bugün

her erkek tecavüzcü değildir ama her tecavüzcü erkektir.
özellikle toplu taşıma araçlarında, kadınların sık olduğu bir ortamda tek erkek isem, ne yazık ki yaşadığım durum. Bizim gibi kendi halindeki insanlara, tecavüzcü sapıklardan dolayı, gördüğümüz muamele...
sırf bu yüzden soğuk ankara gecelerinde(kışın) kapşonluyla gezemiyorum dik dik bana bakıyorlar.
(bkz: sanki sikecem)
türk erkeklerinin "her türk kızının her erkeği tecavüzcü sanmasını" sanması ile aynı şeydir.
kızların onlara ilgi gösteren her erkeği kendine aşık sanması gibi.
Cinselliğe aç bir ülke olan türkiye de kızların her erkeği tecavüzcü sanması normaldir. Gazeteleri yada interneti az bi karıştırsanız zaten ortaya insanlıktan nasibini almamış insanların yaptığı olaylar çıkıyor. Ayrıca tecavüze uğrasa bile suç hep kadında oluyor yok dar giyiniyordu yok beni tahrik etti yok o yok bu. Kızlarda hepinizi öyle düşünmekte haklı kimse kusura bakmasın.
sen de akşama kadar bunu kestiler, şunu öldürdüler, berikini kaçırdılar haberlerini dinle, sokakta öküz gibi bakışlara maruz kal bak nasıl paronayak oluyosun. normal yani.
evet, vardır böyle bir olay.

bundan birkaç sene evveldi.
metroda, elinde boyu kadar valizi olan bir kız görmüştüm. merdivenlerden çıkmak için debeleniyordu. (evet, gerçek anlamda debeleniyordu. önce kendi bir basamak yukarı çıkıp peşinden çantasını çekiyor, tekrar bir sonraki basamağa çıkıp tekrar çantayı çekiyordu.) benim dışımda hemen arkamdan gelen iki kız dışında kimse de yoktu. önce yanından geçip gitmeyi düşünürken bir anda "insanlık öldü mü mına koyim?" deyip fikrimi değiştirdim. kızın yanına gidip yapabildiğim en kibar tonda "isterseniz çantanızı ben çıkartayım yukarı." dedim. (demez olaydım.)

kız önce şöyle bi baktı suratıma. sonra dediğimi anlamamış gibi bir ifade takındı. en sonunda da bana tiksiniyormuş gibi bakıp, sinirli bi tonla "gerek yok. ben çıkartırım!" dedi. o anda arkadaki kızlar da kıkırdaşmaya başladı. ben bi an afalladım, kendimi rezil olmuş gibi hissettim ama bozuntuya vermemek için "iyi o zaman." deyip kafamla selamladım.

şu an olayı hatırlayınca yine kulaklarım kızardı.
mına kodumun kızı!
"bir kızın kendisini bakire, el değmemiş göstermesi"
Sadece özgecan aslan ın nasıl öldürüldüğü haberini okuyun, sonra konuşalım bu konuda haklı mıyız haksız mıyız..

Gün içinde kaç tane röntgen çeker gibi bakmalar yaşıyoruz, kaç laf yiyoruz, kaç tacize uğruyoruz, kaç psikolojik baskı atlatıyoruz siz biliyor musunuz? Üstelik bunları bize yaşatan sizin kuzeniniz, sizin amcanız ve hatta sizlersiniz.

Hiç kusura bakmayın o çok ezdiğiniz türk kızı her erkeği tecavüzcü de sanır, travesti de sanır uzaylı da sanır. Önce kendi hareketlerinizi, zihniyetinizi düzeltin sonradan gelin türk kızı da çok içine kapanık ya bilmem ne laflarınızı edin. Bu yaşa kadar bu ortamda nasıl sağlam kalabildiğimize şaşırıyorum bazen..
Türk erkeklerinin her kızı orospu sanması.

Eşdeğerdir.
Taksicisinden dolmus soforune dolmus soforunden patronuna hatta doktoruna kadar gundeme cikan haberler olanlar tiyatro olmadigina gore anormal derecede bir anlayissizlikla bakamazsiniz. Artik taksi cagirdigimizda bile korkar hale geldik.
kızlarin şimarikliğini gosterir. boşuna ağlamayin kizlar. mağdur edebiyatindan bıktık.
Her erkek tecavuzcu olmasa da yolda gordugunuz yaridan fazla erkek cinsellige ac oldugu icin normal karsilanmali.
o kadar baydı ki artık bu türk kızı. türk erkeği başlıklı tartışmalarınız. bakın dünya neleri konuşuyor siz hala neyin derdindesiniz. bi kendinizi geliştirin allah aşkına. bir gün de buraya geldiğimde artık böyle başlıklar açılmasın. lütfen.