bugün

iğrenç bir reklam olmasını geçtim, şerefsiz Sinan Çetin'ı oynattigi için daha da deliriyorum.

2 ay evvel iki gömlek aldım tudorstan. 19.90 dedikleri gömlek kullan at gömleklerden. 29.90 - 39.90 olanlar başarılı ama.
reklamında mantık hatası vardır. şöyle ki, "19.90'a gömlek mi olur?" diyor ama camlarda 19.99 yazıyor.
19.90 a gömlek sattığını iddia eden ama içeri girdiğinizde beğeneceğiniz herhangi bir gömleğin fiyatının 50-60 tl den az olmadığı firma. kullanmadığım için kalite olarak eleştiremem ama bu tarz fiyat yanıltmaları yapan firmaları sevmiyorum, de ki kaliteli gömlek satıyorum 50-60 liraya gidip markalara 150-200 bayılmayın ama iyi gömlek 19 tl deyip 50-60 ya da pek dükkanlarına girmediğimden farklı fiyatlara satıyorsan yapılan şey sahtekarlıktır.
Yanlış gömlek krallığı da var. Böyle de bir propaganda yok yani.

Edit:Allahım çıldırıyorum gözümü kapatınca Sinan Çetin.
Radyo reklamları şöyle başlar:

Bir krallık şaha kalkıyor. Tudors gömlek krallığı...
Yarrak gibi gömlekler satan marka.
Alıp giyersiniz. Ense kısmındaki dikişi tam atamamışlardır, ensenizi kesip siker atar.
Uzak durmakta fayda var.
Akü markası.
yakın zamanda iki tane gömlek aldığım marka. mağazadan alırkenki duruşu ile makinadan çıkışı arasında çok fark var. ben mi bir yerde hata yaptım anlamak güç.
ülkemizde cnbc-e kanalında, 2007-2010 yılları arasında yayımlanan, Jonathan Rhys Meyers, henry cavill gibi ünlü isimlerin rol aldığı, konu olarak ingiltere kralı vııı. henry'nin yaşamını işleyen 4 sezonluk dizi. tarihi konuları ele alan dizilerden hoşlananlara kesinlikle tavsiye ederim. başarılı bir yapım.
kazakları falan cırt olsa da bazı gömlekleri ve tişörtleri hoş duruyor.
Üzerinize gitmediğiniz sürecek kaliteli.
Oduncu gömleğini denemek için bir adet aldığım marka.(ilk defa oduncu gömleği aldım beğendim sıcak tutar)