bugün

Ben alır almaz hisseleri düşen şirket.
Beni mi beklediniz be.

Bir Kardemir Erdemir, bir yataş olamadınız lan.
Tav ve THY, size tek kelime etmiyorum..
Geçen yıl kabin memurluğu için aylar süren bir süreç, çekilen onca stresin üstüne sağlık raporu için binlerce lira harcadıktan ve bütün aşamaları başarıyla tamamladıktan sonra son aşamada hakları olmadığı halde baktıkları e-nabız'dan gördükleri (göstermezseniz de direkt eleniyorsunuz); annem hastane uzak olduğu için gidemiyor diye aile hekimine yazdırdığım hafif ilaçlar yüzünden direkt elendiğim kuruluş. Yaşadığım travmanın çapını tarif edemiyorum, en büyük tutkusu havacılık olan birini uçak görünce bile kafasını çeviren birine dönüştürdüler. Kendimi toparlamam aylar almıştı.

20 bin liranın üstünde yol+sağlık raporu masrafı yapan ve hayatında sayılı kez hastaneye gitmiş olan arkadaşımı da boynu tutulduğu için doktora gitmiş ve tanıya miyalji yazılmış diye elediler

Hakkımı helal etmiyorum kendilerine.
şu an 400 adet uçağı vardır.
https://twitter.com/yirmi...;t=o1kDp73LU0TuukjZkDd2Ag
90. Kuruluş Yıl Dönümüne Özel Reklam Filmi beni duygulandırmıştır.

https://onedio.com/haber/...ozel-reklam-filmi-1154263
90 Yaşında: 5 uçaktan 800 uçaklık filoya..
deprem bölgesindeki 1000 aileden birer kişiyi işe alacakmış.
istanbul'da etkili olması beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle istanbul Havalimanı'ndan 5 ve 6 Şubat tarihlerinde toplam 238 seferini iptal etmiş şirket.
20 ocak 1933'te kuruldu diyor diyanet takvimi.
20 sene önceki üstün kalitesinden eser yok. Ama yine de bizim havayolumuz olduğundan tercih sebebi pek ala.
Türkiye’nin global yüzü.
Öyle bir değişim yok, bi tarafınızdan lale uydurmayın ya.
''türk'' kelimesi ''türkiye'' ile değiştirilmiş. çok gereksiz bence.
görsel
--spoiler--
Türk Hava Yolları ve Sırbistan'ın ulusal havayolu şirketi Air Serbia, yeni bir “Mutabakat Bildirisi” ile ticari iş birliklerini geliştirdiklerini duyurdu. Bildiri, iki şirketin CEO'ları Bilal Ekşi ve Jiří Marek tarafından 78. IATA Yıllık Genel Kurulu’nda, Doha'da resmi olarak imzalandı.
https://bit.ly/3nnLW4H
--spoiler--
hisse senedi son 1 haftada %4.39, son 1 ayda %19.19 son 1 yılda %243.94 oranında değer kazanmış şirket.
1960, Ankara. Türk Hava Yolları hostesi.
görsel
yangında zarar görenlere ve kurtarma ekiplerine göndereceğiniz yardımları cargosales@thy.com adresine mail atarak ücretsiz ulaştırabildiğiniz firma.
ayrıca bölgeye destek ekiplerini göndererek halkla birebir iletişim halinde olduğunu ve fidan dikme kampanyasında da öncü rol üstlendiği belirtmek lazım.
türkiye'de iyi olan herhangi bir şeyden birisi.
bazı ülkelerde lüks veya kısmen bile lüks kabul edilmektedir.

küresel sıralamada
hizmet verilen ülke sayısına göre 1. *
filo büyüklüğü* olarak 12. *
hizmet verilen varış noktası sayısına göre ise 6. *

sırada olan hava yolu şirketidir.
görsel
türkiye'nin bayrak taşıyıcı şirketidir.
türkiye'ye ait ve büyük şirketlerden birisidir.

kendisi en büyük ilk 15 hava yolu içerisindedir.
lokal ve globalde en iyi markalardan biridir.
kobe byrant'ın ölümünün ardından kobe ile yaptığı reklam filmlerini youtube kanalından kaldırmış.
bunlar 100 milyonun üzerinde izlenen videolardı. hatta lionel messi ile kobe byrant'ın istanbul'da sonlanan selfi yarışı temalı reklam filmi o senenin youtube'da en çok izlenen videosu olmuştu. thy, helikopter kazasında ölen kobe byrant ile birlikte hatırlanmak istemiyor herhalde.
2020'nin ilk çeyreğinde 2 milyar 23 milyon TL’lik zarar etmiş şirket.
görsel