bugün

gazetecilikten nasıl televizyon sahibi olduğu merak edilen kişi
iki kitap yazarak kazandığı 17 milyon dolarla(!) kanal açan hede.
genelde fikirleri guzel olsa da bazen cok itici olan ilerde siyasette gorecegimiz gazeteci.
siyasi parti başkanı gibi miting yapmaya kalkmış ama eline yüzüne bulaştırmış hede.
Recep tayyipe olan sempatinin artmasına sebep olan şahıs!
amerikan uşaklığıyla hiç alakası olmayan anti-akp kişisidir. halının altını gösterir izleyicilere.
o insansa ben değilim dediğim canlı metabolizma.
şimdilerde kişiler ile yaşadığı polemikler nedeniyle ajite edilmekte, dolayısı ile en başta sahip olduğu paraların hesabını verememektedir. zaman gösterecek ne olacağını, bekleyelin ve görelim.
dilinin ayarı olmadığına defalarca şahit olduğum fanatizmin doruklarındaki gazeteci arkadaş.
birde internette cevabını henüz okuyamadığım "17 milyon doları nereden buldun tuncay özkan? diye bir soru cirit atıyor. **
Söylediği şeylerin çoğunda haklı olan bir beydir. Herhangi bir siyasi partiye yakın olmasında da bir sakınca yoktur. Bu partinin veya partinin savunduğu görüşün lideri olmaya soyunmasında da. Ancak bana pek samimi gelmiyor nedense. Şimdi hararetle savunduğu fikirlerini neden kanal d ve show tv de iken bu kadar hararetli haykırmıyor du? Köprüyü geçene kadar ayıya dayı mı dedi ve öyleyse bu durum onun inanılırlığını sürdürür mü.
küreselleşme ve bu organizasyonun emperyalist ayaklarının, güney yarım küre toplumlarına şırıngaladığı her türlü etnik, dini, mezhepsel bölünme çağında, politik ve ekonomik yaşananların somut gerçeklerini görmezden gelmek yerine, bu konuda toplumu aydınlatmaya çalışan, bunu daha önce çalıştığı basın kuruluşlarından kovulmak pahasına yapan ancak şu an sanki bazen ciddiyetsiz bir görüntü vermeye başlamış basın emekçisi. ancak yüklendiği misyon dikkate alındığında ve yaptıkları ile yapmadıkları arasında matematiksel bir işlem yapmak gerekirse kesinlikle pozitif değer ihtiva eden kişi..
vatansever bir çizgide yayın yapan kanala sahip mit görevlisi..kendisi bunu inkar etsede hatta bununla ilgili açıklama yapmasada görevli olduğunu çok iyi bir şahıstan öğrenmişliğim vardır..
kamera önünde olmayı seven ve bunun için herşeyi yapabilen, kendine ait görüşleri olmadığını düşündüğüm, sade ve sadece doğru ata oynamayı bilen *medya insanı.
şu sıralar solun liderliğine soyunmaya hazırlanıyormuş kendisi. tek ümidi ahmet necdet sezerin desteği olsa gerek. üstelik bugüne kadar yaptığı yayınların, haberlerin tarafsız olmadığı, ileriye dönük bir amaç taşıdığı sonucu çıkıyor ortaya ve tarafsız gazetecilik ilkesi samimiyetsiz bir hal alıyor. kendisi daha iyi bilir aslında bu tür komplo teorilerini. kimlerden destek alacağı tez zamanda belli olur, hayal mi gerçek mi öğrenmiş oluruz bizde. ama yel değirmenlerine karşı savaşmak kolay değildir, kendimden biliyorum.

miting sloganı için; http://www.gazeteoku.com/...p://www.internethaber.com
köşe yazarlıgı, yayın yönetmenligi yaparak 17milyon dolar biriktirmiş gazeteci.
ne tutumluymuşsun anasını satayım be.
herhangi bir tvde herhangi bir program yapamayınca kitlelere ulaşmak için 17 milyon dolarından olan , mal varlığını açıklayamayan insan.
odtü deki bir panele son model cipiyle gelip, panelin ilerleyen dakikalarında da, "medya patronu zengin olmaz ama itibarlı olur" sözüyle biz sevgili gençleri dumura uğratmıştır. tuncay özkan burdan soruyorum size, türkiye de kaç insanın son model cipi var?
Uğur mumucu gibi olmaya çalışan, en azından onu örnek aldığını her platformda dile getiren.Günümüzde araştırmacı gazetecilik kavramını sürdürmeye çalışan koyu kemalist biri olan kanaltürk'ün sahibi ve kitap yazabilen saygın bir kişilik.
uğur mumcu ile aynı kefeye koymak çok büyük bir hata olacaktır çünkü uğur mumcu'nun değeri milyon dolarlar eden tv kanalı, cibi ve arkasında silahlı kuvvetler yoktu.zaten o yüzden öldürüldü.
düzenlediği mitinglere bakılırsa, siyasete atılma sinyali veren kişi.
süper insan! sayılı insanlardan...bırakın 17 milyon doları nerden bulduğuna da adamın söylediklerini dinleyin. bakın haklı mı haksız mı. ayrıca adam diyor ki; "solcu chp'ye, sağcı mhp'ye versin oyunu. ben chp'ye vereceğim" diyor.

geçen haftalarda politika durağı programını kapatırken 17 milyon dolar olayını da açıkladı: "kanalı kurarken mal beyanımı abdullah gül ve bülent arınçla yaptım. islamcı arkadaşlar kanalı kurarkenki durumumu onlara sorsun" dedi.

oyak banktan özel şartlarla kredi aldığı haberi bence doğru. sürekli oyak bank reklamı yapılıyor.
yabancıların elinde ve propaganda dolu olan medyada , oyunu kurallarına göre oynayan gazetecidir.
'17 milyon doların Bir kısmını sünnet düğününden, bir kısmını ninemin yastık altındaki parasından kullandım' şeklindeki açıklamasıyla densizliğini tekrar belirtmiş olan gazeteci.
ne olduğunu kime hizmet ettiğini bir türlü çözemediğim şahıs.