bugün

entry'ler (16)

diyarbakırlılara aponun piçleri diyen bursasporlu

Doğru söylemiş helal olsun.
inkar edende kuyruk acısı felan mı var.

galip derviş

fragmandan olmamış gibi duruyor, sadece karakteri alsalardı hadi neyse hikayeyi de orjinalden alınca ekstra bir garip olmuş. monk dizisini izleyeli yıllar olmasına rağmen ilk bölümü hatırlıyorum o kadar güzel bir diziydi. yine de erken eleştirmek için, fragmandan direk infaz etmeyelim ilk bölümü bekleyelim.

galip derviş

fragmandan olmamış gibi duruyor, sadece karakteri alsalardı hadi neyse hikayeyi de orjinalden alınca ekstra bir garip olmuş. monk dizisini izleyeli yıllar olmasına rağmen ilk bölümü hatırlıyorum o kadar güzel bir diziydi. yine de erken eleştirmek için, fragmandan direk infaz etmeyelim ilk bölümü bekleyelim.

atatürk ü sevmiyorum diyebilmek

Katıksız orospucocugudur onu diyen.

bakir olmayan erkeklerin bakire kiz meraki

Kendı kirlerini görmeyip başka insanların namuslarını elestıren pis zihniyetler.

42084615915626521626735238742

aykut kocaman i farkli kilan birseyler
vardi gollerinde. ayaklariyla degil,
hep zekasiyla atardi golleri. en kolay
gorunen pozisyonu, adeta bir sanat
gosterisi tadinda sunardi
seyircilerine. ne yapacagini onceden
bilemez, her hareketinde bir surpriz
beklerdiniz aykut tan. turkiye
liglerinde 200 un uzerinde attigi
gole bakarsaniz kı buna rağmen şuan yönettiği fenerbahçe ye yeteneklerını yansıtamamaktadır. Cok üzücü bir olay olmasından dolayı ağlıyoruz.

celal ile ceren

gözlem yapmayı seven ve bunda da başarılı olan birisi olarak doğruluğu tarafımdan kesinleşmiş durum. başka ne olacaktı ki zaten? bir insan birşeye inanmadan nasıl huzurlu olabilir? e tabi gençken meşgul olacak veya hayatını dolduracak bir çok şey bulabilen insan, yaşlandıkça daha sakin bir hayat yaşamaya başlar ve ölümle daha fazla yüzleşmek zorunda kalır. yok olup gidecek olma duygusu ruhunu karartır. kararan ruh yüzünü de karartmaya başlar haliyle. nursuz bir surat, bakmak istemezsin yüzüne.

fethullahçıların dünyayı ele geçirme stratejisi

bize ne yapmamız gerektiğini, hangi yolları adım
adım takip etmemiz gerektiğini, yapmamız gereken
jestlere ve takınmamız gereken mimiklere kadar
anlatıyordu. yıl sonlarında gelen \'sızıntı koçanları\' nı
bitirmemiz ve onlarca, hatta yüzlerce kişiyi sızıntı\'ya abone etmemiz her birimizden
bekleniyordu. biz ise kimisinin parasını kendi
cebimizden vererek bu en kutsal yolda birbirimizle
kıyasıya yarışıyorduk. zaman aboneliği de yine bu
şekilde cereyan ediyordu. haftada okumamız
gereken kuran miktarı, risale-i nur ve hocaefendi kitapları -pırlanta serisi- miktarı belliydi. bunlara ek
olarak o zamanki adı \'tuna kırtasiye\' olan \'nt
mağazaları\'nda kaçak olarak çoğaltılan ve
ağabeyimizin adını kullanarak arka bölümden
aldığımız \'hocaefendi vaaz kasetleri\'nden de
ağabeyimizin seçtikleri doğrultusunda dinlememiz isteniyor

galatasaray taraftarı

ueafa kupasindaki ev sahibi takımın taraftarları, sahanın tarafsız olduğunu ben de biliyorum, fakat "kim ev sahibi olacak?" kurası çekilmiş ve galatasaray çıkmıştır... galatasaray ev sahibi olunca da adı önce yazılmıştır (gs-arsenal) o kadar...
ayrıca parken stadyumunda alışkanlıktan ve aşırı derecede gaza gelmekten "burası sami yen burdan çıkış yok" diye bağıran topluluk...

uludağ sözlük te küfür etmek

kimse "burasi benim sozlugum benim kurallarima uymak zorundasin" dememelidir. tabiki kurallar konacaktir. ayrıca degisim sarttir. ozellikle de sozluk formati uludag sozluk moderatorleri hic bir sozlugun bazi seyleri gelistiremedigini gelistirdi. küfrün yasaklanması yada karşı çıkılması asıl söz konusu olan yer kullanılacağı yerdir. her hangi bir olayın anlatımında, akışa anlam katar. her entry ve başlıkta küfür etmek kimileri için serbest, kimileri için yasaktır. gereksizdir denmesi kesinlikle yanlıştır.

sosyogenc com

zaman zaman ici sözluge saldırı yapmıs sitedir. kendilerini tebrik; tasarımın adam gibi yapılmasını temenni ederim. ayrıca sitenin eksiklerini bildirmize ragmen bizi takmayan moderatörler allah belanızı versin.

sosyogenc

moderatörlerinin cok havalı olsugu buna karşın adminin siteyle ilgilendigi özel mesajlara cevap verdigi sitede yenilik için yazarların fikrinin alındıgı fakat hiçbir hareketin olmadıgı ölu gibi tabirinin çok uygun oldugu yeni olusumdur.

komodinin üzerine para bırakmak

galatasaray camiasında kendini bilmez. birkaç ibnenin olmayan beyinlerince hazırladıkları ve bir zamanlar kendilerinin yaşadıgı durumu anlatan pankarttır. tabi onlarda haklı herkes yaşadıgı durumu ifade edebilir. bunda bir mahsur görmuyorum.

türk erkeklerinin penislerinin çok küçük olması

bilimsel araştırmalara göre 13-15 arasıymış. Dunya ortalamasının uzerınde sıkıntı yapmayın.

bazı üniversiteli kızların bakire olmaması

kendileri tecavuz kurbanıdır. dunyada hele ki turkıyede tecevuzler oldukça fazladır. tecavuze ugrayan ınsanlarla dalga geçmek çok ayıptır.

sosyogenc

blackmamba nickiyle kayıt olusugum yeni sözlük tarzı oluşum.