bugün

Trabzonun 2 maçta da gs ye doşediği boruyu anuslerınden daha yeni yeni çıkarmaya başlayan bazı şuursuz gs taraftarlarının laf attığı takım.
galatasaray trabzonspora her zaman insan muamelesi yaptı. ama trabzon şikeci dediği fenere beşiktaşa yapamadığını galatasaraya yaptı.

o stadda edilen küfürleri yapılan saldırıları unutmadık. arenaya gelince hatırlatırız merak etmeyin. hamsi kafalular.

--spoiler--
diyeceğum ona meraba bakma bile bakmay.

görsel
--spoiler--
spastik ve maganda dolu sözde futbol özde terörist takım.
ligi 5. bitirip avrupa kupalarına gitmeye hak kazanmıştır. ligi kendisinin 1 sıra üzerinde 4. bitiren istanbul başakşehir ise 2010-2011 sezonundaki şike eylemleri sebebi ile avrupa'dan men edilecektir. böylece bir kontenjan daha açılacak, lisans durumuna göre mersin, konya gibi şehir takımları avrupa'ya gidebilir olacak.

puan durumundan haberi olmayan, 4 sene öncesinde yaşanmış şike gerçeğinden kaçanlar gelmiş buraya yazı yazıyor.

ekleme: bursa'da mali durumlar sebebi ile avrupa'ya gidemiyor. keyifle takip ettiğiniz ligin kalitesi bu kadar işte. ben bunu bilerek takip ediyorum. o yüzden sezon başından beri ''tiyatro'' diyorum.

ayrıca şuan trabzon'un var olduğu pontos topraklarında geçmişte bir rum devletinin olması sebebi ile ''rum takımı'' olarak addedilmek hakaret değil trabzonlular için bir onurdur.
galatasaray şampiyonlar ligine gideceği için uefa kupasında oynama hakkı, türkiye kupası finalistine kaldı. bursaspor da cezalı olduğu için 2015-2016 sezonunda türkiye'yi bir kez daha gururla uefa avrupa liginde temsil edecek kulüptür.
Dunyanin en mal en gereksiz en gerizekali takimidir. Trabzon ve trabzonlular da boktur. Takimlari da anca bu kadar olurdu zaten.
Bordo mavi kocaman bir aşk.
birinci lige çıktıktan sonraki sezon şampiyon olmuşlardır, şampiyon olabilen tek anadolu takımıdır... galatasaraylilarin ayri bir sempatisi var sanirim trabzona, neden bilmiyorum... nitekim ben de severim, trabzon şampiyon olursa da hiç gocunmam çekerim önüme mihlama tavasini, ben de onlarla kutlarim...
uefa avrupa ligine katılacağı 2. turda aşağıdaki rakiplerden biriyle eşleşecek olan temsilcimiz.

(bkz: fc Differdange 03)
(bkz: Bala Town fc)

lüksemburg futboldan kilometrelerce uzak olduğundan galler takımı bala town gelecekgibi duruyor. yenebilecek güçteyiz hadi bakalım.

zöge: lüksemburg takımı gelmiş ya la, ama geçtiler sonuçta.*
Ligimizin 4 büyük takımından biridir. Birçok şampiyonluğu legal yollardan infilak edilmiştir. Taraftarları Kayserisporla kardeş gibidir.
Tff seçimlerinde demiröreni desteklemiş olan kulüptür. Asdfasada kimse bahsetmemiş. 2010-2011 şampiyonunun fener olduğunu kabul etmişler.
Acıların takımıdır, bir türlü istikrar sağlayamamıştır.
hiç bir trabzonspor'lu 2010-2011 şampiyonluğunu tartışmaz. haklı mücadele sonuna kadar sürecektir kimsenin şüphesi olmasın.
yeni hocası şotadır.

(bkz: şota nın trabzonspor teknik direktörü olması)
Taraftarı olduğum spor kulübüdür.
(bkz: 3 temmuz u unutmadık)
bir tek başarısızlıkta şotayı şutlamamalarını ümit ettiğim futbol takımıdır.
ne bok yapacağını merak ettiğim takım.

iho futbolculardan çok şut çekiyor aq.
hacıosmanoğlu başında oldukça bir arpa boyu ilerleyemez.

ersun yanal'ı önce fenerbahçe'ye nispet olsun diye alıp, sonra süleyman hurma gibi bir tüccara ezdirip kovdurmak h,ç yenilir yutulur şeyler değil.

trabzonspor'un kaynaklarını kişisel hezeyanları ile boşa harcıyor.
Florent Malouda: TS yonetimi alacaklı olduğum 2 mil€'yu gayri resmi olarak 4mil € gösterelim 1 mil € komisyon alacağız dedi. (LiGTV)

kupa, şike muhabbettiyle düşük ıq'lü taraftarını kandırmaya devam etsin.

insan hiç mi düşünmez. Böyle dümen çeviren, 2010 2011 sezonu ve sonrasında neler yapmıştır neler?

Yöneticilerinin üstünden para yürüttüğü stsl takımı.
Geçen sene kendi sahasında bjkye maçı satıp,
5 senedir şike muhabbetiyle kafa siken takım.

bilin ki o bjk maçından sonra size gıcık oluyorum.

not:gs liyim
not 2:fener hala şikecidir.
Yaptığı transferlerle ligde ilk beşi garantilemiş ve fakat hala şike muhabbeti yaparak taraftar desteğini arkasında tutmaya çalışmaktadır. Teknik direktör Şota; bana 25 yıl sabredin Trabzon'un Alex Ferguson'u olayım demiştir.
hacıosmanoğlu nun bir türlü şampiyonluk potasına sokamadığı kulüp.

kadrosunda ne kadar oyuncu var bilmiyorum ama 30 civarı olmalı. bu kadar oyuncu için para ödemesinin anlamı neydi ki?
geldiği günden beri 8-9 eli yüzü düzgün oyuncu alsaydı şimdi beşiktaş ayarındaydı gücü. bu kadar oyuncu ile bir yere gelemez bu takım.
Şimdiye kadar 173 forma satabilmiş kulüp.

https://mobile.twitter.co...us/623754846479491072?p=v

3.lig takımları bile 4 haneli sayıları bulmuşken, 173 ne la?
o iğrenç tasarımları çok bile satmış olan kulübüm.