bugün

Hiç sevmem. Bana yapılmasını da sevmem. Yapmıyorum, yaptırtmamaya dikkat ediyorum.
Milli kezo sporu

Hayır trip atıyorsun tamam da neyin var diye sorunca kuduz köpek gibi köpürüyor

Sormasan daha çok köpürüyor

Katiyyen egitilmez bunlar.
Tanıdığım en iyi tripçi planecrashed
Sayesinde hiç bir kadının tribi işlemiyor sağ olsun.
Kadeeeer kadeeeer diye trip atan erkek.

görsel
Karı kız diye tabir ettiğimiz camianın erkek ve yine karı kız kısmısını cezalandırmak için başvurduğu yöntem.

Aynı yönteme başvuran ılıksı beyleri de es geçmemek lazım tabi.
iğrenç, bulaşıcı, kötü bir ilişki göstereni. yanımda bin yayla var, ingilizcesinden okuyorum, ama trip atan biriyim. az gelişmiş yanlarım açığa çıkıyor, hiç hoşuma gitmiyor ilişkideki halim.
ona trip atmaya cekiniyordum ya sallamazsa, bu sefer daha derinden hancerlenirsem buna nasil dayanirim diye tutuyordum kendimi.
son gorusmemizde trip atip ustune kendimle dalga gecmistim hem tribim icimde kalmamisti hem de aglanacak halime gulmustum bu da degisik bi tarz oldu ama hosuma da gitti.
Çok iyi yaparım, dozunda olduğu sürece tatlı da bulurum beni seven ya da sevdiğim birine nazının geçmesi güzel olay.
Kankalarıma karşı yapmaktan zevk aldığım eylem çok zevkli lan.
en doğal hakkımdı,
attım,
farkında mıdır,
hayır,
fare dağa mı küsmüş,
evet,
ne bok yiyosa yesin mi,
ivit.

bir eylemdir.
Trip nedir kardeşim tavır almak olmasın o dediğiniz.
https://youtu.be/rY50FmQjpcE buyrunuz billur boludan trip nedir?

Hm peki ok.
Hm peki bok.
Peki tmm.sn bilirsin.
Genelde kizlarda görülen. Fakat yer yer erkeklerde de görülebilir.
Yalniz sevilen kisi trip atiyorsa kimi zaman iyiye alamettir. En azindan hala sevmis oldugunun gostergesidir.
Ayrilik gelip cattiginda gerizekalica tripleri bile ozlersiniz.
en sevdiğim kadın aktivitesidir. aslında tribin alt metni benimle ilgilen, beni anla'dır. suyunu çıkardığınızda ise erkeğin hayata küsmesine, topuklayıp kaçmasına sebep olur. ama yapmayan kadın yoktur. ne fenayız ya.
ilgi beklenilen kişilere karşı yapılan tutumdur. çoğu kez değil her zaman saçma bir eylemdir.
Gerizekalı karılara mahsus olan birşeydir. Akıllı kızlar meseleleri adamakıllı konuşarak halletmeye çalışırlar.
trip atmak, trip etmek teknik bir sözcüktür. makinenin aniden durmasına trip-out denir. türkçeye de aynı şekilde geçmiştir.
Aa ben hiç yapamam.
türk kadınlarının milli sponsoru.
(bkz: kezban turnusolu)
birisinin, başka bir kişiye karşı olan hayal kırıklığı, sinirlilik gibi duygularını direkt belirtmek yerine dolaylı yollardan, sessiz kalarak, soğuk davranarak karşı tarafın anlaması ve bunu müteakiben özür dilemesi beklenilen davranışlar silsilesidir.
Uykusuzken yaptığım şeydir. Çok pişmanım sözlük. Çoook...

işbu entry yazarı olarak erkek olduğumu belirtmek isterim.
Uzun bır sure atılmadıktan sonra atma ozlemı duyulan , atmak ıcın can atılan ve yakalanan en ufak bır fırsatta atılan seydır . Ilgıye ac ınsanlar genellıkle kullanır .
aciz insan eylemidir. ben konuşarak sorun halledemem demek istenmektedir. ayrıca asil insanların başvurmayacağı bir şeydir. eğer bunu okuyanlar şimdiye kadarki cümleleri onaylıyorlarsa buradan şu çıkarımı da yapabilirler. kızlar aciz yaratıklardır.