bugün

Ay kiyamam. Sevmeyenleri b☆k atma sırasına girivermişle gare.

Arkideşler siz gidin takımlarinizdaki sakat futbolciler iyileşsin diye dua edin yav.

Ay herkesin derdide trabzonsipor olmuş uşağumm. Nazar değmesin inşallaa.

Bi bitmediniz mk.
yine bir şike olayı patlak vermezse bu sene rahat şampiyon olacağız.
Haftanın net kazananı.
rakiplerinin hataları arasında şaka maka şampiyonluğa gidiyor bu sezon.
Hakemler az birşey adil olunca biz şampiyon oluyoruz.
Haftanın kazananı.

33 puanla zirvenin sahibi.

Uyyy haha.

Ayrıca;

Şampi ...

Loading.
sezonun kollanan takımı. an itibariyle oynanan gaziantep fk maçında maçın ilk dakikalarında 10 kişi kalmalıydı, var devreye girmedi ve attıkları 3. golden önce gaziantep penaltısı verilmedi.
Ağliyorlardı...

Hakem makem diyorlardi.

Sanki kendi takimcikları helal puanlar aliyolar da trabzonspor'a laf ediyolaa.

Tabiki almiyorlardi. Onlari da kollayanlar kolluyordu.

Ağlayacaksaniz oynamayiniz. Gidin premier lig de felan oynayin. Çapinız yetiyorsa tabi. Hahahaha.

Sistem böylese sisteme oyna beybi. Ağlama !.

Seni şampiyon yapacağız fırtına !
şampiyon olsunlar. fb ve kıçı kırık bjk olmasın yeter. galatasaray da uefa da çeyrek final yarı final yapsın yeter. ben razıyım.
Bu sene o sene gibi. Trabzon 40 yıllık hasrete son verecek gibi.

Güçlü rakiplerinin hepsi birden o kadar kötüler ki, mart ayında bile şampiyonluklarını ilan edebilirler.

Hatay ve konya'dan biri zorlar diyordum ama onlar da bu hafta yenildiler.

Fenerbahçe'nin en erken şampiyonluğunu egale edebilirler bu sezon.
her zamanki gibi son haftalarda şampiyonluğu başka takımlara kaptıracak takımdır.

görsel
Böyle devam ederse şampiyon olacak gibi.
O sene bu sene.

Hayde firtina.

Öyle bir eski yine yıkılsın istanbul hegemonyası !.
Nazar değdirmez isem ve Trabzon bu maçı da kazanırsa arka arkaya 14 maç yenilmemiş olacak. Ligin en çok gol atan ve en yüksek averaja( en yakın rakibine +6 fark atmış) ligin en golcü oyuncusu Bakasetasa sahip en iyi pas, ikili mücadele ve orta istatistiklerine sahip takımına son haftalarda kupayı kaybedecek diyor meczuplar. Tamamen tek yarıklı kaba organından sallıyor ve hiç tereddüt etmiyor. Dünki Tinerspor maçından sonra yemin ediyorum Tinercilere değil Türk futboluna acıdım. Bu kadar boktan top oynayıp Trabzonspor’un şampiyon olamayacağını iddia etmek nasıl bir meczupluk.
Ali koç bir tek tesenin şampiyonluğunu görmemişti. O da geliyor.
Vakame ne ettin. O gol kaçarmı. inşallah o kaçan golü aramayız.
Fortuna Tirebzonspor. Maçı izliyorum kalitesizler aga. Kalitesiz. Ne kadar maç kazanırsan kazan, şampiyon ol 50 kere ol farketmez. Kalite başka bişey. Kalite çok başka bişeydir.
Üç büzüktaşları bu sezon ağlatan takımdır.
Fener'e kolbastı oynattık, bjk'ye Vodafone park'ta çiftetelli oynattık. Gs elimizden zor kurtuldu.
Uy uy uy aha.
hızlı giden atın boku seyrek düşer.
Ne güzel hafta. Biz yendik. Beşiktaş,konya,hatay yenildi. Darısı galatasaray ve fener'in başına.
ulan şaka maka şampiyon olcaz lan galiba. Allah'ım bu gözler bunu da mı görecekti...
istanbul takımlarından biri sonradan atak yapmazsa (bizim Beşiktaş’ın yapacağını bu oyunla sanmam) şampiyon olabilir.
gözümün nuru, inşallah bu sene Bizans'ın meydanlarında bize horon kurduracak.
2021-2022 sezonu şampiyonudur, net.

Bu sene de sampiyon olamazsa bir 140 sene daha şampiyon olamaz bu hamsiler.
tarihi puan farkı ile şampiyon olma şansları var ama beceremez avcı.