bugün

eski sevgilisi tarafından, bi arkadaşıma ayrılık mektubu yazılmıştır bu nesneye.
ve, ne demek istiyo acaba diye derin düşüncelere sevketmiştir eski sevgilin bu eylemi.

(bkz: Yaşanan olayı başkası yaşamış gibi anlatmak)
üreticilerinin fiyatları konusunda enteresan tutumlar içinde olduğu dayanıksız tüketim malıdır. anlatayım, herhangi bir süper markete gidin. tuvalet kağıdı reyonununda fiyatları tek tek inceleyin. göreceksiniz ki bazı tuvalet kağıdı markalarının 16'lık paketi 15 lira, 32'lik paketi ise 8 lira olabiliyor ya da 16'lık paket 10 lira içinde daha az olanı 5 lira...
haramzadeler için çok mühim değil tabi bu eninde sonunda 5 lira ne olacak ama o marketlerde tasarruf etmek için kabağın, hıyarın çürük ama 2 kuruş daha ucuzunu tercih eden, eve yağ almak için 5 litreliklerin indirim gününü kovalayanlar olduğu düşünüldüğünde bu ayrıntı önem kazanıyor. tuvalet kağıdı lüks diyenleri peşinen boklu götlü ilan ediyorum söyleyim.
aynı durum jiletler için de geçerli. 10'luk paketler bazen üçlük paketlerden ucuz olabiliyor. reyonları iyi incelemek lazım. iktisat edenlere duyurulur.
tuvaletteki yapılası * işlemimizi bitirdikten sonra * genellikle sol elimizle bir kaç parça olmak kaydıyla kopardığımız beyaz,pembe renkleri ve tavşan,çiçek desenleri olabilen temizlik maddesidir.
grip ya da nezle oldugunda paket paket selpak kullanmaktansa bir rulo cok iyi is gorur.
iki goz iki cesme olup agladiginizda da gozunuzu, akan burnunuzu silmekte de cok ideal bir materyaldir.
yani burnunuzun/gozlerinizin cesmeye dondugundeki en buyuk kurtaricisidir.
*
'$lap $lup $lap oyyhhh$$ *'

+git t.k. getir.
-neden ben?
+hem kam$atı çek hem de ben getireyim oldu. git getir $unu.
-bana öyle emir kipli cümleler sarfedemezsin.
+velahavle.. ya getirsene be adam her yerimden akıyo öf!
-haklısın sanırım.. du getireyim.
+çabuk!
-...
+e ne bekliyosun be?
- ya t.k. neydi ki ?
Tuvalet kağıdını ucuza getiren uyanıklar daha ince ve çabuk suda eriyenlerini alırlar. Böylece az kağıt kullanmak yerine çok kullanırlar ve sonuçta astarı yüzünden pahalıya gelir.
Çağımızın icadı yumuşak ve çok katlı olması en sevilen özelliğidir.
esas kullanım amacı dışında, peçenin kullanıldığı tüm alanlarda da kullanılabilen ayrıca konfeti şeklinde ünlem işareti olarak kullanılası rulo halindeki nesne.
diş fırçasına beterin beteri varmış dedirten bir temizlik aracı .
hayatı yaşanabilir hale getiren küçük şeylerden biridir. olmadığını düşünmek bile burnuma pis kokuları getiriyor.
dolar desenli olanına silinmek istediğim materyal.
diğer bir işlevi akan burnu kızartmadan, nazikçe silebilme özelliğidir.
elden düşüp yuvarlanması kaos yaratan meret.
neden tuvalet kağıdı diyoruz? bununla tuvaleti mi siliyoruz?
türkiye'de avrupa'ya oranla kullanımının oldukça düşük olduğu bilinen temizlik kağıdı.
yokluğu anında hissedilen şeylerdendir.
neden genellikle beyaz renkte üretildiğini bir türlü çözemediğim tüketim maddesi. hani şöyle koyu bir renk olsa..tamam işin içine boya girecek ve maliyet yükselecek onu biliyoruz. siz biraz daha az kazanın, bizim de midemiz daha az bulansın. di mi?
ergen genclerin kiclarini temizlemekten cok siklerini temizlemek amacli kullandigi siksok.
yırtılırken ''fııırrrrt'' sesi çıkaran temizlik gereci.
türk erkeklerinin götlerini teslim edebildiği sayılı şeylerden biri
bitişiyle üzen, darmadağın eden, modern insanın göt selpağı.

havaalanı gibi önüne gelenin kullandığı tuvaletlerde bitmişse sayet, insanın içerisinde ki mcgyver'ı ortaya çıkarmaya sebebiyet vermektedir, siz siz olun bağırsağınızı boşaltmadan önce bir kolaçan edin bitip bitmediğini, sonrası hoş olmuyor, aman diyim.
(bkz: göt peçetesi)
her eve lazım.
(bkz: kalp ve çiçek dokulu tuvalet kağıdı)
bittiği eylemden önce tespit edilmesi gereken şey. aksi takdirde hoş olmayan nemli durumlar hasıl oluyor.