bugün

internetimin 10 dakikada bir kesilmesini adil kullanım kotasına bağlamış şirket. Ve şöyle diyor "Son 3 aydır ortalama 160 gb kullanımınız var internet kesintilerinin nedeni budur"
Sikerim sizin o olmayan beyninizi haa
Kesinlikle bulaşılmaması gereken internet sağlayıcısıdır. Superonlinenin hizmet kalitesinin tadını aldıktan sonra bana hak vereceksiniz.
küçük ama gururlu bir turknet kullanıcısı olarak bok yemişlerdir demek istiyorum. ne kesinti var ne hız sıkıntısı. altyapın yetmiyorsa bu kadar abone almayacaksın hajı!
herhangi bir bildirim olmaksızın, bulunduğum yerdeki altyapıyı fiber optiğe geçirmelerinden ötürü tarafıma üç gündür internet sağlayamayan servis sağlayıcısıdır.

Arıza kaydı bildiriminde bulunduğum ilk gün saat 19.00 suları olduğundan eyvallah ettim dedim ki yarın çözerler... Olmadı. Bugün sabah saatlerinde eve gelip "alt yapıyı fiber optiğe taşıyoruz" demişler... Haliyle ben de arayıp "arkadaşım ben böyle bir istekte bulunmadım, hadi diyelim ki mecburuz bütün altyapıyı taşıyorsunuz, bi' bildirimde bulunmanız gerekmiyor mu? Ben evden çalışan bir insanım, mecbur muyum gece gece arkadaşın evine gidip dosya alışverişi yapmaya, deli misiniz?" dedim. Şikayetinizi kaydettik gün içinde arayacağız dediler... Telefonu kapattıktan 20 dk. sonra arandım, sandım ki şikayetle ilgili aradılar, "oh lan!" diye geçirdim içimden konuşur çözeriz diye düşünüyorum... Hattın ucundaki Dilek Hanım meğer "bana özel fırsatlar" ile ilgili arıyormuş...

Hayır biri de demiyor ki bu herifin evinde internet yok neyin özel fırsatı! Haliyle kibarca özel fırsatlarla ilgili bildirimleriyle ilgilenmediğimi, mümkünse bundan sonra da bu fırsatlarla ilgili aranmak istemediğimi dile getirdim. Halen arıza kaydıyla ilgili bir geri dönüş olur umuduyla bekliyorum... Bu esnada indirmek/yüklemek zorunda olduğum döküman, görsel vb. dosyalar için de telekinezi kullanabilir miyim diye kişisel gelişim kitaplarına sardım, henüz padawan'ım... Büyüyünce Jedi ol'cam!
internetimi kesmiş kalitesiz internet sağlayıcısı. internet bağlantımın tam ortasında interneti kesmiştir. Ayrıca musteri hizmetleri numarasi da sürekli meşgul caliyor.
2010 yılında kapatırken borcum olmadığını söyleyip üç yıl sonra mailime 48 lira fatura çıkarabilen tek şirket.
bir işi beceremeyen her türlü müşteriyi kazıklamak için uğraşan vasıfsız firma. evet.
Kesinlikle kullanılmaması gereken internet sağlayıcısı.
zamanında hiç kullanmadığım halde 5 bin tl fatura gelmişti.
son günlerde şikayet girilerini güle güle \"lan halamı ttnettesiniz\"* şeklinde okduğum internet sağlayıcısı. Duyduğuma göre suriyeye de internet sağlıyormuş.
Türk Telekom net diye uzatması olan internet sağlayıcısıdır.
teşekkürler,2013 yılında girilmeyen bir internet verdikleri için.
adil kullanım kotasını kaldırması gereken veya en az 300 gb yapması gereken.
3 yıl aranın ardından borcunuz var diyen internet sağlayıcısıdır.
ulan kapattırırken sordum önümüzdeki ay para ödeyecek miyim diye, hayır dediniz. şimdi nereden çıktı bu borç? hadi bunu geçtim, insanlık hali diyeen kişi o an için dalmış, yanlış söylemiştir de 3 yıldır aklınız nerdeydi? boştan yere faiz de ödedik... ama o para haram olsun demekle yetinmyceğim, gerekli yerlere yazılı olarak şikayetimi edeceğim.
sürekli meşgul olan hatları sinir bozucu.
tüm yetkililerine selam yolladığım yer. ulan kansızlar yağmur yok çamur yok hava güzel faturayı ödüyoruz diye mi bu net böyle sikik. sizin hepinizin allah belasını versin. evet.
sizi özelleştiren zihniyeti öpsünler...

millete kol gibi fatura yolla, kaplumbağa hızında net ver. çoğu yabancı ülkede bu paralara 100 mb alınır...

allahsız süperonline bi kapsayamadı her yeri...
en iyi internet sağlayıcısı.
piyasada nasıl çakma iphone lar var, çünkü iphone en iyi akıllı telefonlardan birisi...
aynı şekilde çakma ttnet firmaları türemiş.
dikkatli olun sizi ttnetten arıyoruz diyip kandırmasınlar.

dsmart teklifi sunuyorlarsa o ttnet değildir.
(bkz: #21149573)
uçak bileti fiyatına kaplumbağa hızında internet ! yavaş ve pahalı. kötü olması dışında kampanyayı bahane edip ücret metodunu arttırması can sıkıcıdır. paramızı yeyip bitirir.
16mbit interneti altyapının yetersizliği bahanesiyle 2mbit kullandırtan internet sağlayıcısıdır.
bugün saçma sapan biçimde internetimde inanılmaz problem çıkartan sağlayıcı. Yalnızca bende mi sorun meraklıyım.
musterinin yuzune kapamanin cok kolay oldugu kurum.
sadece eleştirilen firma. işini iyi yapınca kimse övmez zaten bu ttnet'i.
05.09.2013 tarihinde yeni taşındığım evime internet bağlantısı kurdurmak için türk telekoma giderek başrumu yaptım . 1 hafta içinde evime bağlantı yapacaklarını bağlantı ücretimi ise faturaya yansıtacaklarını söylediler.

09.09.2013 tarihinde ise bağlantı yapmak için gelen personelle markete giderken karşılaştım . bana bağlantı yapamayacağını yeni bina olduğu için evvela binaya hat çekilmesi gerektiğini söyledi. şimdi sizin adınıza ben bilgilendirme yapacağım ama sizde takip edin diyerek gitti. bu güne kadar hiç bir işlem yapılmadı .

bu gün ttnet'i aradığımda üyelik işleminin iptal edildiği söylendi nedenini sorduğumda ise türk telekomun yatırımlarını durdurduğu ve hat çekme işlemlerini yapmadığı söylendi. ne yapmam gerekir diye sorduğumda ise tekrar başvurun dediler. gene aynı şey olmayacak mı peki dediğimde ise şansıma kaldığı söylendi. peki başvuru yaptığım türk telekom binasına ulaşamıyorum , internette ki telefonlara ulaşılamıyor dediğimde ise zaten arasanızda muhattap bulamazsınız , bizde bulamıyoruz dediler.

tüm bunları yaşayıp ekşisözlüğe girdiğimde ise ttnet reklamı karşıma çıktı. yatırımı sözlüğe yapmışlar demek ki.

şimdi sayın yetkili ;

bak beyim, sana iki çift lafım var.koskoca adamsın.paran var, pulun var, herşeyin var.binlerce kişi çalışıyor emrinde.yakışır mı sana ekmekle oynamak. yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu internetsiz bırakmak...
çoğu insanın ''senin gibi firmanın amına koyim, orospu çocukları, verceğiniz internet bağlantısını sikim yavşaklar'' gibi küfürler ettiği firmadır. küfür eden insanlar sonuna kadar haklıdır.
tarafımdan 1 haftadır bolca küfür yiyen ve aranan internet firmasıdır.
sonunda zafer benim. günde 20 30 kez arayarak bıktırdım.
%100 çalışıyor.