bugün

2006 nba draftinde portland trail blazers tarafından 4.sırada seçilmiş louisiana state forveti.draftten hemen sonra lamarcus aldridgele takas edilmiştir.
bu yılki smaç yarışmasında da boy gösterecek chicago bulls çaylağı.
2007 all star smaç yarışmasında "ben paramı alır giderim. benim için önemli değil" gibilerinden bişeyler söylediği için jüri tarafından cezalandırılan basketbolcu.*jordan utanmasa 6 verecekti.
Chicago Bulls'un çok şeyler beklediği fakat buna rağmen istediği verimi alamadığı, bu amaçla söz konusu takımın yaz ligi kadrosunda yer alacak basketbolcu. bu kadar atletik bir oyuncu için çok sıradan bir sezon geçirdi kendisi. sanırım bu kendisi için son şans.
chicago bulls un takas etmeyi ciddi ciddi düşündüğü atletik forvet. talipleri arasında new york knicks var.
acie law ve ronald murray karşılığında chicago bulls'tan charlotte bobcats'e takas olan oyuncu.
charlotte bobcats in al jefferson u alabilmek için 9.4 milyon dolarlık kontratını amnesty clause ile feshettiği oyuncu. iyi bir savunmacı olması açısından uygun bir ücretle miami heat için biçilmiş kaftan olabilir diyorum ama her türlü almazlar orası ayrı.
portland tarafından Chicago'ya atılmış tarihi kazıktır. aldridge şimdi kırklardan aşağı inmesin bu da takılsın öyle.