bugün

akp'nin 25 milyon oy aldığı ülkedir.
az önce osurduğum ülkedir.
Türkiyedir.
Terk edilmesi gereken ülkedir. 1 milyon ne lan?
merve'nin kazanamadığı ülkedir.
tüm değerleri yozlaştırılmış ülkedir. uyuşturucu niyetine hayatınıza sokulan gelip geçici kahramanların yaratıldığı, kazanmak için yalan söyle,fırıldak çevir herkesi sat çünkü bu senin hakkın düşüncesini beyninize ilmek ilmek işleyenlerin ülkesidir. alnının teriyle kazanmış bir de bu herif parayı öyle mi? 3 ay bir adada yaşayıp kameralar önünde maymunluk yaparak 1 milyon kazanabiliyorsak hepimiz bırakalım çalışmayı. bu ülkede her allahın günü kaç tane yoksul evinde kuru ekmek bile bulamıyor senin haberin var mı ? kaç tane çocuk,bebek yatağına aç giriyor? konya'da açlıktan ölen bebeği ne çabuk unuttunuz siz be ne çabuk?sizin gibileri böyle insanların yönetmesi hiç şaşırtıcı değil hatta az bile.
başka açıdan bakıp 70 milyonun survivor izlediği ülke demek lazım.
sabri Sarıoğlu 6 milyon lira kazanıyor. bu ülke boylelerini seviyor.
Ulan nerede bir işe yaramaz, aymaz, artistlik peşinde koşan adam varsa bu ülkede bir yerlere geliyor. Gay gay danslar edip, ona buna horozlanıp 1 milyon cukkalayabiliyorsa böyle zihniyetin hüküm sürdüğü ülkenin ben ta amk!

Muz cumhuriyeti olma ihtimali çok yüksek olan ülkedir. Başka bir açıklaması da olamaz zaten!
Açlıktan ölenlerinde bulunduğu ülkedir..
Soksan durmaz ülkedir.
Açıklandığında "oha" dediğim ülkedir.
turabiye hakkını veren ülkedir.geçen sene de kazandığını düşünürsek 2 milyon eder. hayrını görsün ne diyelim.
Simdi uyuyacagim ülkedir.
Hayirli sabahlar fakirler.
bence acun hille yapıyor yoksa Türkiye'de Turabiye oy verecek o kadar gerizekalı kitle olamaz ben inanmıyorum şahsen. Türk milleti zekidir yahu nasıl maganda birini ekrana çıkartıp, aynı zamanda izleyip yetmiyormuş gibi o kadar para veriyor.
(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
dipnot: tv izlemiyorum survivor hiç izlemiyorum ama gördüğüm kadarı ile fikirlerimi sunuyorum.
(bkz: who the fuck is turabi)
Bu millet olduğu sürece böyle adamlar bu paraları götürür.
sen seyretmiyorsunda cebinden zorla alıyor o paraları, dün gece baktım burnun televizyona yapışmıştı.
Her zaman iyiler kazanır, ama sadece filmlerde. Gercek hayatta herdaim Turabi gibi barzolar ve kötüler kazanır.
az bile kazanmış lan bi milyon ne ki. dizi oyuncusu olsun.
dizinin adı, yaz sikişkenleri.
Turabi 1 milyon kazanırsa kazansın bunların hepsi acun'un tezgahıdır. Aslında survivor diye bir şey yoktur herkeze yemek veriyorlar. Ben biliyorum. Tv8'de Çalışan arkadaşlarım var hatta size şöyle söyleyeyim adada her hafta mangal partisi veriyorlar. Bunların hepsi setup.
emekçi insanın 1000 lira bile kazanamadığı ülkedir.
oyunculukta iyi olan bi safonun kazandığı bir milyondur. yakında dizilerde görneye başlarız kendisini.
Acun gibilerin kerizlerin sırtından daha fazla kazandığı ülkedir.
Beyni uyuşuk acun medya.