bugün

**
trockizm destekçisi kişi.
iktidar olmamak için birbir türlü bahaneler bulan, romantik komünist. (bkz: karşı devrimci)
bunlardan en çok gölge isimli ankara sakarya caddesi barında vardı. hala bar var mı varsa bunlar vr mıdır bilemiyorum. kapıdan girince barın çevresinde atılacak 180* lik bir dönüşle kendileri günün her saatinde bulunabilirdi. gündüz saatlerinde yanlarına gidip, senin tostun benim tostum benim tostum senin tostun şurdan iki tost ısmarla da yiyelim demek çok keyifliydi.
(bkz: ni pizdi kak trotski)
marksist kişi.enternasyonel fikrine sıkı sıkıya bağlı.sovyetlerde stalin döneminde marksist geleneğin savunucusu oldukları için ülkede karşı devrimci ilan edilmiş,tek ülkede devrime karşı çıktıkları içim,stalin tarafından devrimden afaroz edilmişlerdir.avrupada halen işçi hareketlerinin başını çeken grup olmlarına rağmen,türkiyede muhafazakar stalinistler tarafından hor görülmüş,liberal yaftası takılmaya çalışılmıştır.
nesildaş yazar. hoş gelmiş.

dokuzlar örgütü
kendisi liselidir. http://inciswf.com/1284114404.swf
Dokuzuncu nesil yazardır. şöyle bir göz attığımda entrylerine, çaylak olması muhtemeldir. ama yine de entryleri beni gülümsetmiştir. hoş gelmiştir. koştursun sözlükte...