bugün

devletimizin askeri birimleri hala net bir açıklama yapamamaktadır. uçağımızın neyle vurulduğunu, pilotlarımızın nasıl şehit olduğunu söyleyememektedir.

enkazın fotoğraflarına baktığımda uçağımızın tektonik bir silahla vurulduğunu düşünüyorum ve bu teknolojiye bölgede sahip olan kuvvet israil devletidir.
(#16243430) 20.07.2012 tarihinde uçağımızın tektonik silah kullanılarak düşürülmüş olabileceğini söylemiştim. şimdi gazetelerde ve internet haber sayfalarında genelkurmayın'da bu ihtimalin olabileceğini söylüyor.

öylesine yapılmış bir haber'Mi yoksa gerçekten genelkurmay başkanlığı bu konuyu araştırmıyor mu zaman gösterecek.
hala açıklama yapamayan hükumetin ve gerçekleri bilen askeri yetkililerin sustuğu daha olayın ilk olduğu gün söylediğim gerçekliktir. yazdıklarımla o gün dalga geçen arkadaşlar şimdi ne düşünüyor çok merak ediyorum.
başka kim vurcak ben mi vurcam elbette amerika vurdu suriye nin işini bitirmemiz için.
suriyenin uçağı vurduğunu üstlenmesine rağmen hala çırpınanlar derneği!
(bkz: urfa yı bombalayanların özgür suriye ordusu olması)

Bölgeyi Nato güçlerinin kucağına bırakmak için yapılmış eylemlerden biridir.

Ve hala net bir açıklama yapılmamış uçağın vurulduğu füzenin cinsi dahi söylenmemiştir. Pilotların şehit olma ihtimalinin olmadığını ve pilotların kurtulmasının gerektiğini söylemiştim. Aynılarını söyleyen bir gazeteci susturuldu bu konu hakkında bir daha yazmadı. Pilotlarımız kimler tarafından infaz edildi? Bari bunun peşini bırakmayın!
(bkz: 11 mayıs 2013 reyhanlı patlaması)

Cia bu topraklarda cirit attıkça bizi vurmaya devam edecektir. Tabi ki abd liler bu işte direk olarak yer almamıştır. Ancak işi asıl tezgahlayanlar, gerekli ortamı yaratanlar tabi ki okyanus ötesindeki abd liler ve ülkemizdeki abd lilerdir.

Bir toplumu savaşa hazırlamak öyle kolay değil önce jetini vur, sonra sivillerini vur... Herkes ikna olur Suriye'nin imha edilmesi için.

Bu jetlerin nasıl vurulduğunu hala açıklamadı T.c hükumeti... işinize mi gelmedi?
http://www.muhalifgazete....otopsi-raporu-nerede.html

Şehit Gökhan Ertan'ın ailesinin yaptığı açıklamalar oldukça ilginçtir. Otopsi raporu aile ile paylaşılmamaktadır! Pilotlarımız uçaktan sağ olarak kurtulmayı başarmıştır ancak kimler tarafından infaz edilmiştir? Açıklansın...

(bkz: scott o grady)

(bkz: 22 haziran 2012 suriye nin türk jetini düşürmesi)

(bkz: 11 mayıs 2013 reyhanlı patlaması)

Bu bölgede yaşanan her olay ABD komplosudur!
Bu konuyu dile getirdiğimiz de "tabi her şeyi abd yapıyor yea" diyen adamlar bugün darbe abd destekliydi diyor Çünkü o zamanlar biricik müttefik abd ydi ve suriye de 1 koyup 3 falan alacaktık. Yalan değil evet öyle darbe abd destekli... Ama kötü yanı işin ucu kendine dokunduğu zaman aklına dank ediyor gerçekler.

Bu konuyla ilgili yayınlanan raporlar var yukarıda. Şehit pilotların ailelerinin isyanı var ama kimse duymadı duymuyor.
Düşürülen ve şehit edilen askerlerin davasıyla ilgili muazzam bir gizlilik var hala. Doğru düzgün hiçbir açıklama mevcut değil. Başta şehit edilen 2 askerin aileleri dahil bu konudaki gerçeği bilmeye tüm türk milletinin hakkı var.

Askerlerimizi kim şehit etti. Düşürülen jet silahsız ve radar açık şekilde malatya dan havalandı. Askerlerimiz uçağın vurulmasıyla mı yoksa sağ kurtulup başka bir müdahale ile mi şehit edildi? Abd mi rusya mı? Hangisi!