bugün

Türk erkeklerini yakışıklı bulmuyorum diyen kızla evlenmelidir.
her bokta bi türk propagandası sıkıştırmayan adamdır .
"türkler çok zeki bi ırktır".
"1 türk tüm dünyaya bedeldir".
"sen türksün göster ki ürksün".
"ne mutlu türküm diyene".
yabancı kızları sadece cinsel amaçlı düşünüp güzel demiştir, çünkü türk kızı herkese hemen vermez. O yüzden böyle bir yorum yapma gereği hissetmiştir.
5 günlüğüne tatil için antalya'ya gidip herhangi bir bardan aldığı ve yüz dolar karşığında rus bir bayanla bir gece geçirmiş salak erkektir.
bu adama karşı çıkan kızlara çok karşıyım ben. so what yani?? doğruya doğru efendim, türk kızları genel olarak güzel değil, bak çirkin de demiyorum.. ama izmirin kızları güzeldir orası ayrı.. izmirde yaşıyorum şuan, izmir kızlarını da burda görüyorum, diğer anadoludan, istanbuldan gelmiş kızları da.. ha türk erkeği çok yakışıklı mı? değil.

sonuç olarak türk kızları güzel değil.
türk kızlarının kendisi için deli divane olduğunu sanan erkektir.
isteyip vermediği için kızlarımıza bok atan kişidir. Adam değildir!
gözüne türk eşekleri daha cazip gelen kişidir.
genelde "sonra dan görme, gavur dan dönme" olan erkek tarafından dillendirilir.
avrupa nın kürt ü olan rus-romen daha doğrusu slavları ile parasını siktikten sonra içinden geçen "vaaay ya, ben şimdiye kadar eşek şikmişim" şaşkınlığı sonrası bu sıçırtmayı yapar.

"lan a.uğa .oduğuuum, kadın ı sokakta, azize-mutfakta, aşçı-yatakta, maymun eden erkektir" diyerek ağzının ortasına kürek ile vurulası amale söylemidir "türk kızlarını güzel bulmuyorum" lafı.
normal erkeğin birisidir. beğenmeyebilir yani, zorla mı amk?
haksızlık ediliyor. türk kızları çirkin değil, geri kalan ırkların kızları fazla güzel. *
(bkz: türk kızları tedavülden kalksın rus kızlar gelsin)
daha yabancı bir kızla birlikte olmayı başaramamış olan insandır. kardeşim burda vakit harcayacağına, ona buna taş atacağına hadi vakit kaybetme bu bi yabancı hatun bak keyfine.
ama şu vardır ki Türk kızı en azından terk eder. yabancısı ise terketmeden yapar yapacağını ruhun duymaz. ha yok ben yinede istiyorum diyorsa bu insanı biz sınır dışına alalım tutmayalım yazık ediyor kendine bu kainat yakışıklısı.

edit: ya eksileyeceğinize vakit kaybetmeyin kızları bekletmeyin.*
türk kızlarının güzel bulmadığı türk erkeğidir.
türk kızlarını güzel bulmuyorum. rus kızlarınıysa arasamda bulamıyorum deyip farklı arayışlara giren ve sapık olan erkek modeli.
pardon ama biz de sana bayılmıyoruz yani.
güzel bir aşk hayatı yaşamayan abazan erkek modeli.
önce ayna karşısına geçip, kendi koca göbeğine bakması gereken erkektir.
türk kızları tarafından güzel bulunmayan türk erkeğidir.
güzel bulmadığı türk kızlarından bile yüz bulamayan erkektir.
(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş)
"türk kızlarından sana ne" sevdiğini güzel bul yeter .mk denilesidir.
başka çaresi olmadığını anladığında aslında güzellermiş diyecek olan kişi.
dolayısıyla; kendisi de türk bir anadan doğduğu için bed bedelek birşeydir. aslında kaderine, kendi çirkinliğine isyan etmektedir.
komşunun tavuğu komşuya kaz görünür misali "yabancı olsun, çamurdan olsun" düşüncesindeki erkeklerdir.

ennn çirkin kızlar dahi "sırf yabancı oldukları için" gözlerinde bir kuğuya dönüşür.
türk kızlarıda sana kalmadı derim ben ona.