bugün

tıp fakültesinde en az puan alan öğrenciler öğretim görmektedir.
ülkede yükselen trende göre davranmıştır. madem bakanlık tc.'yi kaldırıyor, benim aslan, kaplan kesilmem lazım diyerek bayrak ve atatürk'ün fotoğrafını silerek kraldan çok kralcı olduğunu göstermiştir.
web sitesinden tc ibaresi, türk bayrağı ve atatürk fotoğraflarının kaldırılması nedeniyle pazartesi günü 12.30'ta öğrencilerinin rektörlüğe yürüyeceği üniversitedir.
sözlüğü test aşamasında olan üniversite.

linki: http://www.trakyasozluk.com

varsa kayıt olmak isteyen buyrun davetiye kodları;

513037
856763
563733
968610
782169
801535
545726
800266
809602
141091
889302
444364
193147
576996
944772
364965
15619
345811
557449
531134
864830
159098
67645
416931
853591
233420
310674
981420
569715
290341
2 gün evvel kaydımı sildirdiğim üniversite.
(bkz: fuck the system)
ömrümü yiyen üniversite.
ciddi anlamda zaman kaybı olan bir yüksek lisedir. üniversite demeye dilim varmıyor.

eğer balkan dillerine veya genel olarak balkan kültürüne ilgi duymuyorsanız yanından bile geçmeyin. ben ettim siz etmeyin. bazı derslere tamamen devamsızlık kaygısından dolayı girilmektedir. her yerleşkesi birbirinden rezalettir, ulaşım olanakları faciadır, hocaları kendini lise hocası sanmaktadır, pek çok öğrencisinin de aklı bir karış havadadır ve dünyadan bihaberdir.

edirne faktörüyle biraz kurtarıyor işi. yoksa kimse tercih etmez burayı.
Komşumuz edirnede bulunan üniversitedir.
bünyesinde bulunduğum üniversitem gerçekten güzel bir balkan yerleşkesine sahiptir. iiBF ve sağlık bilimleri fakülteleri en güzel fakültelerdir
Güzel Sanatlar Fakültesi'nin bulunduğu eski rektörlük olan Karaağaç yerleşkesine sırf fotoğraf çekmek için bile gidilir. Trene de binilir hatta gitmişken.
trakyalılar için biçilmiş kaftan. hem puanı düşük, hem istanbul a yakın, hem de memleketin. puanı istanbul daki üniversitelerden çok düşük olan devlet üniversitesidir.
evime yakın diye tercih ettiğim ve stresten saçlarımı beyazlatan, bir kez intihara kalkışmama neden olan, tipik bir siktiriboktan tabela üniversitesi. sonra öğrendim ki aynı mallığı istanbullu öğrenciler de yapıyormuş. istanbul her türlü falsosuna rağmen candır canandır arkadaşlar, oradan vazgeçmeyin. bak ben mesela bu sene yanınıza geleceğim. sinir stres oldum arkadaş ya. bir de yurt adı altında resmen bir kümeste kalıyorum. ailem son derece karşı, evlatlıktan reddetmekle bile tehdit ettiler ama mevzuyu kafamda bitirmişim artık.

yakın zamanda kaydımı sildireceğim yüksek lisedir.
yarısını istanbul nüfusu oluşturmaktadır. özellikle de avcılar ve beylikdüzü kısmı.
eğitimi standartların altında olan üniversite gelmeyiniz zira kaçınız.
yemişim böyle üniversiteyi.

http://sozcu.com.tr/2014/...-estetik-degilmis-489713/
Bir badem bıyık tarafından at koşturulan üniversite.
Bildiğim kadarıyla ilk sırada olmamasına rağmen köşkten gelen atamayla oturdu o koltuğa.
Almanca öğretmenliği okumayı düşündüğüm üniversite, gayet iyi diyorlar şehir için. Ama kafamı karıştırdınız be sözlük, şehir iyi ama üniversite eğitimi çok boktan diyen entryler var, "tek okunabilinecek bölümü almanca o üniversitenin" denilen entryler, öte yandan hiç bi fakültesi 5 para etmez diyenler. Bütün entryleri okudum ve kafam karıştı arkadaş yazmasam mı bilemedim ki orada okuyan ve ya bilgi sahibi olan arkadaşlar bi yazsın şuraya ya da sağ tarafı yeşillendirsin bi pm pls.
çok berbat bir şehir. edirneliyim ordan biliyom. saraçlardan ve bi park vardı adını hatırlayamadım şimdi oradan başka gidilecek yeri yoktur. şehir içerisinde ulaşım son derece kötüdür. belediye otobüslerine binmek için kesin ve kesin kent kartınızın olması gerekli, yoksa belediye otobüslerine binemiyorsunuz. anca kartı olanlardan rica edeceksiniz ücreti mukabilinde yerinize bassınlar. bir de istanbuldaki gibi her yerde durmuyolar, durakta bindiniz bindiniz binemediniz bekleyin (sınav zamanı çok zor oluyo). daha sonra sosyal aktiviteleri çok azdır. eğer dini bütün bi insansanız tam sizlik mekan adım başı cami var.
anlatıldığı kadar kötü olmayan üniversite.

Sarayiçinde okuduğum halde sizin kadar kötülemedim.
mezun birinin tavsiyesidir*, karı-kız ayağı cok yüksek lakin ders için vasat aklinizda bulunsun pusman olabilirsiniz. (bkz: abi tavsiyesi)
mühendislik fakültesi tarafından yapılan güneş enerjisi arabası, üniversiteler arası yarışmaya katılmış ve derece kazanmış olan üniversite. * 1977'de kurulan mühendislik ve mimarlık akademisinden 1982 yılında üniversiteye dönüşmüştür. 3 ilde sahip olduğu fakültelerin tamamına ödenek yetiştirmek derdiyle çok da ileri gidemeyen, kırklareli üniversitesi ve namık kemal üniversitesinin kurulmasıyla biraz olsun rahatlamış eğitim kurumu. rektörülük seçimlerinde genelde pis işlerin döndüğü ve bunu son zamanlarda yaşanan rektörlük gazetesi ve internet sitesinden atatürk fotoğraflarının kaldırıldığından da anlayabileceğimiz üniversite.
olur da ileride kazara rektör falan seçilirsem yapacağım ilk iş bir çok bölümü kapatmak olacaktır ahanda şimdiden buraya yazıyorum neden mi?

gereksiz fazla öğrencisi var, mesela lojistik, dış ticaret, bankacılık ve sigortacılık bölümü... yahu bir bölüm hem edirne merkez hem havsa hemde ipsala ilçesinde 3 farklı yerde açılır mı? ulen memleketin bu kadar lojistikciye ya da bankacıya ihtiyacı varsa hepsini merkezdeki sınıfa doldur dokuştur zaten uygulama yok laboratuvar yok garibanlar havsanın hele ipsalanın gazabını çekmesinler dedirten okul. e tabi buradaki maksat köy kasabanın büyümesi gelişmesi tamam bizde memleketin gelişmesini istiyoruz ama öğrenciyi ufak bir kasabaya atan zihniyetle memleketin gençlerine daha büyük zararlar veriyoruz. istanbul izmir ankara gibi büyük şehir ve üniversitelerini geçersek orta hallice gurupta öğrenci için en güzel şehir ve üniversitelerden biridir(ipsala,keşan,havsaya gitmediğin taktirde * çanakkale, tekirdağ ve kırklarelinde yıllarca fakülte ve myo'larının bulunması her birini idare etmeye çalışması üniversitenin ilerlemesine engel olmuştur. çok şükür tekirdağ ve kırklareli'de ayrı üniversitelerin açılmasıyla gün geçtikçe güzel şeyler olmaktadır.
gereksiz öğrenci topluluğudur.

lanet ediyorum bu okulda okuduğum için, hele sarayiçi yerleşkesindeyseniz hemen tuncadan atlayın.

(bkz: baldizim perdeyi takmayinca ben baldizima).
Hayatımda yaşadığım en büyük pişmanlık Edirne Trakya Üniversitesinde okumaktır kısacası her yönüyle amatör.Verdiği kararlar birbiriyle tutarsız dekanlıgı beş para etmez sözde gelişmiş bir üniversitedir.Şöyle ki muaf oldugum dersler konusunda olumlu karar verilmiş daha sonra nedensiz bir şekilde derslerden muaf edilmedim
Kısacası Türkiyenin en kötü üniversitesi trakya üniversitesinden iyidir.
sarayiçi yerleşkesiyle gönüllere taht kurmuş sikko okul.

nasıl da okuyabiliyorum burada, pes doğrusu...