bugün

çaktığı kazıkların Türk milletine zevk verdiği nadide operatörlerden biridir.
19 liralık 1 gb internet paketinin kotası bitince 15 kb'a indiren nalet bir operatör. anlamayadığım bu çağda 15 kb internet neyin mantığıyla kullanıcıya sunuluyor. btk 'ya şikayet edeceğim bu yüzden.
bakiyeli hatlara en az 12 tl yüklenen operatör. gelen mesajda da en az 7 tl yükle 30 dakika kazan hattın 9 ay daha kullanılabilir olsun diyor. acaba tim 7 lira yüklemek mi istemedi?
kazıkçı falan diyoruz da helal diyorum alayına.

170 tl fatura borcunuz var dedi, dedim hacu manyak mısınız? benim tariflerim var!

dediler ki; "bitmiş olum yenilememişsin işte..."
la dedim "nasıl olur hazırkart mı amk benim hattım?"
"durun" dedi "limit aşımlarınızı güncelleyelim bişeler yapalım, belli ki kafa sikeceksiniz akşam akşam."
dedim "eyvallah canlarım saolasınız."
adamlar anında faturayı 50 tl ye çektiler. başka bi sıkıntımın olup olmadığını sordular.
dedim "benim eski hatunun da hattı turkcell di, ondan bana uzun zamandır mesaj gelmiyor. mesaj merkezinde sorun olmasın?"
hemen bakalım dediler ve anında bi numara verdiler, eğer bu size ait değil ise akşam sizi bi iki kadeh bişe içmeye davet ediyoruz dediler. hesapları da bizzat türkcell ödeyecekmiş.

anlamadım ne demek istediklerini ama ters bişeyler oluyor heralde. velassılıyorkelam. adamlar yardımcı olmak için ve yardım etmek için varlar heralde. sağolsunlar varolsunlar.

(bkz: turkcell e bağlan hayata) diyor ve bu kadar reklamı hak ettiklerini düşünüyorum. *
iş bankası atm'lerinde reklam yapıp maxi puan mıdır ne karın ağrısıysa faturalarda kabul etmeyen kuruluş. ulan hem reklam yapıyorsun, hem anlaşman var hemde bayiin kabul etmiyor. bu kadar adilik olmaz. işe yaramaz şirket, türkiye'ye geri geleyim ilk hattımı değiştireceğim.
Durumunu kibar bir tabirle açıklamaya çalışayım bu şirketin: verdiği hizmet kaliteli diye, adamı donuna kadar soyan, bir de o kadar para kazanmasına rağmen müşterileri kazıklamaya doymayan gsm şirketidir kendisi.. Uyguladığı şirket politikası yüzünden, vodafone ve avea gibi iki şirketin müşterilerinin olmasını sağlamıştır. Tek bir müşteriden rahatlıkla 350 milyon fatura alıp, bunu hakkıymış gibi gören bir şirketten bahsediyoruz.
ülkenin yarısının sahip olduğu fakat pahalı olduğundan şikayet edilen gsm operatörü.
şu an kurumsal hizmetler veritabanı çökmüş.
ben kendilerinden armut istemiştim. elma getirdiler sabah.
bakalım pazartesi yeni telefonumu doğru getirebilecekler mi?
ayrıca telefonda görüştüğünüz sesi sizi mest eden kız yerine hırbo bir dingil ofisinize geliyorsa yaşadığınız hayal kırıklığı ile sizi alır uzaklara götüren bir gsm markasıdır.
hızlarına göre fiyatlı ve adil kullanım kotalı aylık sınırsız internet paketleri çıkarmış operatör.
paket ve bilgiler:

100 mb paketler:
*eko 100 mb - maks. 256 kbps hız= 8 lira
*maks. 7.2 megabit (mbps) 100 mb paket: 10 lira
*turbo 100 mb - maks. 43.2 megabit hız: 12 lira
paketlere abonelik için:
http://imgim.com/capture-20130120-212613.png
aynı ay içinde bir üst hıza geçerseniz ilk ay sadece 2 tl ödersiniz. örnek: eko 100 mb paketiniz varsa aynı ay için 100 mb paketi’ne geçerseniz ilk ay sadece 2 tl ödersiniz. ​

250 mb paketler:
*eko 250 mb - maks. 256 kilobite (kbps) kadar hız: 12 lira
*250 mb - maks. 7.2 megabit hız: 14 lira
*turbo 250 mb - maks. 43.2 megabit hız: 16 lira
paketlere abonelik için:
http://imgim.com/capture-20130120-212806.png
aynı ay içinde bir üst hıza geçerseniz ilk ay sadece 2 tl ödersiniz. örnek: eko 250 mb paketiniz varsa aynı ay için 250 mb paketi’ne geçerseniz ilk ay sadece 2 tl ödersiniz. ​

500 mb paketler:
*500 mb - maks. 7.2 megabit: 19 lira
*turbo 500 mb - maks. 43.2 megabit: 21 lira
paketlere abonelik için:
http://imgim.com/capture-20130120-213021.png
aynı ay içinde bir üst hıza geçerseniz ilk ay sadece 2 tl ödersiniz. örnek: eko 100 mb paketiniz varsa aynı ay için 100 mb paketi’ne geçerseniz ilk ay sadece 2 tl ödersiniz.

sınırsız 1 gb paketler:
*sınırsız 1 gb - maks. 7.2 megabit hız: 25 lira
*sınırsız turbo 1 gb - maks. 43.2 megabit hız: 30 tl
paketlere abonelik için:
http://imgim.com/capture-20130120-213207.png
not: bu paketlerde kota aşım ücreti yerine hız 96 kbps ye düşürülüyor. tıpkı cepnet gibi. dilerseniz aynı ay içinde bir üst hıza geçerseniz ilk ay sadece 5 tl ödersiniz. örnek: sinirsiz 1gb paketiniz varsa aynı ay için turbo 1gb paketi’ne geçerseniz ilk ay sadece 5 tl ödersiniz. ​

sınırsız 4 gb paketler:
*sınırsız 4 gb - maks. 7.2 megabit hız: 40 lira
*sınırsız turbo 4 gb - maks. 43.2 megabit hız: 45
paketlere abonelik için:
http://imgim.com/capture-20130120-213238.png
not: bu paketlerde kota aşım ücreti yerine hız 96 kbps ye düşürülüyor. tıpkı cepnet gibi.
aynı ay içinde bir üst hıza geçerseniz ilk ay sadece 5 tl ödersiniz. örnek: sinirsiz 4gb paketiniz varsa aynı ay için turbo 4gb paketi’ne geçerseniz ilk ay sadece 5 tl ödersiniz. ​
http://www.turkcell.com.t...cepteninternet/genel.aspx
(bkz: turkcell yeni cepten internet paketleri)
(bkz: gece 100 mb)
Bilgi Teknolojileri ve iletişim Kurumu, Turkcell'e idari para cezası verdi.

BTK'nın internet sitesinde yer alan duyuruda şu bilgiler verildi:

"15/12/2010 tarihli ve 2010/DK-10/683 sayılı Kurul Kararı ile hüküm altına alınan hususların, 22/02/2011 tarihli ve 2011/DK-10/84 sayılı Kurul Kararı ile öngörülen tarihe kadar tamamlanarak uygulamaya geçilip geçilmediğinin Turkcell iletişim Hizmetleri AŞ nezdinde incelenmesi neticesinde Ağustos 2011 ile Ağustos 2012 ayları arasında otomatik yenilenen dönemsel hizmetler kapsamında sunulan 423 abonelik paketine ilişkin yenilenen aboneliklerin %75,50’sine yenilenme öncesi, %78,03’üne yenilenme sonrası iptal olan aboneliklerin ise %15,76’sına dair 2010/DK-10/683 sayılı Kurul Kararında öngörülen bilgilendirme mesajlarını göndermediği tespit edilen Turkcell iletişim Hizmetleri AŞ hakkında, Telekomünikasyon Kurumu Tarafından işletmecilere Uygulanacak idari Para Cezaları ile Diğer Müeyyide ve Tedbirler Hakkında Yönetmeliğin 11’inci maddesinin (a) fıkrasında yer alan “Aşağıda belirtilen hallerde, işletmecinin bir önceki takvim yılındaki cirosunun % 2’sine (yüzde iki) kadar idari para cezası uygulanır. a) işletmecinin, tüketici haklarına ilişkin kurum düzenlemeleri ve Yetki belgesinden kaynaklanan yükümlülüklerini yerine getirmemesi,” hükmü çerçevesinde ihlalin oransal niteliği de dikkate alınarak 2011 yılı net satış tutarının (8.332.040.983,17 TL) %0,02 (onbinde iki) si oranında idari para cezası uygulanması hususuna karar verilmiştir."
En ama en şerefsiz operatör, katıksız şerefsiz.

Bu akşam beni o kadar sinirlendirdiler ki bu tarife işleriyle ilgilenen ahlaksız "hayvan"ı elime verseler, kendisini, damarlarını sökerek öldürebilirim.
gercekten insanlarin daha fazla parasini almak icin ne yapacagini sasirmis operator.
Daha 2 gun once yenilenen 500mb internet paketim 2 gunde bitmis ustune 21 liralik ek internet kullanimi gelmis. ben bu iki gunun 20 saati uyudum, geri kalan zamanda evdeydim wifi ile baglandim. Telefondan video izlemek guncelleme yuklemek gibi bi aliskanligim da yok, yapmam yani. Aradim musteri hizmetlerini israrla telefonunuz wifi cekmeyince hattan gitmistir diyolar. Mal misin guzel kardesim, guncelleme yapmiyorum ben evde degilken, net kullanan oyunum yok. Sadece whatsapp ve viber kullaniyorum o da yogun degil. 500 mb lan, 2 gun? Nasi bitti yani. Bide 21 liralik ek ucret. Bana bunu aciklamadilar 14 liraya ek internet paketi aldim 250 mb faturam olmus 90 lira. Saat 1de aldigim internet paketinden sonra kutuphanede ders calistim sinava girdim telefona elimi surmedim whatsapptan 2 msj gelmistir en fazla o surede. Sinavdan ciktim turkcellden mesaj, 250 mb internet paketiniz bitmistir. Yine aradim yine telefonunuzdandir dediler, bu nasi is arkadas? Avea kullanirken de ben bu telefondaydim hic oyle seyler yasamadim. Allah belani versin kisaca turkcell. O 90 lira da bi yerlerine girsin.
yatırımcı ilişkilerinden mail yoluyla yapılmış özel bir açıklamadır: "hisse fiyatındaki hareketle ilişkilendirilebilecek ve bizim bilgimiz dahilinde her hangi bir haber mevcut değildir. Basın kaynaklarından ve aracı kurum raporlarından takip edebileceğiniz üzere davanın 2013’ün ilk çeyreğinde sonuçlanması beklenmektedir. Ancak tarih konusunda bizde yeni bir bilgi ne yazık ki mevcut değil."

yakından takip eden yatırımcılar iyi bilir bunu. temettü konusundaki belirsizliğin son bulmasıyla hissenin yeni bir ivme kazanması beklenebilir. (ytd)
Bugün saat 17.00'da KAP'a düşen haber: "MV HOLDiNG, TURKCELL HiSSELERi iLE iLGiLi OLARAK MKK'YA BAŞVURDU"

Mv holding, 26 milyon lot satış yapacağını bildirmiş.
Bugün hakkında önemli açıklamalar yapılmış şirket.

BTK başkanı Tayfun Acarer:

"Gsm şirketlerinde kontrol unsuru değişirse bize bildirmek zorunda. Hisse değişiminde durumu değerlendirir bir sonuca varırız."

"ingiltere'deki mahkemenin alacağı karar BTK onayı gerekliliğini değiştirmez."

"Turkcell ile imzalanan imtiyaz sözleşmesindeki değişiklik onayımıza tabi."

"işletmeci sözleşmedeki yükümlülüklerini yerine getirmezse sözleşme fesh edilir."

Bloomberg Ht
yarın ingiltere'de (Türkiye saati ile 12.30'da) hakkındaki davanın sonuçlanması beklenen firma.

Privy Council tarafından uzun süredir devam eden Çukurova-Alfa davasına ilişkin kararın yarın açıklanması bekleniyor.
4 sene önce kurtulduğum lanet, kan emici şirket. beter olsun. şimdi zırt pırt götümü yalamakta dönün şöyle yapalım böyle hediyemiz var size diye. siktir hadi ordan.
turkcell'in yüzde 13.81'lik payı ilgilendiren davada privy council, altimo (eski adıyla rus alfa) lehine görüş bildirdi.
bu durumda Turkcell Holding’in ve dolayısıyla Turkcell’in kontrol hissesini altimo ele geçirmiş olacak.
tarafların (çukurova ve altimo) kafa karıştıran açıklamalarıyla beraber borsada işlem gören hisseleri bugün yüzde 7'ye yakın düşüş yaşamıştır. Kararın Türkiye saati ile 12.30'da açıklanması bekleniyordu. Henüz karar açıklanmadan 11.30'da Reuters, dava konusunda Altimo'dan gelen açıklamaları haber olarak geçti. Böylelikle Altimo şirketi, SPK kurallarını çiğnemiş oldu. tcell'deki ortak sorunuyla ilgili tarafların kafa karıştıran açıklamaları hisselerde sert düşüşe sebep oldu. SPK yönetiminin soruşturma açarak küçük yatırımcının hakkını korumasını bekliyoruz.
29tl sabit ücret ödemek şartıyla 1 yıllık belirli bir dk karşılığında kampanyaya üye olmuştum. dakikaları geçtiğimde faiş oranda bindirme yaparak zaten anamı siktin. 12 ay dolmuş kampanyam bitmiş bana haber vermiyorsun ay sonu bakıyorum 230tl fatura geliyor. madem kampanya bitti neden bana bilgi mesajı yollamıyorsun? ben de ay sonu 29tl ödeyeceğim diye rahat konuşup mesajlaşıyorum.

sonrasında internetimi kapattırdım. iki gün sonra onay mesajı geliyor internetiniz kapatılmıştır ay sonuna kadar kalan internet hakkınızı kullanabilirsiniz, ay sonu internetiniz kapatılacaktır diyor mesajda. (tarifem 1gb sınırsız)

iki kez facebook'a giriyorum birkaç fotoğrafa bakıyorum hepsi bu. 6 saat sonra mesaj geliyor 50kb şartını aştığınız için 5 tl, 2 mb geçtiğiniz için de ek ücret 15 tl olarak faturalandırılmıştır diyor. benim tarifem sınırsız 1gb internet değilmiydi? 1gb aşsam bile kota aşımı olmaksızın yalnızca internetim yavaşlamayacakmıydı?

arkadaş beni ne olarak gördünüz siz? sikilecek götmüyüm ben yolunacak kazmıyım! hepinizin allah belasını versin.
zırt pırt bir şeyler gönderen yüzsüz firma.
ulan bir bakıyorum telefonda bir yazı; bilmemne bilmemne için onaylıyorum a basınız. onaylıyorum da tam ortadaki tuş.

amk ya tuş kilidim açık olsa, ya yanlışıkla onaylasam. sonra sizinle mi uğraşacağım lan ben!
siz bu akılsızlıkla daha çook davalar kaybedersiniz.
ilk telefonu aldığımızdan bu yana hiçbir zaman değiştirmediğimiz operatör. sürekli mesaj gönderir, arar, fırsatlarda sunar.
bir türlü bırakmadığım operatör. sadakat duygusu oluştu heralde kendisine karşı bende. o kadar giydiriyor ben yine de kullanmaya devam ediyorum.