bugün

trollllllll. işi gücü sikiş sokuş.
takip etmeye korktuğum bir twitter hesabı.

topluca takip etsek mi sözlük, ne dersiniz?
Ne saçma sapan twitler.
ifşa etmeyin bırakın takılsın. yarın bir gün abone kasar g*tü kalkar.
-ülker bayi toplantısı ibne kasetlerini internete koyun.

-sabancı holding çıplak toplantı
enerjisa
teknosa
iklimsa...
kasetleri internete koyun.

bunlar ne lan?
ama ne iş? birilerine şifreli mesaj mı gönderiyor nedir? çok garip.
Arkadaşlar olayı deşifre ettim . Bu elemanlar kim ise kendilerine şifreli bir iletişim ağı kurmak için twitterı paravan olarak kullanıyorlar. Bu hesaplardan bir kaç tane daha belki daha da fazla mevcut olmalı ve birde bir uygulama twitterda atılan bu twitleri takip ediyor olmalı. Sonucta kımse bu kullanıcıyı takıp etmese bıle kullanıcı adını bılenler site adresi uzerınden ulasabılıyor boylece bır uygulama yazılıp twitter paravan kullanılarak kripto mesajlajma saglanmıs oluyo. Yalnız amına koyım sözlük büyük işe bulaştık lan. Hepimizi sikecekelr...

Edit: Deşifreye devam ediyorum. Peygamber ve halife kod adları geçiyor. Sanırım bir örgütten bahsediliyor ve bu örgütün başına geçenlerden ya da kıdemli olanlardan bu eleman. Aradakileri halifeden saymıyorum diyor. ilk halife muhammed 2. ise ben diyor. Sanırım bu elemanların birde örgüt içi çatışması olmus. Kaarısık . Incelemeye devam.
twit tek cümle şu şekilde: nerede bir orospu varsa çevresine dikkat edin mutlaka bir pezevenk vardır.
oo üst akıl... ergen lan bu kimse takip etmesin götü kalkar.
ayrıca arabesk dinliyor.
takip edip akabinde takipten çıkarınca bana engel atan hesaptır. darıldı galiba.

görsel
Sanırım önemli kelimelerin bulunduğu tek taraflı telefon konuşmaları veya yazışma mizanseni. Doğruluğunu bilemeyiz, ağır trol olabilir.

Hatta Sözlükten biri bile.
boş bir twitter hesabı iletişim için kullanılmıştır. çok mantıklı. ne kendisi kimseyi takip edecek ne kimse onu. o da ordan istediği gibi mesaj göndermiş olacak ileteceği kişilere. gayet mantıklı. telefon görüşmesi, mesajlaşma falan yok. süper valla. ancak nasıl ifşa oldu merak konusu.
Yazdigi mekanlarin birkacinda tuvalete gitmistim. Eger yayinlarsa bakmayin olur mu ?
bana troll degil gibi geldi.
mayis ayindan bile tweetleri var sifreli sekilde yazmis.
pek baglanti kuramadim. cok tuhaf.

Edit: incelemelerim sonucunda zamaninda ortaligi karistirmak adina acilmis bir aktroll hesabi olabilir diye düsünüyorum. malum olaylar cereyan edince kanat degismis cünkü.
kemal kilicdaroglu kardesimdir diye tweeti var. kiz buna kargalar bile güler.
gece gece beni korkutmuş olan adamdır.
bir takipçisi oldu ama görünmüyor.
Yatın uyuyun , yine boş bir trolldür büyük ihtimalle.
Arkadaslar 60 bin tweeti nasil okuyacagiz? herkes bir tane can alici tweetini yakalayip paylassin lütfen.
kaçanın anası ağlamaz bulaşmayın derim.
Yüzyılın işsizi net ya.Ulan git bi hava al napıyon lan 7-24 twitter başında.
göt korkusundan kimsenin şimdi takip edemediği hesap.büyük ihtimalle psikolojik rahatsızlığı olan biri de,bu günlerde tsklı msklı şey beğenecek halde değiliz.
atılan twitler sanki birileriyle konuşuyor gibi bir hava veriyor muhtemelen de öyle.
acaba buna benzer kullanıcılar kısmında başkalarıda var mı.
art arda attıkları şu şekildedir:
neden darbe oldu ?
çok açık.
demokrasiyi akp köpekleri kesti
yasalara uyan herkesi akp terörist ilan etti
1 Allah kulu çıkıp da biz de mhp'liyiz
diye gösteri yaptı mı ?
1 Allah kulu da mhp'nin kongresi yasaldır dedi mi ?
hiç bir parti
dünyanın hiç bir partisi o kadar çeşitlilik sağlayamadı
destek mektubu almadı
belki 2. de olmazdı
ve daha da yasal olan
2. kongre ki
yine tarihi rekor katılım ile yapılmış bir kongre
ve o kadar ülkücüye
yasal haklara uyulmasına rağmen
orospu çocukları bunlar diye akp saflarından
emir olarak denilmeseydi
eğer ki ilk kongrede
yasal izinlere rağmen
polis tomaları gönderilmeseydi
polis barikatları koyulmasaydı
siz mhp'nin
demokratik kongresine
siktir çekmeseydiniz
darbe olmazdı
bakanlıklar terörist, valilikler terörist, belediyeler terörist
akp diyor ki tsk kapatılıyor.
En son Sanım meral'e yönelik bir operasyon.
hemen durumu açıklıyorum. adam whatsapp türevi 3.parti uygulama ile twitter hesabını birleştirmiş. attığı her mesaj twit olarak gidiyor. o yüzden mesajlar yarım yamalak. karşı tarafın verdiği cevapları göremiyoruz çünkü.
işsizdir.
belkide bot yardımıyla random twit atan bir hesaptır popüler kelimelerden aratilan cümle ve kelimelerden seçiyordur.