bugün

üstüme alınmadığım durum. sen yarak görmemişsin diyeceğim şimdi, olmayacak...
not: herkesten özür diliyorum.
(bkz: turk kizlarinin sevisememesi) gibi kurunun yaninda yasi da yakan genellemedir.
 "türk erkeklerinin ortalama penis boyları 5 ila 11 cm arasında değişiyor"
Bizim zamanimizda ortalama bir tek degerdi.
Ve turklerin ortalama penis boyu 8 cm ise, ortalamanin bu derece dusmesi icin buyuk bir kitlenin penis yoksunu olmasi gerekir.
Bos bir tezdir.
doğru olabilir. benim için de kırmızı acı şili biberleri çok küçük mesela, çok yiyorum ordan biliyorum.
tecrübe sonrası edinildiği düşünülen tespit.
(bkz: tecrübe konuşuyor)
tüm türk erkekleri için doğru olup olmadığını bilmediğim durum. benim için geçerli değil mesela; benimkisi 4 santim.
*
sorulduğu zaman, ''21 cm klişesi'' sıçan kişilerin ki kadar küçük değildir.
5 - 11 cm? ölçülen cetvel inç birimini gösteriyor olmasın.
pardon kürek sapı mı lazımdı size sorusunu sordurtan ibretlik tespit.
hayat kadını yada gey olanların bilirkişi olabilecek tecrübede olması nedeniyle bu araştırmayı yapanın bu iki katogeriden biri değilse koy g.tune gitsin konusudur.
(bkz: size kaç santim lazımdı)
hayır yani göz var nizam var. türk erkeklerinin bibileri küçük işte.

edit büdüt: (bkz: cinsel organa sıkışan yüzük)
bilimsel araştırmalara göre 13-15 arasıymış. Dunya ortalamasının uzerınde sıkıntı yapmayın.
allah kahretsin demekten başka bir tepki veremeyeceğim acı bir gerçek.
biz de isterdik hacu 9 cm pipimiz olsun, biz de isterdik
12 cm kocaman bir aleti hatunun karşısında sıvazlamayı.
ben de isterdim "11 cm lik canavarınla mide masajı yap bana sevgilim" diye bir hatun kişisini delirtmek ama yok.
atadan dededen gelen neyse biz de ki de o arkadaş. sanki benim 13 cm çüküm vardı da, kesip yedim mi amk? yook. olan bu işte, lanet olsun yeter bu konuyu artık dillendirmeyin, bu konu hakkında üstümüze gelmeyin.
tam; "toparladık, attık üzerimizden bu gerginliği düzenli bir seks hayatımız oldu" derken bizi tekrar olaydan soğutmayın.
zaten 2.5 dakikaya falan ne çektik çıkarana kadar boşalma süresini, iyice kendimize olan güvenimizi sarsmayın insan evlatları.
Kesin sonuç verecek bir önerme değildir. Söyleyen şahıs hepsini gördüyse ah tabi ona bir sözüm yok. Ama yine de (bkz: deme öyle lazım olur)
doğru önermedir. yani en azından benim için. 11 cm çüküm var. olan bu yani. nabim amk?
yediğini beğenmeyen yazar zırvasıdır.
18 cm olduğu için bu tezi çürütüyorum ulan.
arkadas baska hortlatacak konu mu bulamiyorsunuz. (himm evet biraz enty-nick uyumu gibi oldu ya neyse)
biraz ilerleyin arkadaş 21. yüzyılda yaşıyorsunuz. her işiniz halloldu da penise mi takıldınız? gerçi takılamazsınız ki penisin boyu yetmez.
dünyadaki tüm ırkların çükünü görmüs gecirmis, ve üstüne böyle bir genelleme olusturmus yazar söylemidir.
beyinleriyle doğru orantılı bir durumdur. ama aslında değildir. fakat öyledir.
Eksik intırneyşınıl tecrübeyle yapılmış tespittir. biraz daha kırsala gel dostum.
türk ve diğer toplumların penis boyu hakkında bilgi edinerek! tecrübelerini paylaşan yazarın yorumudur.

bizim için büyük bir fedakarlık yapmıştır. sözlük biraz kıymet bil be.
Penis burkucu bir düşüncedir.