bugün

içine şeker koyup içilmemesi gerekendir. özellikle şerbet formatında. yapmayın, yazık.
Hergün büyük kupada hüpletmeden kendime gelemediğim mükemmel lezzet ve uyarıcı şey .
Çok özür dilerim.

Bi şu rezillik neyin nesidir.
Bakar mısınız lütfen rica ediyorum.

görsel
resme göre Türk kahvesi olarak görebildiğim çeşitler; dibek, kahve, double türk kahvesi.
Diğerleri nedir aga ?
türk kahvesi olmuş turkish coffee.
Kendine has kavrulması, çekimi ve pişirilmesi ile efsane olan kahvedir. Fazlası lüzumsuz.
Keyif arkadaşıdır.

görsel
Annemin her akşam 6 gibi içtiği içecek öyle her markayı içmez haa mehmet efendi olacak. Oğluuum dediği gibi sözünü bitirmeden tamam valide sultan gene mi bitti ok. deyip a 101 in yolunu tutarım efem.
2 seneye yakın sevgilim yüzünden sevmeyerek içmek zorunda kaldığım coffee. filtre kahve varken bu da nesi yahu.

aynen coni.
az evel içtim.
nasıl köpüklü yapılır konusunda itinayla tavsiye verilir.
Vazgeçilmezlerim arasında.
Bol köpüklü de yaparım yani.
içmeyi sevmediğim gibi, yapmayı da sevemediğim içecek. Bol köpüklü olsun diye bol telve mi koyuyorduk?
Az önce orta şekerli içtim. Çok iyi geliyor. Gün içerisinde sizi dinç tutuyor. çok seviyorum kahveyi.
Işte bununla puro içilir.
En güzel kahvedir.
sekerli lutfen.

görsel
Derin muhabbetlere neden olan tanımsız bir kimyaya sahip, sıcak, telveli içecek.
Rakı gibidir, herkesle içilmez, içilse de o özel tadı vermez.
osmanlı imparatorluğu zamanından gelme ve önemli aile ziyaretlerinde çok tercih edilen kahve türü.
Dünyadaki en leziz kahve türüdür, için, içirin.
Bazen tadını merak ettiğim içecektir. Umarım çikolata gibidir.
Yapılış usulüne göre bu ismi almıştır. Evet.
Bir türlü içemediğim, içmeye alışamadığım önemli Türk içeceklerinin başında gelir. Bir şey insana bu kadar mı itici gelir? Hani "kendini şartlamışsın" olayı değil bu bildiğin tiksiniyorum.
(bkz: americano)?
Gerçekten iğrenç bir tadı var. Kahveyi bol sütlü sevdiğimden midir nedir damak tadıma pek hitap etmiyor.

Arada fal için içerim o da ağzımı yüzümü buruşturarak.
Köpüklüsü makbul olan sıcak icecektir. En sevdiğim yönü ise lokumla harika gidiyo bir de bi güzel fal bakarım ohh değme keyfime..