bugün

verdiği bir oyla 3 kişiyi göte getirmiş yarışmacıdır.
cok saf bir adam kesinlikle. guzel kizlarin yaninda numune olarak kullandigi, zekasini kas yapmis erkek tipi. kendine ait gorusu olamayan, kaba kuvvete dayali bi tip. ha yarismada kimi destekliyosun diyorsaniz-kimse demiyodur ama yine de soyliciim-baslarda yigitti fakat korkak tavirlari yuzunden turabiye donus yapmis bulunmaktayim. eghh bakcaz...
En başta akını gondertmesiyle tarihi hata yapmış bütün dengeleri ünlüler lehine değiştirmiş zat.
Bir survivor efsanesi.
taner tolga tarlacı çakması herif.
abi ben dedim abi. öyle olmaz böyle olur dedim abi.olmaz dedi abi. bende bişey demedim abi. abi öylede delikanlıyım abi.
“Çok çakallığını gördüm. olsun çakal ol. Ya avcı ol, ya da av ama sen sen ol avı avcıya getiren it olma” diyerek ayarın kralını vermiştir.
Kafası Şırnak vücut Paris olan adamdır . Şırnak ' ı kötülediğimden değil terör sonucu yaşanan kötü olaylar yüzünden Türk insanının belleğinde kötü sahneleri hatırlattığı için .
bu haftanın birincisi.anlaşılan halk yemiş ajitasyonu.
kim neden bu primata oy atar anlamış değilim.
programı izleyenler sırf bu herifin yüzünden karşı takımı tutuyorlar. he bi de sahra yüzünden. iticilikte nirvana'ya ulaşmış.
gelmiş geçmiş en eğlenceli survivor yarışmacısı.

kazandığında yaptığı hareketleri antipatik olarak değerlendirmek yeterince subjektiflik içeriyor fakat bu adama kimse nefret veya kin gütmemeli.

feleğin çemberinden geçip de bu kadar hayat dolu olan bir insan benim gönlümde birinci olmuştur bile.

muhtemelen akın ile final oynayacaktır.
yavaştan sevmeye başladıdığım survivor yarışmacısıdır. herşeyden önce sıradan değildir ve sevincçlerini keyifle seyretmekteyim. her biri ayrı birşeyi kapsamaktadır. adeta sanat icra ediyor.
Dün akşam saatlerinde ismail Baki vs Turabi dansına şahit olduğumuz versusu sağlayan zat .

http://www.acunn.com/vide...bakin-ne-tepki-verdi/7168
Harbi sempatik adamdır, diğer itici yarışmacaların yanında tek eğlenceli olan kendisi.
survivor'ı izleme sebebi. inşallah birinci olur.
Lisansım olmamasına rağmen yere serebileceğim eleman.
Iticilikte sahrayla yarışmakta olan habire kamyon arkası sözler sarfeden yarışmacıdır.
Bazi yazarlarimizin uykusunu kacirmistir.
odunu geçirdin mi kafasına ne profesyonelliği kalır nede striptizciliği.
bir yerde gördüğüm yorum güldürmüştür.

vücut paris, kafa kars. *
2 sene tayland'da yaşayarak tayboks mücadelelerinde sahne almıştır. nakavt sonrası dans figürleri sergileyerek seyirciyi etkilemeye çalışmıştır.
"Koyde az esek cekmedim" beyaninda bulunan varos.
Samimi insan. Içi güzel insan.
Ünlüleri gömeceğiz ünlüleri gömeceğiz diyen zat.
Tam kız meslek lisesi önündeki gençlere benzeyen arada saçmalıklarıyla güldüren insan.

(bkz: herkes sahra ya çaksın arkadaşlar hadi)