bugün

melek melek.
Paran varsa yancıkta hikayesi..

Bu vasat grubun köylüsünü alırsanız sonradan görme özellikleriyle ön plana çıkar ve sunduğunuz hiçbir şeyi beğenmez. Ki babasının evine az bi süre geri yollarsanız birkaç güne tıpış tıpış geri döner lakin huzursuzluğu sürekli devam eder.

Bir üst klasmanı olan ilçede yetişmişleri aile baskısından sıyrıldığı ilk vakit olan üniversitede rengini belli eder burada ya g.tü başı dağıtır (%90), yahut hayatını düzene koyar kendine bir çizgi oluşturur. Çizgi oluşturur dediysek malınız mülkünüz genel kültürünüz gibi bilumum öz yeterlilik noktasında üzerine koyduysanız tava gelebilirler lakin herseylerini statüye dayalı olduğu için burun kıvırmaları işten değildir.

Bunun da bir üst klasmanı şehir kızları
Bunlar sosyokültürel açıdan ne yediysen onu sindirirsin usulüne uygun bulundukları yerin aynası olurlar. Hoş ne karadenizi ne iç anadolusu ne egesi doğusu batısı pek bi iç açıcı sayılmaz. Evlenseniz dahi en ufak eksiğinizde yahut özel döneminizde sürüsüne kattığı erkek skalasından birine yönelebilir, olan size giren kol kadar nafakaya kalabilir.

Yani sözün özü türk kızları aynen erkekleri gibi kolay para, kolay yaşam peşinde koşan emek vermeden herşeyin sahibi olmak isteyen andaval gerizekalılardır. Tencere kapak misali bu göte ancak bu beyinsiz bülbüller öter.
hepsinde havalar 1500...sınırsın ejderhası var...
olur mu ya, türk kizinin ne kötülügünü gördünüz?
sadece davar gibi mahalleyi atese verip toplumu mahvettigi icin türk kizi kötü mü yani?
türk kizi melek melek....
bazılarını tenzih ederim. çoğu para ve gösteriş meraklısı.

hayalleri: ünlü olmak, yatlarda ve lüks dairelerde kalmak ve sevgilisinin özel jeti yada ferrarisiyle gezmektir.
Çok tatlıdırlar.
genelde mutsuzlardır. şöyle bir düşündümde türk kızları hep mutsuz lan beyler. ilkokulda bile 100 değil 95 alır ağlarlardı mesela. bi kerede gülün be kızlar bi kerede ne kadar güzel bir gün diyin ufak şeylere mutlu olun.
genel olarak parası olan her erkeğe vurdurmaya meyillidir. aynen öyle.
ben mutsuzsam sen de benim soytarım olacaksın.

imza - hintdizisiizlemektenmalolmak
Çok fazla hayal kuran.
uzun boylu erkeklerin altında inleme fantezileri olan kızdır. kısa boylu erkeklere karşı saçma sapan algı oluşturmuşlar.

ben ve diğer yüzlerce insan elimizde olmayan bir sebepten ötürü ülkenin öbür ucunda hiç tanımadığım kişiler tarafından yargılanıyoruz, şaka gibi.
ilişki kurması çok zor.
batının güzelliğini, ortadoğununda yobazlığını almış olan kızlardır.
Pek çok defa yurtdışına çıkmış biri olarak söylüyorum, gerçekten türk kızı beyni pis, ego makinası ve yoz kızdır. Vajinalarını servet zanneden, sadece embesil türk erkekleri tarafından sadece vajina sahibi oldukları için aşırı değer addedildiği için egoları tavan yapmıştır. Batı Avrupa'da, Ukrayna'da ulan iran'da bile kadınlar daha mütevazi.

Türk kızı zavallıdır.
ilgi orospusu, psikolojik sorunlu, sürekli kendisiyle çelişen, başkaları için yaşayıp gösteriş yapan, dedikodu yapıp kim kimi sikmiş sevişmiş merak etme, erkek delisi, tek derdi zengin koca ve yakışıklı erkek olan kendine bile faydası olmayan yaşam formu. ülkedeki ezici çoğunlukta olan kızlar böyledir. bu grubun dışında kalanları da bulup evlenmek yada sevgili olmak çok zor zaten. kendilerine hem sosyal hayatta hem de sanal da gösterilen yoğun ilgi ve talepten ne yapacaklarını şaşırdılar. işi gücü yoktur zengin koca ister, kendi tipine dış görünüşüne bakmaz yakışıklı erkek ister de ister. önüne gelene verip evlenme zamanı geldiği zaman düzgün erkek kalmadı argümanı ile kendilerini avuturlar. çoğunun tek derdi bir an önce birisine kapak atayım ardından hemen çocuk yapıp nafakamı garantileyeyim parazit gibi yaşayayımdır.
son 20 yılda uğradığımız istila sonucunda artık mumla arayacağımız bir ırk olarak kalacaktır. hepimiz olduğumuz yerde ırk değişikliğine uğradık ve bunun sorumlusu adaletsiz kalkıma partisinin idarecidir.
kıymetini bilelim. yurdum ülkesinden başka bir yerde yok.
Ezici cogunlugu extremist kezbandir. En son yillar once instagramdan bi kiza yazmistim tanisalim mi vs diye sakkadanak engellemisti. Sonra fransiz bi kizla tanistim yine instadan dunyanin muhabbetini yaptik ... iste oyle bu kalkik gotlulerle gercekten zor cevremden de goruyorum evlensen sen onu degil o seni siker atari net. Isimiz cok zor. Bok icinde boncuk aramak gibi.
100 metreden tanırsın. Asık suratı, şişik egosu, yoldan geçene bile attığı sen kim köpek bakışı en belirgin özellikleridir.
En şanslı olanları trakya'da doğanlarıdır. Maalesef bazı bölgelerde kız doğuran anneye vebalı gibi yaklaşırlarken, trakya'da ise kraliçe gibi muamele ederler. Kızlarını erkek evlattan üstün tutar, asla ezik yetiştirmezler. Bu nedenle hiç bir erkeğin kulu kölesi olmazlar.
güzellikleri ve egoları ters orantılı olarak ilerleyen dişiler topluluğudur.

ayriyeten kendilerini ikiye ayırmak gerek;

izmir ve eskişehir şehirlerinde yaşayanlar ve diğerleri diye.
Bir travma yaşandığında DNA’mızda kimyasal bir değişikliğe neden olur ve bu bazen nesiller boyunca genlerimizin işleyişini etkileyebilir. Örneğin, büyük büyük annelerimizin savaş döneminde yaşadığı zorluklar ya da büyük annelerimizin istemedikleri insanlarla evlilikleri gibi yaşadığı travmadan doğan stres tepkileri bize geçebilir. işte türk kızları için tahmin edilemeyecek bir sürü tramvayı dnasında taşıyan kadınlardır demek mümkün.
abazan kitlenin hak ettiğidir. hatta daha fazlası, hak edemediğidir.
tencere kapak misalidir. türk erkeği nasılsa öyledir.
Lan bırak libidoları düşük olsun libido su yüksek olanları başlarını beladan belaya sokuyor ortaları yok bunların.