bugün

hızıyla gönülleri fethetmiştir.
Az önce müşteri hizmetlerini aradım.

Karşıma direk olarak şöyle bir şey çıktı ,

"Size daha iyi hizmet verebilmemiz adına ( Zırt , pırt mesaj atıp aramaktan bahsediyorlar sanırım ) , kişisel konum ve bilgilerinizi analiz etmemize ve paylaşmamıza izin veriyor musunuz ? Onaylıyorsanız lütfen 1'e tıklayın"

Tam olarak bu olmasa da buna benzer bir şeydi.

Sıkıntı şu ki ben bunu onaylamıyorum. Ve onaylamıyorsanız 2 ye tıklayın diye bir şey demiyor.

Yani özetle TTNET Müşteri Hizmetleriyle görüşebilmek için bilgilerinizin analiz edilmesini ve paylaşılmasını onaylamanız gerekiyor. Onaylamıyorum aq ! o-nay-la-mı-yo-rum ! sabah sabah sinirlendirdi pezemekler beni ya.
Yüksek fiyaya düşük kalite aldığım internet şeysi.
türkiye de en çok beddua edilen şirketin adıdır.
kullandığım süre boyunca memnun olduğum ama son 4-5 aydır hayatımı sikip kavuran iğrenç bir hizmet.
bu kadar yavaş ve bu kadar boktan bir şey görmedim. hem aylık 72 lira geliyor. hemde üstüne bir sayfayı açmak için saatlerce uğraşıyorum. internet her saat çöküyor. hayatımı siktiniz amk.
gece gece insanı günaha sokan. yarım saattir gidiyo, geliyo, takılıyo, bağlantı kopuyo, çözemedim problemi. pes ettim, yatıyorum.
bugün tivibu tanıtımı için aradıklarında yaptığım ters konuşmadan sonrasında interneti neredeyse kullanamıyorum.

la tamam arayın bi daha ne diyecekseniz dinlicem. böyle intikam mı olur?
size yeni pakat veriyoruz, bu paket diğerinden daha iyi diye sizi kandıran kurum. bir ttnet kullanıcısı.
Taahhüt yapma dediğim halde yapan dünyanın en kazıkcı kurumudur.
8 limitsiz tarifesine geçmeme rağmen hızımı arttırmayan iss, ayın 1 ine kadar stress ve gerilim içerisinde bekliyorum, o değilde ben bunlara 2 senelik taahhüt verdim umarım götüme girmez.
insanlari biktirmaktan baska bi ise yaramayan kurumun interneti. yazik dedirtiyo insanalrla. ulkenin internetine bak ne kadar gelismis oldugunu anlamak icin
tekel gibidir. abonelikleri iptal ettirerek gereken ders verilmelidir.
Aldığı paranın ne kadar haram olduğunu bilmeyen şirket.
tam bir insan siken kurumdur. bari firma ismindeki türk kelimesini çıkarsa da rahat rahat küfür etsek. taşra da net kullanıcılarına bile fiber net satmaya çalışmaları öyle komiktir ki. ulan kaymakamlık yok, adliye yok altyapı sıfır fiber net satmaya çalışıyorsun. ben seni ta koyayım.
insanlari aptal yerine koyan kurumun interneti. 3 aydir kullanamadgm internet icin fatura cikartip sorun sizdeymis diyerek benimle dalga gecmeleri bugun yasanmistir. intikam elbet alinacak dgerli sozluk yoldaslarim.
16 megabite kadar sınırsız ultranet paketini kullandığım ve hızından memnun olduğum internet sağlayıcıdır. en kısa zamanda tivibu da kullanmayı düşünüyorum.
Ne zaman modemi açıp kapamak zorunda kalsam tekrar internete bağlandığımda beni yandex reklamıyla karşılayan rezil servis sağlayıcısıdır. Siz para kazanacaksınız diye ben bunu çekmek zorunda mıyım? Haziran sonunu bekliyorum sözleşmem bitsin anında süperonline kullanmaya başlayacağım. Umarım o da pişman etmez.
aşktan öte bir umut içinde haber beklediğin kurum
adil kullanım kotasını dürüp bir yerlerine sokması gereken firma. ulan yıl 2014 müzik dinleyemiyorum allahsızlar. haram zıkkım olur inşallah kazandığınız para.
öeehh dedirten internet kurum kuruluş vs şeysidir. yavaşlığı, kesilmeleriyle adamı cinnete getirir. benden uzak kime yakın olursa olsun dediğim kalibresiz bir şeydir ama ne?
internet hızını iki katına çıkaracak diye haberlerini duyduğum internet sağlayıcısı. he bedava yaparlar mı bilinmez. dayarlar zammı vatandaşa kanaatimce.
binamıza kurdukları fiber kutusundan haberleri bile olmayan, tekel internet sağlayıcısı. fiber internete iletişim binalarına gidip masayı yumrukladıktan sonra gelmiştir.
internet sağlayıcısı olan şirket. Bu aralar interneti hızlı, şaşırtıyor.
bir sike yaramayan şirket. insan sikme odaklı şirketlerin başında gelir. hizmet ile yakından uzaktan alakası yoktur. interneti bu şirketten kullandığım için bin kez pişmanım. kullanmayın kullandırtmayın. uydunet kullanın bundan daha iyi.
Geçen akşamdan beri küfür ettiğim, beni telefonumun interneti ile baş başa bırakan şirket. Dün gece 11'de mahallemizdeki, kolpa bir arızadan kaynaklanan internet kesintisi başlamış ve halen devam etmektedir.