bugün

otobüste, trende, minibüste kimin gaz çıkardığı belli olmadığından *, sahipsizce difüzyon ile ortama yayılan koku. insanlar 'öff be pis' yüz ifadesi gösterebilir.
bizzat kokunun sahibi de bilmiyor ayagina yatip gercek bilmeyenlerden daha inandiricidir.
Genelde gaz cikarmaktan * degil ayaktan gelen kokudur , cekilmesi ise oldukca zordur...
bazı otobüslerin hatları itibariyle taşıdığı yolcuların niteliğine bağlı olarak otobüsün içinde mevcut olabilecek kokudur. şöyle ki bir otobüse mübarek(!) bohçasıyla bir çingene kadın yahut bir tinerci serseri binmişse bir kere günün içinde bunların kokuları, kokunun sahibiyle birlikte otobüsü terk etmeyecek; gün boyu otobüste sahipsiz bir şekilde varlığını sürdürerek otobüsü mundar edecektir.
bu aralar pek duyulmayan kokudur. araçların yenilenmesinden midir, insanların yenilenmesinden midir bilinmez, ben rast gelmiyorum bu kokuya artık toplu taşıma araçlarında.

not: entry giren kardeşler ben gelecekten geliyorum ve geçmiş zamanda ki sıkıntıları araştırmak için buradayım, oyun bozancılık gibi olmasın diye dedim. bizim zamanda böyle şeyler yok artık.