bugün

entry'ler (203)

twice

little dragon un yukimi nin solosuyla tabii:) tatlı mı tatlı terapi tadında şarkısı.

izlemeyenler için: http://www.youtube.com/watch?v=yedD4JsZyT0

twice i turn my back on you
i fell flat on my face but didn't loose
tell me where would i go
tell me what led you on i’d love to know

was it the blue night
gone fragile
was it both men
in wonder steady gone under
was it the light ways
so frightening
was it two wills
one mirror holding us dearer now

thought i had an answer once
but your random ways swept me along
colossal signs so i got lost
with so many lovers singing soft

was it the blue night
gone fragile
was it both men
in wonder steady gone
twice i turn my back on you
i fell flat on my face but didn't loose
tell me where would i go
tell me what led you on i’d love to know

was it the blue night
gone fragile
was it both men
was it the light ways
so frightening
was it two wills

thought i had an answer once
but your random ways swept me along
colossal signs so i got lost
with so many lovers singing soft

was it the blue night
gone fragile
was it both men
was it the light ways
so frightening
was it two wills

was it the light ways
so frightening
was it two wills

pretty face

tekrar tekrar dinleyip el çırpıyorum bir ses ancak bu kadar rahatlatıcı ve mutluluk verici olabilir.we sink albümünden soley parçası.dream popun gelecek vaat eden isimlerinden. albüm kapak resmide başlı başına bir yapıt .

haberin yok ölüyorum

melis danişmend perfrmansıda önerilir.hislerini duman kadar aktaramasada vurgularda gıygıylarda hoş olmuş.apocaliptica albümlerini anımsattı.

mehmet ali birand

nihat özdemirin mor ettiği adam .özde değil sözde spiker.ettiği gaflar bini aştı.artık inzivaya çekilme vakti gelmiştir.

hıdırellez

yeni öğrendim .ee bu gece dilek dilemek şart oldu. en son çocukken eski mahallemizde atlamıştım ateşten .tarasada taştan yapılan evleri, bilezikleri hayal mayal hatırlıyorum.uğur getirir gibi bi his var içimde.bir arkadaşım da uyumadan elmanın kabuğunu hiç koparmadan soy yastığın altına koy hayatına girecek insanı rüyanda görürsün demişti.çok saçma sen bu söylediklerine inanıyor musun deyip gülmüştüm ama itiraf edeyim düşünmüyor değilim.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

'ben ayrılığa değil..ayrı kalmaya yenildim.' ağır geldiği için unutulması güçtür.

google video kaldırılıyor

eric schmidt sonrası google kurucu ortağı olan taze ceo larry page teknoloji stratejilerini konuşturmaya başladı.youtube un satın alınmasıyla google videonun pabucu dama atılmış oldu.29 nisan 2011 tarihinden sonra google video artık oynatılamayacakmış.videoları kaydetmek isteyenler videoları 13 mayıs 2011 e kadar indirebileceklermiş.ne diyelim yazık oldu.

youtube a girememe sorunu

youtube engeli kalktı fakat hala sorun yaşayanlar var.bunun sebebi ise daha önce bu engeli kaldırmak için bilgisayarlarda yapılan ayarlar.
sorunu ortadan kaldırmak için bilgisayarıma girin. bilgisayarıma girdikten sonra adres bölümüne,bilgisayarım yazan bölüme
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc yazın.
açılan sayfada hosts dosyasını açın.birlikte aç menüsünden not defterini seçin.bu dosyanın içinde yazan ne varsa silin.sonra kapatın değişiklikleri kaydedin sorun çözülmüştür.

başbakanın kullanacağı animasyon

başbakanın önümüzdeki günlerde seçim beyannamesinde kullanılacağı animasyon;

http://fc07.deviantart.co..._dusuyor_by_B4Ds3ct0R.swf

16 nisan 2011 akp çılgın proje açıklaması

12 yıllık seçim beyanını sundu.stratejinin böylesi pes doğrusu.tamamı değilmiş.yavaş yavaş 15 gün boyunca animasyonlarla ifade edicekmişmiş çizgifilm gibi.ne kürt sorunu ne de yerel problemler ele alınmamış.aşılamamış engeller yerine masal anlattı resmen.istanbulun cazibe merkezi haline gelmesini engellemek yerine hedefi 20-25 bin herhalde.doğu ve güney doğu anadolu meselesini hiç konuşmadı tabi 9 yıllık iktidarlığın rahatlığı ve alışkanlıklarından kaynaklı olsa gerek.geçen 4 seneyi pas geçip gelecek 12 yılı konuşmak daha kolay geldi tabi.

nejla nın son bölümde bile kesenin ağzını açmaması

hafta boyunca kesin o evi nejla alır mutlu mesut biter sonu şeklindeki yorumlarımızı boşa çıkaran hayırsız evlat.

ali rıza tekin

gülün dikenleriyle bileklerini kesmiş 'yeter ülen sizi mi çekicem iki günlük ömrümde böyle tazeyi bulmuşken' diye düşünerek kendine intihar süsü vermiştir.Ortada natali ve cenaze olmadığına göre hayriye hanımın salya sümük ağlamasının asıl sebebi ortadır.

kar gören masum izmirli

http://galeri.uludagsozluk.com/r/yakaköy-86518/
yakaköy-izmir

yakaköy

http://galeri.uludagsozluk.com/r/yakaköy-86518/
bugün karlarla kaplı haliyle beni şaşırtan, mutlu eden izmirin bornova ilçesine bağlı gizli cennet.

xyzal

hapşırmalarıma son vermesine rağmen bende sürekli oluşturduğu uyku haliyle beni zor durumda bırakan minicik ufacıcık anti alerjik hap.

özlem tekin

yatağım boş adlı klibinde yadırgadığım, aradığımı göremediğim şarkıcı.uzun etek mi giymiş anlayamadım..oysaki zamanında herkes şebonun üstünde görüyordu hakkını verdiği için duruşu stili ve şarkıları o kadar sağlamdıki sarsılmaz duruyordu.

sevgiliye söylenebilecek kaliteli yalanlar

yakışıklı olmayan sevgiliye, benim için önemli olan dış görüntü değil hem sen bana göre çok yakışıklısın hem önemli olan kişilik, uyum değil mi demek.

yatalım yarın pazartesi

sabah kalkmakta güçlük çekilmemesi adına karar verilmiş mantıklı bi eylem. (bkz: yarın ın pazartesi olduğu gerçeği)

işyerinden beklentiler

huzur+dolgun maaş+güleryüz.

nereye gidiyorsun

dağınık kafayı daha da fazla dağıtan cem adrian şarkısı.