bugün

bu bayan 'türban' adı verilen bezin içinde taşıdığı hastalıklar yüzünden etrafına sağlıksız bir ortam hazırladığı için bir rezalettir.o başını kaplayan desenli kumaşımsı şeyin içindeki yağ tabakası ve mikroplar oluşur ve bu ciddi bir sağlık problemidir. herkes ne demek istediğimi anlamıştır herhalde.
olağan dışı değildir normaldir.
kemalist sistemin vardığı dindar insanlara karşı yıpratma kampanyasının son noktadır. kurtuluş savaşında mermileri de laik kadınlar taşısaydı o zaman.
"uğursuz" ve "tehlikeli" bir yolculuğa çıkmaktır.
(bkz: herkesi kendi gibi pislik sanan yazarlar)
hayvandan öte yaratıkların yapmaması gerekendir.
gayet normaldir.ta ki haremlik/selamlık -dinidarlar/dindarlar -açıklar/kapalılar(adı her neyse) otobüsleri icat edilene kadar.
saçı açık olan biriyle otobüse binmekle arasında bir fark yoktur. insanların yaşam biçimlerine saygı duymayı öğremek gerekli.
beyinden mahrum yazarın açtığı başlıgın altına entry girmekten daha doğal olan durumdur.
insan olanın rahatsız olmayacağı durumdur.
(bkz: nerenize girdi mübarek)
beğenmiyorsan binme diye cevap verilecek durumdur. gayet normaldir bir insanın özgür iradesiyele başını kapatması ve gayet normaldir otobüse binmesi. ama sizin gibi mikroplar varken binmese iyi olacaktır zira kafirliğiniz allah muhafaza bulaşıcı olabilirdir.
(bkz: adam dikkat çekmeye çalışıyor)
(bkz: tamam sende saksı değilsin)
onlarım bakışlarına soksunlar bok var türbanı geçir kafana evet ben müslümanım hadi canım aaaaaaaa bilmiyordum bokumun müslümanısın bana göre evet evet cümle böyle bitmeli.
insanlıktan emekli olmuş kişileri rahatsız eden durum
şereftir.
akıl seviyesi açtığı başlıktan anlaşılan yazarın zoruna giden eylem.
(bkz: zoruna gidiyor biliyorum)
(bkz: alışmalısın bunlara evladım)
türbanlıyı ırk olarak görmek yada dışlamak yerine aynı otobüse binmek, aynı havayı solumak şeref duyulası durumdur.
her bayan'a yapıldığı gibi yer vermek gerekmektedir.

edep türk milletinin şah damarıdır.
türbansız bir hanıma gösterdiğin edebi, türbanlıya da göstermelisin.
türbanlı bir hanıma gösterdiğin edebi, türbansıza da göstermelisin.

sonuçta otobüste ki bir terörist değil. yani sebahat tuncel ile bir otobüse binmedin.
Eğer bir yaz günündeyseniz ve türbanlı ter kokuyorsa bir işkence haline gelebilecek eylemdir.
(bkz: türbanın aşırı saçma bir şey olması)
bir beyinsizle yolculuk ettiği için türbanlının düşünmesi gereken durum olur.
(bkz: buradan bir trollü geçti)
(bkz: yarama bastı geçti)
bir nevi işkencedir.

sürekli sizi ve diğer erkekleri keser. acaba bana bakıyor mu ? aman ben namuslu kız ayağı yapayım. bak bak sapığa bak nasıl bana bakıyo gibi içinden türlü türlü şeyler sayıklarlar.
bir tek otobüse girince mi türbanlı görüyorsunuz etrafınızda hiç türbanlı yokmu anneanneniz ya da teyzeniz,halanız,komşunuz hiç mi türbanlı görmediniz ki bu kadar rahatsız oluyorsunuz.