bugün

Adamın hammaddesidir. O bir Rinat Dasayev ki Fatih Terim de kendisine bu isimle seslenirdi. Ayrıca hemşerimdir kendisi. Dağılın bakaym hade.
Bugun oguzhan ile takimin en iyisi olmustur.
gelen her topu kale içerisine buyur eden beşiktaş kalecisi. bazen diyorum şenol güneş torpillisi mi bu adam diye. net bir şey söyliyeyim, eğer seneye de avrupa ya bu kaleci ile çıkılırsa sonuç hüsran olur.
kolu karnından çıkan kaleci, o yüzden ancak o kadar uzanabiliyor.
beşiktaş tarafından yeniden anlaşıldığı açıklanan vasat kaleci. seneye avrupa şimdiden hüsran.
tek maçı çık ta al lan..

beşiktaş kalecisi. kabus gibi.
topa vurmak için ceza sahasına çıktı ama vuramadı. o ıskalayınca hugo rodallega 3. golünü attı. adam 3 tane gol attı tolga'ya ve bu tolga şampiyonluğa giden takımın kalecisi. nasıl ıska geçersin abi. hadi benim kuponun amına koydun ama kupanın bari koyma ya. 4 maç kaldı lan. 4 maç sabret.
Trabzonspordayken çokça sevdiğim beşiktaşa gidince yıldızı parlayan karakterin diğer adı olan adam.
Kaldırınca konuşurmuş.

Sikimi kaldır sen benim, geri zekalı herif.
bu adam bıçkın biri değil. hanım evladı. 90 dakika boyunca bir kalede duracak gücü yok. boyko şimdiye kadar alışmıştı 11 e. şenol güneş e yazıklar olsun.
kahrolasıca sözde kaptan.defol git yeter uefada 2 yılı yaktın şimdi de ligi yakıyorsun.
bir sporcu olarak kendi kulübüne bu kadar zarar verebilir bir insan. teşekkürler büyük kaptan.
KALECILIGI SADECE CIZGI KALECISI OLARAK OYNAR. GEC VE HATALI CIKMALARI NEDENIYLE 2 SENEDE 2 DEFA UEFADAN ELETMIS, AKHISAR MACINDA 2 DEFA HATA YAPARAK 1 GOL 1 DE DIREKDEN DONEN TOPU RAKIBE HEDIYE ETMISTIR.
Beşiktaş'a ikinci bir fevzi tuncay olayı yaşatmıştır.
kabus.

halen adammış madammış diyenler var nan. adamsa turşusunu kurun..
sana yıllar önce senden iyi bir kaleci olur diye akıl veren hocanı s..keyim dediğim kaleci.
vasatın üzerine çıkamayan kalecidir. vasatın üstüne taffarel, muslera çıkmıştır. tolgayı ilk izlediğimde çok iyi bir kaleci olmadığını anlamıştım bu kadar övgü almasına da anlam veremiyordum. bugün ki maçtan sonra tespitlerimin ne kadar doğru olduğunu bir kez daha anladım ve kendimle gurur duydum futboldan anlıyormuşum lan.
görsel
beşiktaşta oynayan o kutsal formayı giyen her futbolcu benim için efsanedir. fakat bu tolga denen arkadaş hiç bir şekilde o formayı hak etmediğini bir kere daha kanıtlamış oldu. bu adam lamborghinisine rahat rahat binerken neden rahat rahat bir maçı seyredemiyoruz. en kısa sürede takımdan ayrılmasını umut ettiğim birinci kalecimiz ve kaptanımız.
görsel
Bir cogumuza "La bu adam trabzondayken methiyeler dizilen adam degil miydi, Ne ara bu duruma geldi anasini satayim" dedirtmistir
görsel
olm bu adam trabzon'da onur'un yedeğiydi la... abi ayağına bazı maçlarda bunu oynatıyorlardı ama. iyi kaleci yine de aslında ama konsantrasyonu fena dağılıyor maç sırasında. o kadar şey yaşadı belki de haklı kendi açısından...
akhisar maçında delgado'nun kurbanı olmuş iyi niyetli kalecidir. 2 golü de o mal yüzünden yedi adam. hatta 2,5 gol desek daha doğru demiş oluruz.

adam resmen maçı satmış da gelmiş. zaten aziz'in o iğneli ve imal saçma sapan basın toplantısından ne bok olduğu belliydi.
kardeşim bi git artık bi git gözünü seveyim git ya nolur git ya.
kaleci değildir.
nedir bende bilmiyorum.