bugün

en önemli özellik bıyıklı olmalarıdır efendim, sakal bırakanları da vardır ayrıca.
türk erkeklerine katlanabiliyor olmaları.
diğer kızlar derken hangilerini tanıyorsunuz da karşılaştırma yapıyorsunuz sorusunu akla getirir.
genetik olarak imkansız olan özelliklere sahip olmaları bir örnektir(!). tıpta çığır açmışlardır.
(bkz: türk kızlarındaki kulak kılı)
Türk olmaları en büyük ayrıcalıklarıdır.
yazar olmaları.
hint kızlarıyla ortak özellikleri öküze tapmalarıdır.
sevmesinni bilen tek millet kızı olduklarını düşünüyorum bazen.
bacak kılları.
büdüt: yurdum kızı basmış hemen eksiyi. eline sağlık kurabiyem.
kol kılları ama nolursa olsun onlar anamız bacımız (bkz: kıvırmak) *
evlendikten sonra mutlaka kilo almaları. ve her gün spor yapmaya başlamaya karar vermelerine rağmen nedense hiç başlayamamaları.
(bkz: ceviz)
türk erkeklerine maruz kalmaları.
türk kızından başka kız eli eline değmemiş, dünya skalasında en altlarda bulunan yazar olaraktan cevap veriyorumdur

kesinlikle tanımadıkları insanların düğünlerine gidip göbek atabilme kabiliyetleridir efendim.
çok yakışıklı olanları görülmüştür efendim.
aşırı makyaj. olsun efendim insan başka ülkeler başka ırktan kızlar görünce elindekinin kıymetini biliyor. beni türk kızlarına emanet edin.
iyi niyetlidir çoğu.
türk erkeklerinden olmalarıdır.
bok atanlar da bunu biliyor da, arada hatırlatılmalı.
örgülü koltukaltı kıllarına sahiptirler.
alman kızlarını tanımış italyan kızıyla öpüşmüş yunan kızıyla 1 sene beraber yaşamış , ispanyol kızıyla bi sene yurt odasını paylaşmış biri olarak anlatıyorum :

evlenmeden önce avrupalılar , arkadaşlarını toplarlar bi nevi bekarlığa veda partisi gibi abuk sabuk ve genelde seks kokan kostümler giyer ,ellerinde kah içki kah başka küçük şeyler olan bi sepetle her mekana gece yarısından sonra girer , insanlarla kutlama yaparlar..

bunun yanında evet türk kızı hakikaten başkasının düğününe gidip , hatta tanımadıklarını düğününe davet etmekle diğer hemcinslerinden ayrılıyor.. zira türk erkeğine , ucuz et muamelesi yapan avrupalı kız , değil türk erkeğiyle evleniyo diye safça bi mutluluğa kapılmak , sigortası yok bana musallat olmasın aman diye selam bile vermez kendi memleketinde türk erkeğine..

he ayrıca türk kızını günahım kadar sevmem ama , geri vites takan , 3 kızı aynı anda idare eden , yeri gelince ona buna orospu diyip sen önce bi yanındakine bak diyince atarlanan , önce parasıyla en ucuz kızları bulup sonra da lan bunların da alayı para tav diye knouşan türk erkeğini , türk kızından başkası seçmez..

fakat nolur size söliyim , yatakta iyi olduğu için bi rus orospu yani gerçek manada iş olarak bu işi yapan orospu , evde durup temizlik çocuk gibi yaşamsal ihtiyaçları gideren türk kadınından daha çok önemlidir türk erkeğinin gözünde.. ve ilginç bi inat ve bağlılıkla hiç bi türk kadını , bu türk erkeğine siktiri çekmez.. aman eşimdir kocamdır evimdir direğimdir vs vs. der..

işte bu da zaten onu diğerlerinden ayıran en mühim özelliktir..
çok kaprisli olmaları.
türk kızı olmalıdır.
ne eğitimi, ne bilgisi ne de kültürüyle asla altını dolduramayacağı kadar büyük özgüvene sahip olması.
Irkların en ulusuna mensup olmaları.
Kezban olmaları.