bugün

sol beck'te görmek olduğu kızlar ve bunların türk olamaları ile alakalı başlıklardan sıkılmış bir insanın ağır sitemidir. hadi entryler de atarı olan çekinmeden resimlerini koyup göt etsinler beni. bende bağırayım sözlük ben kocaman bir götüm diye. evet resimlerinizi koyun kalvyenin yakışıklı beyefendileri. görelim sizi ve beraber vakit geçirdiğiniz yabancı uyruklu kızları. hadi bakalım. çıksın 15 kişi yanında ki yabancı panpasayla göstersin resimleri bende siktir olup gideyem.
form ve kütle aynı kalacaksa problem yaratmayacak bir bedduadır.
(bkz: Türk kızına kurban olunsun)
(bkz: kadın kızmış)
eğer düşerse fazla yaşamazsınız.
(bkz: taş gibiyse sorun yok)
Bazı erkekler tarafından "taş olacaksa düşşün" cümlesiyle cevap verilebilecek beddua söylemidir.
türk kızlarının üstüne fazla gidilmesiyle duyulacak söz.
fazla üstlerine gitmemek gerekir. yoksa taş gelir sonra.
sol framedeki "türk kızı" başlıklarından gına gelmiş olan yazarın isyanıdır. sakin olması tavsiye edilir.
ortalama bir türk kızı düşünüldüğünde krater oluşumuna neden olabilecek temennidir.

not: şaka şaka, alınmayın, bugune kadar gördüğüm türk kızlarının önemli bir bölümü gayet güzeldi. iyidir bizim kızlar. bazen güzeldir bile.
yazarların gaddarca eleştirdiği kesimin isyanıdır.
annelerini düşünürüm ben hep bu conconlar neden çıktı aceba.
sol kısımda görülen başlıkların fazlalığıyla edilen isyandır.yeter la
taş dile gelir. üff sanane be salak senin üstüne düşmeeceğim der.
anaları türk değil heralde bu başlık açanların. kendileride brad pitt. *
"türk kızı kadar başınıza taş düşsün" aldatıcı bir cümledir. abaza gençlerimiz lafı tersten anladığı için kendilerine beddua edenler bile olailir.
türk erkekleri neden türk kızlarını bu kadar eleştirir ki. Hem türk erkeklerinin hepside johny deep degil yani birazda böyle düşünün artık.
o zaman taş degil kaya düşecektir. (bkz: Türk kızlarının kilo problemi)
eleştiriye gelemeyen türk kızlarının serzenişi.
çok fazla cevabın geldiği ama kimsenin yanında ki rus hatunla birlikte foto ile cevap veremediği önermedir.
bi rus karı merakı osmanlının sonu oldu ülke kadını iyidir candır. (bkz: hürrem sultan)
(bkz: taş gibiyse başımın üstünde yeri var)
ortalama 70 kilo agirliginda, 160 cm boyundaki türk kizinin yükseklerden türk erkeginin üzerine düsme durumu. yer cekiminin gücüylü hizi yükselen ve agirligi kat kat artan türk kizinin altinda kalma ihtimali. sonuc: türk erkegi icin o yükün altindan canli cikma ihtimali yoktur.
çoğunlukla 70 - 80 kg aralığında, 160 boylarında, kıllı, bıyıklı, en önemli yaşamsal faaliyeti trip atmak olan ve etrafındaki tüm erkeklerin kendisine asıldığını düşünen bir kızın kafamıza düşmesi için edilmiş bedduadır.
çok güzel bir kızın kafamıza düşmesidir. türk kızının!

sevdiğim kadın olmasa bir tane de bana düşsün derdim de... darısı olmayanların başına.