bugün

6 senedir gecemde gündüzümde çalan grup. şarkılarının hemen hemen hepsini sıkılmadan tekrar tekrar dinletirler, en önemli özelikleri her zaman dilimine her psiklojiye ait şarkıları vardır . ayak üstü bir kaç örnek vermek gerekirse;
huzurlu sabahlar: central station, saling away, driftwood.
kırılmış kalplere: luv, pipe dreams.
hayat güzel dünyam güzel diyenlere: long way down, eyes wide open.
pişmanlık dolu anlara: before you were young.
soğuk kış geceleri: beautiful, paperclips.
çikolata yedikten sonra: distance.
not: mini liste benim paşa gönlüme göre düzenlenmiş olup çok fazla bilinen şarkılarına yer verilmemiştir.
yerinize ağlayacak olan şarkılar yapan grup.

gözlerinizden akacak göz yaşları, melodiye karışır.

bir diğeri için:
(bkz: eels)

edit: nuryüzlü bir soliste sahiplerdir.
glasgow'dan bize sevgiler getiren sonbahar grubu.
çok kaliteli gruptur pek sevilir. Ayrıca (bkz: oasis)
http://www.youtube.com/watch?v=81L0Ms7fkvo&feature=autoplay&list=PL68F29857785D1A6B&playnext=9

magnificent.
dördüncü albümleri 12 memories den re- offender adlı parçasıyla beni dağlamış grup. kahve gibi sıcacık. aromalı.
(bkz: side) (bkz: sing) (bkz: last train) iyi muzik yapan tarafimdan cok sevilen grup.
you will realise one day, that gross is always grener on the other side. the neighboard's got a new car that you wanna drive and when time is running out you wanna stay alive. we all live under the same sky. we all will die. there is no worng. there is no right. the circle only has one side.

side şarkısı rüyamin altta çalan müziği olmuştur. çok da iyi parçadır.
writing to reach you şarkısı güzeldir.
yürürken birden koşmaya başlamak.
yedinci albümleri sonunda çıkmış olan grup. (bkz: where you stand)

özlenmişti.
re offender ını bir başka sevdiğim 90kuruluşlu grup.
Açıkçası eski şarkılarını sevmezdim. Eee doğal olarak grubu da pek sevmem. Ama moving ne muhteşem bir şarkı olmuş lan ! Tamam sakinim.
kötü şarkılarına henüz rastlamadığım grup. bu adamlar bir harika.
Love will come through isimli sarkisindan sonra bagimli oldugum gruptur.
heyecanla beklediğim yedinci albüm sonunda hayal kırıklığına uğradığım gruptur.
önceki altı albümünde en az üç parçası hit olan grubun bu albümünde tek hit parçası where you stand dir.
ayrıca bu albümde tarzları olan alternatif müziğin ritmini biraz düşürmüşlerdir.

dinleyip karar verebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=W-ZT2Hgonwc
insani mutlu eden gruptur. iyi ki vardir.
Bir grubun hiçbir şarkısı mı kötü olmaz grubu.
closer ve sing şarkılarına bu aralar tekrar takmış olduğum, dinlerken huzur veren sempatik grup.
adamın yani solistin yüzünden bile söyleyeceği şarkıların harika olacağı belli yani o derece harika grup eskimediler bir de hiç. hafif müzik... güneşli ama çok sıcak olmayan bir gün gibi bu grup.
martin mystere'in kankası olan ve maceralarında görevi vesilesiyle kendisine sık sık yardım eden veya bilgi sağlayan komiser abi. sanırsam evveliyatları ikisinin okuldan arkadaş olması vesilesiyle idi.
my eyes şarkısıyla beni benden alan grup. ''deep in my heart, there's no room for crying''.
side parçaları ile tarihteki yerinl almıştır.
moving şarkısını dinlemekten bıkmadığım grup.
mükemmel grup. moving , where you stand gibi şarkıları beni benden alır.