bugün

beğenerek izlediğim futbolcu birde şu son bitirici şutları iyi olsa çok daha iyi olacak..
kaliteli topçu. efsane bir maç oynarken bilic efendi tarafından oyundan alınmıştır.
(bkz: yaman golcüsün delikanlı)
o bir efsane.
bilic'in elinde heder olmuş yetenek. keşke fenerbahçe'ye gelseydi de emre belöz'den bizi kurtarsaydı.
hakkında çıkan haberleri 2. kez yalanalamak zorunda kalmış futbolcu. https://instagram.com/p/26tHAATbLA/

kendisinin yanına şöyle atiba'nın birazcık daha teknik olanını bulsak yıllarca ortasaha derdimiz olmaz.
"sonrası zaten kendiliğinden gelişecektir. hele ki beşiktaş gibi bir takımda forma giyiyorsanız kötü bir insan olarak burada hiç şansınız olmaz. beşiktaş felsefesi olan bir kulüp" açıklamasını yapmış harika oyuncumuz. işte sevigli tolgay biz de bu takımı bu yüzden seviyoruz. bi felsefemiz var ve oyuncularımız bu buna uyuyor. bu uyum arttıkça daha çok kenetleniyoruz. sen nasıl bu formayı giymekle mutluysan biz de seni izlemekten mutluyuz. bizimle şampiyonluklar yaşamanı ve yaşatmanı istiyoruz. ve sen şimdiden liverpoola attığın golle birlikte bi efsane oldun bile.
atanamamış aslan.
Sol diz carpraz baglari kopmus 6 ay yokmus. Gecmis olsun.
doktor bizden ne lazımsa alsın ona taksın aq ya. birileri bizden alsın ona versin yeter artık, sakatlıklardan tükenmiş beşiktaş taraftarının sezona girerken sakatlık listesinde sona koyacağı oyuncuydu tolgay.
beşiktaş klasiğine uğramış adam.

artık bu sene stres yaşamayız. siksen ilk 2 olmaz.
Çapraz bağları kopan futbolcu. Geçmiş olsun. En az 1 yılda kendisini toparlayabilir. Beşiktaş'ın derhal bir orta saha oyuncusu bulması gerekç
arkadaş antremanda da 6 ay sakatlanılmasın lan. böyle bahtsız bir kulüp olur mu ya. genç yaşta döküldü saçlarımız aq.
sakatlanarak gerçek Beşiktaşlı olmuştur.
geçmiş olsun.
ersan adem gülüm ve ismail köybaşı örnekleri var önümüzde.

bağları bir kopan bir kaç kez daha kopmadan dikiş tutturamıyor. geçmiş olsun tolgay.

bize çok lazımdın.
çıldıracak gibi oluyorum iki saattir. bu nasıl bir bahttır çocuk ? ulan ne üzdün sen bizi.
Sakatlanmış futbolcu.

O değil de Beşiktaş antremanlarını tarlada mı yapıyor? Ciddi ciddi merak ediyorum. Sakat oyuncuların %70 i antremanda sakatlanıyor. Bilir kişi aydınlatsın.
çok geçmiş olsun öncelikle.
neyseki hala transfer dönemindeyiz o mevkiye oyuncu kiralanabilir.
veli de sakat çünkü.
tolgayın daha kısa sürede dönceğine inanıyorum.
çok hırslıydı merakla bekliyorduk ama kısmet olmadı.
sağlık olsun.
tam sivrilmeye başlamışken antrenmanda yaşadığı sol diz çapraz bağında kopma sakatlığına bağlı olarak 6 ay sahalardan uzak kalacak olması üzücü olan yetenekli oyuncu.

umarım bu süre bittikten sonra en kısa zamanda sahalara eskisi gibi döner. bjk için önemli bir oyuncudur.
sakatlanmasa sasardim dedigim oyuncu. umarim cabuk iyilesir. besiktas sevgisiyle buyudum, sonradan besiktasli falan degilim, fakat takimima kim buyu yaptiysa, buradan 5 dakika boyunca kufredicem, o hisseder.
6 ay sakatlanarak gerçek beşiktaşlı olmuştur.
beşiktaş futbol takımındaki en kaliteli topçudur.

bu sezonun da şüphesiz en ciddi kaybı.
bu sene muhabirlerın dediğine göre kampta çok farklı bir tolgay varmiş, aşırı güzel estetik, hırslı bir performans gösteriyormuş ki beşiktaş kanseri el attı ve sakatlandı.

inşallah sakatlığı çabuk geçer, 6 ayda neler yaptı neler. ona çok ihtiyacımız var.
Ben özledim galiba seni..

Her gece yatmadan bir doz "nerdesin olm sen" dediğim,ortasahalar camiasının türkiye'deki en iyi ismi.
Ondan iyisi 2002-2003 federico giunti.