bugün

birilerinin sayesinde memur olarak kul hakkına girmiş olan insandır (!)

aldığı maaşta tüm türkiye'nin hakkı vardır. haramdır o para.
var böyleleri..
her ilde, her sülalede bulunan memurdur. aksi halde ne bir yere gelebiliyorsun ne de tayinin oluyor.
allah kimseyi bu duruma düşürmesin.
haram para yiyerek ömür geçirecek olan insandır. evet.
aldığı maaş haramdır.
sorsan en iyi müslüman olan kişidir.
bir kamu personeli olarak hakkimi helal etmedigimdir.. benim yazin sicaginda popomda boza pişmişti resmen lan..
Birilerine yalakalık yaparak torpil bulup alicengiz oyunlarıyla memur olmuş kişidir. Kartı sokup her maaşını aldığında aklına haram para olduğu kazınır inşallah. Rezil insandır.
gerçek sömürücüdür.

samsun'da bir belediyede taşeron şirkette hizmet alimi yoluyla çalişiyordum.bulunduğum departmana torpilli bir memur geldi.özel kalem kadrosundan memur olmuştu.adam iki sene görevsiz sadece 08:00'de geliyor 17:00'de çikiyor.gün boyu 15 tane gazete okuyup çay içiyordu.hangi partimi torpil yapmiş tabiki akp.
akepe hükümetinin adamıdır aslında hiç birşeyden anlamayan iq seviyesi 40ın altında bilgisayarda soliatreyi bile zor oynayacak zeka kapasitesine sahip memurdur.
Cemaatcidir kendisi, cemaatle akpnin icli dışlı olduğu zamanlar torpille atanmıştir.
ilk maaşını * abilere verip ayda belirli miktar ise bağış adı altında cemaat evlerine yardımda bulunan insandır.
Sövülesidir. Ömrünün sonuna kadar amelelik yapmaya mahkum edilmelidir.
o para haramdır. net. sonuçta hakkederek gelmiyor ki?
türkiye'de memur olma oranları %50 nur cemaati mensubudur, %30 akplidir, %20 kendi hakkıyla kazanmıştır.
ömür boyu hak yiyecek olan zavallı insandır.

not: şu da bir gerçek ki; sistem insanları maalesef ki torpile zorluyor.
torpille memur olmayanı zaten dövüyorlar.
ne yazık ki bundan böyle gelecekteki bütün memurlar için geçerli olacaktır. mülakat, sözlü sinav ile personel Alımı yapılan bir kurumda tasmalar da hazır olur.
hem çalıştığı kurumda ve hem çalışma arkadaşlarınca beleşçi yaftası yapıştırılan insandır.

--spoiler--
belediyede çalıştığım dönemde yanımıza a. adında bir abimiz geldi. bu abimiz başkanın rızasıyla özel kalem müdürlüğü kadrosundan memur yapıldı. üstelik hiç bir sınav veya mülakata tabi tutulmadan. 16 ay beraber çalıştık kendisiyle abartısız ve şişirmeden tüm mesaisini anlatıyorum.

08:00 09:00 : mesai başlangıç ve sabah çayı, sohbet.
09:00 10:30 :yerel ve yaygın gazeteleri okuma.
10:30 10:45 :çay ve sigara saati.
10:45 12:00 :internette sörf ve sağa sola laf yetiştirme.
12:00 13:30 :öğle tatili.
13:30 14:00 :oda oda gezip makara yapma.
14:00 14:30 :sigara ve çay molası.
14:30 16:45 :maç sohbeti, siyaset veya memleket meseleleri.
16:45 17:00 :gururla eve dönüş.

görüldüğü üzre çok çalıştığı için devlet kendisine 2 bin lira maaş veriyor. ah benim cefakar asgari ücretli dostum sende patron ne zaman işten çıkaracak ne olacağız diye meraklan dur. atı alan mutlaka üsküdar'a doğru yol alıyor.
--spoiler--
Aldığı para burnundan çıkacaktır.
memur olduktan sonra sizi deli eden insandır. 85 üstü puan alıp gelir bu adamla mesai arkadaşı olursunuz, sorsanız 6-7 yıllık memurdur ama daha 2 kelimeyi bir araya getirip yazı yazamaz.

ama rapor alma, mazeret izinleri gibi konulardaki derin bilgileriyle sizi 2 ye katlar 4 le çarpar.
amk memur olup n'apcak o boş kafayla. kimisi dağın tepesine sürünerek çıkar kimisi ise uçarak ama atalar derler ki hızlı giden atın b.ku seyrek düşer.
net orospu çocuğudur. niyetliyken günaha soktun gene sözlük.
Torpil atılırken mi patladığında mı işe başladığı merak edilen insandır.
Bir gün yediği kul hakkı kendisinden çıkacak insandır.