bugün

ortadogulu kadin duskunu batililarda gorulur.
çok güzel fantazilerdir.

örnek fantezi:

- türbanını çıkarıp prevervatif yapayım sana öyle kayayım.

söylenmiştir ama uygulamada sorun çıkmıştır. -türban girişi kapattığından problem olmuştur o yüzden tekrardan prezervatife dönülmüştür.
"Abi bunlar da ayrı birşey. Düşünsene "süpriz yumurta" gibi!" diyenler görülmüştür.
son dönemde erkekler arasında son derece yaygınlaşmış olan fantezilerdir. gizlilik her zaman erotizmin en önemli besin kaynağı olmuştur. bunun farkında olup özellikle kapanan ve parayla çalışan kadınlar bol miktarda bulunmaktadır.
zinayı bırakın türbanlıyı bile aşmışlardır üzüntü vericidir.
yasağa olan tutkudur. insanın doğasında var. hani lisedeyken tuvalette içilen sigaradan aldığımız zevki şimdi alamıyoruz ya aynı hesap işte. müslümanlar için bu fantezi kötü algılansa da niyet kötü değildir. her türbanlı kadın hayal edilmez. kapanmanın doğasında erkekleri tahrik etmemek vardır. fakat bazı kapalı kadınlar işin cılkını çıkartıyor. dudakta kıpkırmızı ruj, mini etek ya da dapdar kot, yüzde 1 ton makyaj. soruyorum hem bu kadar gizliyken hem de bu erotize edilişte kim haklı ?
Güzel kalin bir göz makyaji da olursa efsane olacak fantezidir.
yanlışlıkla denk geldiğim bazı sitelerde kırmızı parlak ruj, saten kaplama ten, şuh bakışlar ve gecelik nevi elbiseler giymiş türbanlı hanımlara rastlıyorum. tabi bu abartısı. ancak sokakta masum vatandaş olarak yürürken siyah sürmeli, hafif makyaj, belirgin göz hatlı ve daracık kotlu türbanlı hanımlara rastladığımızda oluyor. diğer kızlara göre daha fazla ilgi çektikleri bir gerçek.

tabi burda düşündüren o güzel ablamızın hangi niyetle bu şekilde dışarı çıktığı.
'onlar, giyinik oldukları halde çıplak görünenler, ne cennete girebilirler ne de cennetin yüzünü görebilirler.' işte bu bu günkü başı kapalı kıçı açık çakma türbanlılara en güzel hadis örneği. dini uaşamayı sacını örtmekten ibaret sayanlara en güzel cevap. zira onlarda namus kavramı başını kapatmaktan tamam oluyor. bir dine mensup olduklarını ima etmekten çok açıklardan bile daha çok dikkat çekmek ve her türlü edepsizliğe açık tipler. daha cinsel daha seksi. tabi bunun da bir fantazisi olması doğal.
yazarlarımızdan (bkz: metzgermeister) sıkça başvurduğu durum.
sanılanın aksine dinci tayfanın daha çok kurduğudur.
bir türlü anlam veremediğim bir fantezidir.Örtüye hallenecek kadar yoklukta olmak nedir lan?
iranlılar ve akepelilere kayan fantezidir.
benim fantezim, sürpriz yumurta gibiler.
babanıza söyleyin bidahakine ananızı tesettüre sokup öyle siksin

amın evlatları sizi

alay edenleri ortaya çıkarmıştır.
(bkz: kabuklu fıstık)
her türbanlı kadın için olmayacak fantazidir..giyimi seksi olanlar için düşünülebilir.
her türbanlı kadın için olmayacak fantazidir..giyimi seksi olanlar için düşünülebilir.
misafirim olan iranlı bir kadınla yaşanan özel andır. o türban ne işlere yarıyormuş arkadaş. ve kapalı olan her şey şehveti arttırıyormuş.
son yıllarda iyice artmış olup, token sistemi ile çalışan chat sitelerinde türbanlı olmayanların türban takmasına neden olmuş ilgi gösterilen fantezi.
(bkz: bana uzak allaha yakın)
Türkiyede fazla vardır. inkar edilemez. Evet.
Her erkekte vardır.
genellikle türbanlılarla evlenenlerin fantazisidir sanıyorum nihayetinde herkes beğendiği kafasına uyan kişi ile evleniyor. şimdi fantazi dendi diye atarlanan küfürler savuranlar olur da, lan siz değil misiniz hayal ettiğim kişi ile evlendim diyen(fantasy kelimesinin anlamlarına bir bakın bakalım)? insanlar tercihlerini beğendikleri şeylere göre yaparlar sonuçta. kafa yapım uymasada benim de beğendiklerim var aralarında bazıları gerçekten çok güzel.
kokar be olm.