bugün

entry'ler (66)

savaşçı

Barış süreci safsatasından muazzam bir dizi kaybetmiştik.Sakarya Fıratın yokluğunu doldurabilecek düzeyde kaliteli bir dizi çıkmış nihayet.

Oyuncu seçimleri son derece başarılı bence.Murat Serezli ise en efsaneleri olmuş.Dizideki rolünün getirdiği gerginliği ve yorgunluğu çok net anlatıyor izleyiciye.Berk Oktay da başarılı bir seçim olmuş,daha iyisi olabilir miydi,muhakkak.

eğlendirme dairesi

Homofobik degilim ama su solist nedir arkadas?baska eleman mi bulamadin ses desen ses yok tip desen degisik bir sey.

hızlı resim veritabanı

Yakında bunu da engellerler anasını satayım,içerik sileceğine patır patır engelle siteleri.

simone scuffet

Fm15 oyunu ile 2020 yılında 40 milyon vererek aldigim kaleci.Yillar sonra gercekte bu kadar para eder mi bilmem ama scoutlarin pesinde olmasi gerek gibi.

poyraz karayel

Yine bolum sonu bos bos duvarlarlara baktirdi.Nasil bir sey olm bu dizi her saniyesi bir mevzu.

Edit:mumtaz allah belani versin ulan bu adam sana abi dedi.

mng kargo

1 gunde karadenizden istanbula gonderilen paketi, iki gundur semt icerisinde gezdirip duran kargo sirketimsi.Call centeri aradiginiz zaman dagitimin bitmesine daha 10 dakika var elbet gelir (gelmedi) denilen mukemmel bir takip sistemleri var.Yaşa mng (!)

Edit:Bugun 4. Gun.Paketim bu gun dagitima bile cikarilmamis.Ne siz ne de call center subeye ulasabiliyor.

trt izlemek için tek neden

Para verdiginiz tek kanal oldugundan izlenebilir.

son umut

Bekleyemedim, ilk seansina kosarak gittim.Ne cem yilmaz ne de yilmaz erdoganin cok buyuk hayraniyim.Film tek kelimeyle mukemmel, sanirim turk filmlerinde de bir ilk.Bolca cekilen gelibolu filmi var ve bunlar ne kadar guzel olurlarsa olsun belgesel tadindan siyrilmamis oluyor.Fakat bu farkli, bakis acisi, olaylari anlatisi cok cok farkli.Russell Crowe demisti sanirim, filmi izledikten sonra resmen turkiye'nin reklamini cok iyi yapmisim diye.Elin Amerikalisi yakip yikmak uzerine efsanelerini cok guzel bir filmde cekip yaglayip balliyor tum dunyaya kendini melek olarak gosteriyor, bizim gelibolu gibi binlerce kahramanligimiz golge altinda kaliyor, bunu dusunen ilk insan ise 2014 yilinda yabanci bir adam oluyor.Gec olsun guc olmasin, insallah kufurle, onla bunla gulduren filmler bi' bitirip de bu tarz filmleri gormeye devam ederiz.

ne diyosuun

Sanirim yayindan kaldirilmis.Yediniz yine guzelim diziyi...

yusuf uzun

Ilkokul mezunu,lise terk belediye baskani * .

şahan gökbakar

bütün projelerinde bir şey dikkatimi çekti;
Hepsinde kilolu hanfendi ablalarımız yer alıyor,ve komedyenimiz onun üzerinden espri yapıyor,kilosuyla dalga geçiyor.
Tabii bunu diyen kıvanç tatlıtuğ maşallah (bkz: swf)

ankara nın dikmen i

Gani Müjde gereksizliğini iliklerime kadar hissedeceğimi şimdiden tahmin ediyorum.
Kişi gereksiz olunca,yapımların adabı düzgün olmuyor.

mandıra filozofu

Yurdum insanının her konuda bokunu çıkarma becerisini yeniden beyaz perdeye geçirmiş film.

mng kargo

1 gün arayla verdiğim 2 siparişi (adres bilgileri aynı) ayrı ayrı şubelere göndererek beni zor günümde güldüren firma.
Ama bu kadar güldürmesi yetmemiştir,yanlış şubeye gönderdiklerini anlayınca,yeniden merkez olan Bakırköye yollamışlardır,iki şube arasında topu topu 5 kilometre var bu arada.

polo garage

Başına Eski Gsstore Genel müdürü Nurettin Kantarelli'yi getirmiş türk firması.

burger king çalışanları

her gün 8 liraya yemek alıp,kendini padişahın sol yanı* sanan kişileri çekmek zorunda kalan insanlar.Çalıştığı markanın bile ciddiye almadığı,berbat kıyafetler giyip,gün boyu ayakta kalıp,öğlen yemeğini tenha bir köşede yiyen (çoğu şubede yasaktır bu kişilerin müşteri kısmında yemek yemesi) kişilerdir..

Gerçekten bayıldığımız hamburgerler onlara "beleş" değil mi?kıskandım vallahi...

düğün dernek

(bkz: hiçbir boku beğenmeyen uludağ asilzadeleri) nin döktürdüğü filmdir.

Hayatımda en çok güldüğüm filmlerden.Bu filmden sonra başka filmlere de gittim.Fakat bu film kadar hiçbirisi eğlendirmedi.Yanlış anlaşılmasın,şimdiye kadar bir kez bile işler güçler\'i açıp izlemedim.Adamların büyük bir takipçisi hiç değilim,ama bu filmden sonra ikinci filmini dört gözle bekliyorum.

simit e gevrek ve boyoz diyen dingiller

(bkz: boyozu simitin başka bir adı zanneden dingil) değildir.

ben bu yazıyı ona yazdım

güldürmedin hep ağlattın.

gece gece hiç çekilmeyen şeyler

fazka içme sonucu çişin gelmesidir.