bugün

Türk kızlarımıza sesleniyorum, şu erkekleri daha nazikçe reddedin, sonra gelip öfkesini sözlükten çıkartıyorlar.
Ulan ananız sanki frenk düşesi. Gülesini getiriyorsun insanın yahu.
Paraynan?
öyle bir alırsın ki üstüne para bile verirsin dediğimdir.
O halde bir eşeğe ne dersin hewal?
bedava vermiyorlar zaten. iliğinize kadar sömürürler.
saçma sapan bir söylem, ne demek türk kızını bedava verseler almam. unutmayalım ki analarımız da birer türk kızı. hem dünya'da türk kadını kadar vefakar cefakar bir o kadar da sabırlı başka bir kadın var mı? evet yabancı bir kızla belki kuralsız birliktelik yapabilirsin (ki bunun adıdır düpedüz zinadır) ama türk kızının vefasını başka hiçbir millet de bulamazsın dostum. yabancı bir kızla evlendin tutturdu ben domuz pirzolası isterim diye ne yapacaksın gidip domuz mu keseceksin? insanı güldürmeyin...

benim de sayısını unuttuğum yabancı arkadaşım var özellikle yabancı kız arkadaşlarım belki bizim kızlara göre daha sıcaklar, kabul bizim kızların insanı çok kırıcı halleri var yok demiyorum ama sonuçta onlar bizim kızlarımız, anadolu kadını, onların değerini iyi bilmeliyiz.
Erkegini verelim?
sıkıntı yok almazsan ben alırım.
hani normal android kullanırsın, aslında aklın iphone dadır. ama paran yoktur. kendimi teselli edeyim diye "yeeaaa iphone kötü yeaaaaa. parayla verseler almam." dersin. ahanda o durum bu durum.
Üstüne para verme de.
Türk kızını zaten bedava veriyorlar. Parayla satanlar diğer ırk.
Bu başlığı açan bir beş altı sene sonra irem derici şarkılarıyla abes, her yerde kolonlar bulunan bir düğün salonunda evlenmez inşallah dedirten başlık.
diyen kişinin ortalama bir türk kızıyla evlenmesi.
turk kızıda senin üstüne para verselerde almaz.