bugün

seviyorum ben bu yazarı, seveceğim mutemadiyen. kaliteli kişilik, öperim ruhundan.
benii unutmuş dediler. hemen ismail yk arşivimi açıp kendisine '' nerrrdeeesin, beni unutsun demişsin.. nerdeeesin bunuu seeen diyemesssin, nerdeeeesin. beni unutmak kolay mı trans ? beni bağırtmak kolay mı ? söyle nerdesin ? '' şarkısını armağan ediyorum. amin..
(#10306379) ile şaşırtmış ve moral düzeltmiş yazardır.*
(bkz: kuran daki en büyük çelişki/#8182023)

tebrik ettiğim yazardır.
yardımsever yazardır.ayrıca adamın da hasıdır.*
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
insanlığına "işte budur üstad" dediğim yazardır. örnek kişiliktir.
gece gece radyo yayınına katkı yaparak mutlu etmiş, teşekkür borçlu olduğum yazar kişisi.
can, canan...
uzaklardaki ve bir o kadar da yakın sevgilim.
sevgililer gününü kutluyorum.

küçük çocuklar yapıp geceleri kendimden,
seni öpsünler diye gönderiyorum sana.
bana, kucaklarında seni getiriyorlar,
ben de sonra o seni getiriyorum sana.
yardımsever, hümanist, düşünceli ve son derece yetkili bir kişilik.
bana çok şey öğretti, öğretmeye de devam ediyor. kendisine olan saygım ve sevgim sonsuzdur.
sözlüğü zenginleştiren derinleştiren ve bunu yaparken bir yandan da düşündüren... her neyse güzel yazardır.
ukte hayatında, daha yaratıcı olmak kaydı ile, başarılar dilediğim yazar.

edir: o ne ya 2013'ün 365 gününü teker teker ukte olarak vermeye niyetli gibi görünüyor.

azmine hayran kalmamak elden değil. * * *
(#18137090)teveccühlerine teşekkür ettiğim yazardır. şüphesiz kendisi çok daha iyidir.
bildiklerini, bilmeyenlere en ince ayrıntısına kadar anlatabilecek sabıra sahip erdemli yazardır. var olsun.
seri gammazlayan i-- şey.. yazar.*
kendi eliyle bilgilendirici tanimlar yazmaya devam etmesi dilenen yazar. bazen uzun yazsa da okunuyor bu terbiyeli herif.
prospektüs gibi entry giren bilgili yazar.
Gece gece tıbbi bilgi vermeye çalışan iyi niyetli yazar kişisi.
(#22722803) bilgi içerikli entryleriyle gayet güzel yazan işini severek ve, ciddi
biçimde benimseyen sözlüğün mihenk taşlarından olmazsa olmazı karakterli kaliteli elmas gibi insan.
çok sevdiğim moderatör.
moderasyon takımına katılmamıştır.

taytszkral'a da sordum. çaylak etme örgütü'ne katılım yok şuanda?
transfontanel nickli yazarın sözlükte mod olmasıdır. allah tamamına erdirsin, adil olsun.
(bkz: silmese bari)
severim kendisini, hayırlı olsun efenim modluğu.
yeni moderatör. hayırlı olsun transfondoten.

edit: transfontanel miş ya la.