bugün

kadın düşmanlığı örneği bir hareket.
Bu tarz şeylerle zaten eğilimi yüksek olan cahilleri iyice gaza getirmeyin kendini savunamayacak güçte olan kadınların günahsız bir şekilde işkence görmesi ve hiçbir özgürlüğü olmadığı için ne kendini koruyabilmesi ne de bi yere gidebilmesi tamamen çaresizlik.
valla ne yalan söyleyeyim; pişkin bir şekilde yalan söyleyip, yalanları ortaya çıkınca ve hala yalan söylemeye devam ettiklerinde yapmak istediğim eylem.

öyle bir güzel geçiresim geliyor ki bazen.. yeşilçam aktörleri bu konuda haklılarmış. şlak, şakkk, pat küt, yalancı, kahpe.
Bir kaç kere yaptığım ve zerre pişmanlık duymadığım eylem.
akabinde yapanın sikini kesip ağzına tıkayacağım eylem. Yiyorsa vur lan orospu çocuğu. Kadınları güçsüz mü sandınız?
bazı kızlar hakeder bazı kızlar haketmez işte bütün mesele bu.
ben yapamam o ayrı.
Arkadaşın kız kardeşini tokmaklayan bol sanırım.
Ayyy pardon tokatlayan diyecektim.
Abi çok problem etmeyin bence, söylersiniz, anlayışla karşılarız, aradan çekiliriz yani.

Siz de birbirinizi sikersiniz, işimize gelir...

Manyaklar.
valla çok keyifli. bir kız tokat yiyosa zaten %100 haketmiştir.

her türlü boku ye. karşı gel ay ben zayıfım sen zayıfsan benimde nefsim zayıf sinirlenınce kendimi tutamıyorum amcık karı

hell yeah
Kavga sebebi olabilir.
savunmasız, güçsüz birine vurunca kendini erkek sanan hırbolar hiç anan, bacında mı yok çakma delikanlı. sikeyim beyninizi böyle çalıştıran her bir nöronu. saygıdan bir haber mahmutların yapacağı türden eylemdir.
bazı kızlar bunu hak eder kesinlikle. Bu üstünlük göstergesi değil.
bi annende denemelisin bence.

bi eylem.
[kat: kadın düşmanlığı]
(bkz: Ardindan turk kizinin var gucuyle o bolgeni tekmelemesi)
boşver arkadaş filmindeki sahne,

https://youtu.be/f4hdkq8zxd8
yüzde yüz haklı da olsanız mevzuda, o tokadı attığınız an birden haksız duruma düşeceğiniz eylem. haa bazen haketmiyorlar mı? evet. ona lafım yok. ama yine de yapmayalım.