bugün

Tarık akan
Kıvanç Tatlıtuğ
ibrahim Çelikkol. Benim ilk üçlü bunlar.
Kendini bilen, kendine değer veren, saygılı erkek tipidir.

Bu dediğim tipi bulmak, sarışın renkli gözlü erkek bulmaktan daha zordur.
elleri bakımlı - dişleri tertemiz - karı gibi gülmeyen- esprili. ( bu şablon oldu artık ve ezberledik haliyle )
görsel
eli silahlı, tespihli, vukuatlı, it-kopuk.

tam olarak budur. hatta buraki karı tam olarak temsil etmektedir.
https://www.instagram.com/reel/C53ZXjxoD2g/

tabiki türk kızlarının hepsi böyle değil ama toplayınca bu çıkıyor.
tabi ki türk erkeklerinin hepsi buradaki eli silahlı hanzo gibi değil, ama toplayınca bu çıkıyor.

üzgünüm, öyle göte böyle yarrak.
tencere kapak.
dolayısıyla. başımıza gelen her türlü şeyi hakkediyoruz.
Başlık ağlama duvarı gibi yine. Beğendiğiniz ama size bakmayan görgüsüz, kültürsüz , hoppa,varoş kızların şiddete meyilli keko tercihi niye zorunuza gidiyor ki?

Gözünüzün gördükleri geneli temsil etmez baktığınız yeri temsil eder.
Uzun boylu olduğun sürece istersen fare suratlı ol. Tapıyorlar. :D
muhtemelen yakışıklı, ekonomik durumu iyi ve efendi ama kendini ezdirmeyen erkek. sadece tahminde bulundum.
sözlük yazarı tipi erkek demeyi çok isterdim doğrusu. (bkz: sözlük yazarlarının tipleri)
bakınız dediğime bakmayın, siz bakmayınız. bakarsanız gördükleriniz karşısında vereceğiniz tepki en hafifi "böyle sözlük yazarı tipi mi olur amk, bunu sokağa çıkar dilendir" olur.
Dış görünüm olarak 183cm üzeri, esmer ve maskülen görünümlü erkekler. 2010'ların başında baby face tazı yakışıklılık modaydı ama 2014'den sonra esmer, hafif keko(?) tipler revaçta olmaya başladı ve hala revaçta olmaya devam ediyor.

Karakter olarakta özgüveni yüksek, kendinden emin olan erkekleri seviyorlar. Bu her dönem böyleydi ama hafif keko(?) ve elit keko(?) kavramlarının oluşmasından anlaşılacağı üzere keko tazrı karakter olarakta beğeniliyor.

Para meselesi zaten malum, konuşmaya gerek yok.
- O..... çocuğu olmalı
- en az 40 suç kaydı bulunmalı
- cezaevinde 1 sene ağa taşşağı yalamış olmalı
- suça meyilli ipsiz sapsız olmalı
- çalıntı ruhsatsız araçla gezdirmeli.