bugün

övenler düşürmek için yazmıyorsa atın beni. *
Özgürce giyinemeyen..
Gönül rahatlığıyla gezip tozamayan..
Sokaklarda dolaşırken, dolmuşa minibüse binerken tecavüze mi ugrarim ya da öldürülür müyüm diye aklının bir kenarında hep bir korku olan..
Modern,bakimli ve makyajli olsa kaşar muhafazakar,çekingen ve kendi halinde olsa kezban ilan edilen..
Erkeklere karşı nasıl davranacağını şaşıran ve erkeklere güvense bi dert güvenmese ayrı bir dertte olan..
iki arada bi derede yaşayan mutsuz kizlardir türk kızları....

Ayrica Her cesit insanda olduğu gibi kendine bakmayanlari da var elbet.. Ama kendine çok iyi bakanları ve mis gibi olanları da var.. Hepsini yermek haksızlık olur.....
Aptallık boyutunda cahiller. Bu yüzden, haklarında derinlikli ve doyurucu cümleler kurmaya çalışmayın. Nefesinize yazık.
türk erkeklerinin anneleri.
Bunlar gitsin Amerikalı kızlar gelsin. Bak rus demiyorum rus kızları tam krodur. Amerikalı kızlar gerçekten bi başka.
eşittir trip. Ama seviyorum abi.
Anne tarafindan yari yariya girdiğim güruh.
yaşayış ve kültür bakımından diğer ülkelerin kızlarına göre daha edepli, daha akıllı kızdır. dalga geçilmemelidir.
her türk erkeğini kendi gibi bilmesinin yanında, ecnebilerin tamamını internette sanal seks yapan, çıplaklar plajında gezen, rastgele adamlarla öpüşen kadınlar olarak gören zihniyeti göstermiş olan kızlardır.

türk erkeği nedir ki kendisi ne olsundur.
eskiyen tişörtünü ilk önce pijama, daha sonra da yer bezi yapan, tasarruflu kızdır.
kekolara dert olmuş kızdır.
Quake arena 3 online da kullanmış olduğum nick.
kendini porshe gibi gören, türk erkeklerini şahin gibi görendir.
utanma duygusunu kaybetmemesi gereken kızdır.
nse bşey demiorm ben:S.s.s:S türkçeye yeni bir lehçe getirmişlerdir.
kendini beğenmiş olur büyük bir kısmı.
(bkz: hey kezi) veya
(Bkz: hi kezy )
büyük bir kısmı hiç güzel olmamasına rağmen kendini beğenmiştir. gereksiz yere havalara girer durur.
170 boy 55 kilo üniversite mezunu biri olarak Türk kızları güzeldir sizin gördükleriniz ülkemizdeki değişik ırklara ait kızlardır kara kuru ve esmer olan onlardır. Bizim kendimize has yüz hatlarımız vardır ve Türk kızlarının çoğu atalarından gelen genleri gereği ateistir. Modern ve ileri görüşlüdür.
Bu canli türünün genlerinde hep söylenme, trip atma ve bir şeyleri beğenmeme var. Hic kanaatkar olanina denk gelmedim. Hep daha fazlasini isterler. Evlenince olayi daha da abartirlar,ev,araba isterler. Onu da alirsin,ama yine yaranamazsin. Bu sefer de belli bir sure sonra ben bunlardan sıkıldım demeye başlar.
çok tatlılardır. ama türk erkekleri önyargılar var. haklarında yapılmış bir yorum.

https://www.youtube.com/watch?v=HqwXP_7WPqc
türkiye toprakları içerisinde doğmuş kadındır.
canlarım benim ya yirim onları kızlarıdır. şaka lan şaka ne canı kezbansporlar sizi.
Ya oldugun gibi gorun ya da gorundugun gibi ol.

Demisler, ben demedim.
Sayısal loto oynasa iyi niyetimden kaybettim der.

iyi niyetinden kaybetmesiyle meşhurdur.