bugün

milyon tane davetiyen olsa da verirken 40 kere düşünmen gereken sitedir. zira davet ettiğin kişi koftiden torrentçiyse barınamaz, o barınamazsa seni de kucağa çekerler. o yüzden zamunda torrentleechten iyidir normal kullanıcılar için torrentleech'i kasmayın boşuna.

edit: üyelerine davetiye vermemiş sitedir üye olmak isteyenler signup kısmına tıklayıp invitation code kısmına 38498037 numarası girerek üye olacaktır.
şuan üye alımı açık olan sitedir..
Ben bizzat oldum..

üyelik;
http://www.torrentleech.org/signup_inv.php

buda davetiye kodu:38498037

Tek sorun şifre konusunda..
Çok zorluyorlar..
Başıda virgül nokta gibi,sonunda rakam olacak
Deneyeceksiniz artık..
(bkz: torrentleech e üye olanlara tavsiyeler)
Evet üye oldum. Altın değerinde bir sitedir. Haber edenlere teşekkürler.
3 gün önce üye oldum sadece 1 film indirdim ve 72 saattir sedd yapmaya kasıyorum ve ratio anca 0.4 oldu. bu site beni kanser edecek.

büdüt: oranı 1.1 yapmışım hocu. günde 24 saat açık torrent, it gibi upload yapıyorum. power user da olduk ama ne sikime yarıyor bu power user lık annamadım. hala her şey aynı. *
yapılmış en iyi torrent sitesidir. 5-6 seed olsa bile maximum hızla download yapabilmek mümkündür.

açınca şöyle bir şey görüyorum: ratio: 1.057 uploaded: 1.11 tb downloaded: 1.05 tb slots: unlimited slots
tasarımı yenilenmiş site. alıştığımızdan mıdır bilmiyorum ama sanki önceki hali daha güzeldi. en azından girişteki güvenlik kodu kalkmış.
benim anlamadigim bunu digerlerinden farki nedir aga. mesela girin torrentz.com a orada da envayi cesit torrent siteleri aradimaniz akabinde size veriliyor. birini begenmezsen ordan indir nedir yani. ha cok farkli biseyse biri bi anlatsin bi zahmet be abi.
keşke müthiş yazar arkadaşlarımızdan birinde davetiye olsa da ben de üye olsam diye düşündüren sitedir. *
sevgili uuser arkadaşlarımdan bir davetiye rica ettiğim sitedir.
thepiratebay gibi üyelik gerektirmeyen bir derya varken, hiç de yana yana davetiye aramadığım site.
uludağ sözlük içerisinde davetiyesi olan yazarların aynı zamanda yardımsever de olmasını dilediğim sitedir.
not: daha açık yazmam gerekirse, 'davetiyesi olan var mı acaba?'
bana davetiyesini verene, demonoid davetiyesi vereceğim sitedir.
herkesin üye olamadığı sadece davetiye ile üye olunabilen site, bu siteden daha iyi bir torrent sitesi daha olmadığı söyleniyor.

http://www.torrentleech.org/
davetiyesi olsa ne de güzel olur dediğimiz sitedir.
rus sitelerinde torrent aramaktan rusça öğrenmeye başlamış bir derbederin sesidir bu kulak ver ey yazar gönder bir davet bir tık lan sol elinle girdiğin zahmetin 3000de biri. (hani 3000 kalori harcanıyormuş ya ordan orantı kurdum)
davetiye atacak arkadaşlara hayır duası edeceğim sitedir.
davetiye gönderene demonoid davetiyesi, hatta zamunda üyeliği verebileceğim sitedir.
dayet kodu bulabilirsem arena-tr , torrentturk veya torrent-ultra daviteyelerinden biriyle teşekkür edeceğim torrent sitesi *
"Invitations Left: 0 invitations left" sıfır davetiye kaldığına arkadaşlarımı inandıramadığım sitedir.***
ayıptır sölemesi müdaviniyiz bu torrent cennetinin aranılan herşey çok rahat bulunmakta.
Ratio: 1.03 Uploaded: 227.46 GB Downloaded: 221.46 GB
heyecan yaratmak istemem ama sitenin ana menüsünde "Registrations Online" diyor bir bakın derim.*
davetiyesini yollayan arkadaşlara şükranlarımı ileteceğim torrent sitesidir.
davetiyesini veren arkadaşa duacı olacağım sitedir. güzel site diyolar.
1ad6htc9! şifresine benzer bir kombinasyon istemektedir.

en az 1 harf büyük olmalı ama.
bu sitede ratio çok önemlidir öyle sömürmenize izin vermez minimum 0.4 ratio tutturmanız istenir eğer ki düşerse rationuz 5 gün verilir sonra bir süre daha en sonunda da geçmiş olsun. indirmeden önce iyi düşünün.1 yıla yakındır üyeyim deneyimlerimi paylaşayım dedim.

Seedlemeyi unutmayın ve gerçekten arşivlik indirmelerinizi burdan yapın ben 4mbit kullanıyorum ve hiç 370 ile indirdiğimi hatırlamam hep 400 ve üstü öyle candır.

-itinayla demonoid davetiyesi kabul edilir * -

edit: sorularınız varsa yardımcı olurum seve seve.
yeni yıla 10 gün önceden haber verdikleri gibi 30k üyelik açarak herkesi mutlu etmistir herkes 3er 5er üyelik almıstır ancak torrentleechin tüm torrent sitelerinden üstün olmasının sebebi üye olsanız bile banlanmadan kalmanın zorlugudur.