bugün

Dik kadındır güçlü kadındır (genelolarak).
Türk budununun kadınıdır. Hangi millette bizim kadınlarımız gibi cesuru merti şefkatlisi var .
Hakikaten garip insanlardır.

Evlenenleri gözlemliyorum. Bekarken annelerinin yüzüne bakmayan, babaları ile konuşmayanlar evlendikten sonra aileci oluyorlar.
Kocasına "annemlerde kalabilir miyim" diyen mi dersin? Yoksa annesini eve çağırıp haftalarca evde tutanı mı? Neden? Sen kocanın olduğu eve anneni neden çağırıyorsun? Her şeyden önce neden huzur bozuyorsun?
Ya da ailesinin evine gidince bir anda anaç kesilip, herkese yemek yapmalar hamarat kesilmeler. Lan evde bir kahve yapmaz, anasının yanında o sırada kızılay'a bile yemek dağıtacak kafada oluyorlar.
Sonra facebook tan "mutluluk bana uğramaz" vari paylaşımlar. Ulan o mutluluk sana uğrasın ta amına koyayım öyle mutluluğun...

Karakterli olun. Lan ben ailesinin onayını almadan kocaya kaçıp, sonra ailesi ile barışmak için kocasından ayrılanı gördüm. Beynime reset attım.
Ya da kocaya kaçıp, sonra anasının evinden çıkmayan.

Ya arkadaş mutluluk istiyorsanız şu ayrımı öğrenin...
bunların şöyle bir özellikleri var, ilişkinin başında gayet sevgilisini boğmayan, anlayışlı, komik, bakımlı ve hatta hamarat olmaları. ancak ilişkinin ilerleyen aylarında ve hatta yılı devirdiklerinde erkeğe sümük gibi yapışıp onları boğmaları.

arkadaşım türk kadınıyla ilişki yaşamaktan bıktım yemin ederim. hayatını bu kadar rutine indirgeyebilen, sevgilisini ilgiden bu kadar bunaltan, bu kadar kontrol manyağı başka bir ırk yok.

dişi sinekten kıskanıp kıskançlıktan kendi dudaklarını yiyen insanlar bunlar. yahu sen beni bunaltmasan ben zaten sağa sola neden bakayım? at gibi hatunsun, senden daha iyisini neden arayayım? ama yok. illa bokunu çıkaracaklar bunlar. illa birlikte olduğu erkeğin onları hayatının merkezine koymasını sağlayacaklar. sağlayacaklar ki içleri rahat etsin ve kendilerini o ilişkide "kazanmış" addedebilsinler.

sonra aldatınca aldattı oluyor, şerefsiz köpek oluyoruz biz. ayrılmak isteyen adam sana tavırlarıyla belli eder, sözleriyle belli eder, o da olmadı ayrılmak istiyorum der. seni geleceğinde düşünmeyen bir insana karşı ağzınla kuş tutsan birlikte olamazsın. senin tavırlarını değiştirmen ya da kendini başka bir kişiliğe bürünmeye zorlaman onun kafasındaki seni değiştirmeyecek. bitmişsen bitmişsindir, uzatmanın anlamı yok.

geberin.
türk kadını sevdiği adama sarılınca, kemikleri ona batmasın diye balık etli. ama yapılan bu fedakarlıklar asla fark edilmiyor...
Allah ıslah etsin kadınıdır.
Ben kendi halimde yürürken yanımdan geçmekte olan kızın suratıma bakarak "hööö" demesindeki amacı merak etmekteyim. bir kadın neden durup dururken böyle bir harekette bulunur anlamlandırabilen varsa lütfen beni de bilgilendirsin. teşekkür ederim.
Doğduğu sırada herhangi bir başka ülkenin kadınından farkı olmayan ama yıllar geçtikçe aptal toplum baskıları ve din tarafından içine edilen kadındır ha aynı olayın bir diğer örneği vardır o da türk erkeğidir.
Dünyanın en şanslı kadını. Bu kadar görgüsüz, paraya tapan, dedikoducu ve karakter yoksunu olup da bu kadar çok övülen başka bi karı milleti yoktur.

Kanını emdiler 50 senedir erkeklerin.
anaçtır,
misafirperverdir,
kocasını onure eder girdiği ortamda,
yemeyip yediren ,
giymeyip giydirendir,
vefakar,
çoğu zaman cefakar,
ve yaşadığı tabu dolu toplumun yetiştirdiği erkeklerle evlendiğinden aldatılma olasılığı yüksektir,
dövülendir,
ezilendir,
ama hep erkeğinin yanında olmayı bilen sonra da tekmeyi acımasızca yiyendir.
Anca amsalakları etkileyebilirler. Erkekler gözünü açıyor allahtan.
gereksiz yere övülüyor. çok gereksiz yere. bunu da genelde herkesi annesi gibi sanan, bilgisayar başında otururken annesinin yaptığı börekleri yiyip ''ahh garip anamm'' triplerine giren ergenler yapıyor.

sevil atasoy'a özel bir ilgim var. eski programlarının kayıtları var. şu an onlardan birini izliyorum. dediğine göre, çocuğunun kendisinden olmadığı iddiasıyla dna testi için yetkili yerlere başvuran her 4 türk erkeğinden 1'i şüphesinde haklı çıkıyormuş. her 10 türk erkeğinden 1'i ise kendinin olmayan bir çocuğa yıllarca babalık yapıyormuş.

bunlar bilimsel, sosyolojik veriler. ''türk kadınları başka abi yaa çok namuslular yaaa'' diyip duracak kadar am çullaması olmayı bir kenara bırakıp gerçek hayata dönün.
görsel
Irkı olan insanın dişi formu.
kezbanoviç.
ırklar arasında sınıflandırılma güzellik alım çalım ile değil karakter ile yapılmalıdır şayet komşunun tavuğu bize kaz görünür asıl olan bizi yabancı olarak gösterilen kadınların özellikle güzel olarak tanımladığımız ırk kadınların bir çoğunun seçmece olmasından kaynaklanmaktadır şayet çirkinleride baya çirkin oluyor hacı.türk kadınının karakter şekillenmeside kültürümüze göre gelişmiştir ne ekersen onu biçersin.

(bkz: hacı mı)
60larda ne kadar zarif, ne kadar estetik, ne kadar etkileyici, ne kadar modern ve şıkmış. Menderes sonrasında çomarlarla düşe kalka ne hale geldiler şimdi.

https://www.facebook.com/...21&type=1&theater
(bkz: türk)
(bkz: dişi)
(bkz: hatun)
(bkz: kadın)

dişi bünyenin türk ırkından olanı!

ne bekliyorsunuz ki, anlamadım.
namuslu ve şerefli olan kadınlardır.izmirli kadınlar gibi orospu değillerdir,Onlar tam bir yunan dölüdür.Bir de utanmadan onları türk kadını olarak tanıtanlar var.Puh onlara.
seks hayatlarındaki en büyük canavar güven olan kadınlar.

bunlarda böyle bir kafa var. "güvenmem lazım". evini mi, arabanı mı teslim ediyorsun? neye güvenmen lazım anlamadım. böbrek piyasası artık öldü. kimse kimseyi pipisiyle de öldürmüyor, seninle seviştikten sonra cebinden paranı alıp kaçacak halleri de yok.

nedir bu güven anlayabilmiş değilim. güvenmeleri gerekiyormuşmuş.

meali: hemen verirsem kıymetim olmaz. azıcık peşimden koşsun.

geberin.
ben, heyecanlandığında saçlarına elini uzatışını, gülerken o çirkin dişlerini saklamak için elinle ağzını kapatışını sevdim kadın.

koştuğunda memelerin sallanmasın diye tek elinle profesyonel meme kontrolünü sevdim. saçlarını boyadığında "bendeki değişikliği fark ettin mi?" sorusunu sorarken ne kadar da övgü dolu cevaplar beklediğini belirten o avel surat ifadeni görmeyi sevdim.

ben senin klozete ayaklarınla çıkıp çömelerek işeme ihtimalini sevdim türk kadını. aynı kaldırımda, aynı hızda ve birbirimize yakın yürürken, seni sikeceğimi düşünmeni, ürkerek yavaşlamanı, kaldırım değiştirmeni ya da abinle telefonda konuşuyormuş gibi yapmandı beni etkileyen.

ben senin bir gün topuklu ayakkabı giyip düşme tehlikesi geçirmeden saatlerce dans etme ihtimalini sevdim. ben senin, sorgusuz sualsiz hesap ödemeye yeltenme ihtimalini sevdim kadın, cüzdanını görebilme ihtimalini sevdim.

her tuvalete gidişinde rujunu tazeleyeceğini bilmek, beni en derinden etkileyen özelliklerinden biridir. keşke hayat, senin tuvalete gidip gelişin kadar yavaş aksa, keşke her dönüşünde tap taze bir hayata başlasak dudakların gibi.

ben senin boynumdan öptüğünde oluşturduğun ruj izini temizleme ihtimalini sevdim. montunun kollarını ellerine doğru kıvırıp pışırt pışırt temizleyebilme ihtimalini. gerekirse tükürükleyip yine de o izi çıkarmaya çalışma ihtimalini sevdim.

her yemek sofrasında, her konserde, her dışarı çıkışımızda, check-in yapabilme ihtimalini sevdim. ben senin instagram'da #saturdaynights etiketiyle sevişme arefemizi cümle aleme duyurma heyecanını sevdim kadın. heyecanını sevdim.

ben senin sarma sarmayı bilmesen bile, çok iyi sarma saran hamurişi ve ev yemekleri yapan ucuzcu bir lokantanın devamlı bir müşterisi olup, beni bir sürprizle oraya götürüp sıçana kadar yedirme ihtimalini sevdim. ben seninle, 3 çeşit yemeği 10 lira yiyebileceğim lokantaya gidebilme ihtimalini sevdim kadın.

ey sevgili, olur da bir gün kalabalık arkadaş ortamıyla fasıl gecesi düzenlersek; gecenin sonunda dans etmekten terleyen blüzünün koltuk altlarında oluşan ıslaklığı gizleme benden. göreyim ben o ıslaklığı sevgili. elalem görsün. iğrensinler senden, benden, ilişkimizden.

ey kadın, türk kadını;

olur ya hani... bir gün çekip gidersen uzaklara, akbilini almayı unutma. akbilini unutup arka koltuklardan birinde "fazla akbiliniz var mı" diye bağırdığında aslında söylediğinin ne kadar da can sıkıcı mantıksızlıkta olduğunu ve dahi bulunduğun halin aslında hiç de o kadar iç açıcı olmadığını gördüklerinde senden soğuyacaklar, o instagram'da paylaştığın fotoğrafların, dudak ve boyun temalı; retrica sponsorlu o çük kaldıran fotoğraflar vazifesini yerine getiremeyecek, kendini yalnız hissedeceksini.

noktadan sonra bırakmadığın boşluklar doluşacak hayatına. belki de yan yana koyduğun ünlem ve soru işaretleri kadar atarlı bir hayatın olacak. ancak kimse seni benim kadar taciz edemeyecek, kimse ilk buluşmada senin ne kadar çekici olduğunu söyleyemeyecek, herkes alttan alacak hayvani duygularını, gizleyecekler senden seni ne kadar istediklerini. sahip olduğun bedensel özelliklerinle etkilediğin o adamların aslında seni ne kadar sikmek istediklerini bilemeyeceksin. kendini değerli hissedeceksin zaman zaman.

vaktiyle öğreneceksin aslında geliştirmen gereken şeyin beynin olduğunu. dolgun beyninle erekte etmeyi öğreneceksin insanları.

seni seviyorum.

geberin.
Ne varsa yabancılarda var arkadaşlar.
Arada cok modernleri de cikar. Avrupadaki citirlar gibi sperme saygi duyanlari cikar. Bas taci edilir.
Türk erkeklerinin laf attığı kadın gibi kadındır.
Bunları namuslu sanan ya kırodur ya ezik.

görsel