bugün

o halde de güzel olduklarındandır.
yaz kış boxer-Çorap ikilisiyle uyuyan türk erkeğini rahatsız eden durum.
bilseler yurdum ergenlerinin hayal dünyalarinda "naylon çorap, jartiyer, transparan siyah gecelikli" yattiklari düşünü, düşerlermi böyle bir gaflete. cehaletin gözü kör olsun.
kabuk önemli değil, içindeki önemli.
röpteşambırlarla gezmeden seksi gecelik isteyen türk erkeğine misilleme yapan kızdır.
napalım la. kışın ortasında saten pijama mı giyelim yatarken. ben deli yatarım kafama geçer o gecelik. ya da altına patik giyer yatarım. yemişim seksapelliği.
farketmez. isterse şalvar giysin, bana uyar. nefes alsın yeter.
(bkz: gri renkli eşofman altı)
gizeminden gelir, asaletinden gelir. sevgiler, saygılar.
pijama kadar seksi bişey olmadığından, çok da sorun yaratmayandır.

pijama lan! tatlılık bu.
pijamada fantezileri arasında bulunanlar için sorun olmayacak durumdur. (bkz: hello kitty)
sevgilinle ya da kocanla yatağa giriyorsan biraz daha seksi olmaya çalışırsın belki ama normalde neyle rahat ediyorsan öyle yatarsın. sanki erkeklerde filmlerdeki gibi sadece pijama altı giyerek yatıyorlar. aa biscolata erkekleri gibi de vücutları var. *
Gecelikle rahat edemediğimizden giymeyiz. Aslında uyumlu pijamalar o saten geceliklerden daha güzel duruyor, kız makyajsız ve doğalken de güzelse tabi.
pijama gecelik farketmez yeterki bıyıklı ve çirkin olmasın ve gelsin onunla fantezi yapmalıyım.
sanırım sorun birazda daha derinlerde kültür meselesi gibi geldi bana yanlış anlaşılmak istemem pijama giyen kültürsüzdür demiyorum. farklılıktır hepsi lazım. ama benim tercihim gecelik giyenler.
bence bu noktada gayet iyi gidiyorlar. doğallık daha çekicidir.
gecelik seksidir. candır. ama pjama ilede seksi oluna bilir. mesele onu taşıya bilmek.
evli olmadıkları için olabilir.
pijamalar çok rahat kim görüyor ki beni hesabı giy donları yat.
ama evliler öyle mi ? olur (evli den evliye de değişir bu).

edit: eşofmanın üzerini alt donun içine, alt donun paçaları çorabın içine on numara.
vay amk. ne ayak ya ağız tadı ile bi fantazi bile kuramıyoruz dediğim kızlardır. yazıktır günahtır, yurdum abaza gençliğini de az düşünmek lazımdır.
(bkz: işte bunlar hep kansızlık)
sacmaliktir. Oysa jartiyer giymelidir o guzel vucuduna demi ama?
Hey allahim size ne giydiginden.
tüm türk kızlarını tanıyan erkeklerin söylemidir. gecelik giyeni de var ama güvenilmez bir abazansanız ki öylesiniz sizin yanınızda giymemiştir.
türk kızlarının emniyete önem vermesinin neticesidir. neticede gecelik kolayca açılabilen, açık verebilen bir giysidir. hele hele deli gibi uyuyanlarda. pijama türk kızlarına aradığı güveni ve muhafazayı sunmaktadır.

dipnot: mümkünse polar olsun. mickey mouse lu.
Cok sükür dogal bir millet oldugumuzdan ötürü gayet normaldir, karsilastirma yapilacaksa türk erkekler de donla yatiyor, yabanci erkekler donsuz yatiyor. Pijamali kiz candir.
ayıcıklı veya kediciklidir hatta. bi de bu haliyle resim çekip facebooka atanı yok mu... babası ekmek almaya yollasa ''üstümde pijama var. nasıl gideyim'' diye reddeder. resim çekinip atmayı biliyon hınbıl.