bugün

genellikle toka kullanan, yanında toka olmayan zamanlarda da kafasını kullanan kadındır.
zevkli ve pratik bir bayandır. doğaldır. gözümde bir bayan canlandı ve güzel de.
arkadaşınının evinde yemek yapan kadındır. er kişi toka bulundurmadığından, çözüme götüren tek materyal olan kalemle saçını toplamıştır. *
ders çalışırken yakınlarında toka bulamayan üşengeç hatundur. pratiktir de vesselam.
seksapaletisini arttırmayı amaçlamış.fantazi sahibi bayan.
kolayı seven bayandır.

her zaman elinizin altında toka olmaz, bazen elinize ne geçerse saplarsınız ahenkle sarsılan saçlarınızın arasına. şahsen bir bayan olarak bu tür bayanlardan ben bile tahrik oluyorum. *
bir de pijamalarıyla sandalyeye tam oturmayıp bağdaş kurarsa...işte o kadınla oturulur, tabi böyle bi ambiyans da anca gece veya duruma göre akşam oluşur, sabaha kadar sohbet edilir, gülünür, kıkırdanır.
bir de şık bir gözlük takıyorsa eğer bakılası kadındır.
Uzak Doğu'ya özenmiştir.
kadını seksi gösteren detaylardandır.
kadını tatlı gösteren detaydır.
iş yerindeki seksapaliteyi eline almış hatundur!
uzun siyah ve duz sacliysa gayet tas olabilecek kadindir.
O kalemler o saçları nasıl tutuyor hala akıl sır erdiremediğim olay. mesela ben hala beceremiyorum. hayır sorunun bende de olduğunu düşünmek istemiyorum ama görünen o ki bendeymiş.
böyle kadınları seksi bulurdum, sonra töbe töbe sapık mısın kardeşim derdim kendi kendime. ne yalan söyleyeyim entryleri şöyle bir baştan okuyunca rahatladım.
Küçükcük aksesuar istediğin kadar al kayboluyo.Napalım takıyoruz kalemi kafamıza girişiyoruz işlere.
yanında tokası yoktur, saçları baygınlık getirmektedir, önündeki kalemi takar kafasına, çalışmaya devam eder. sonra kalem lazım olunca da nerde bu kalem ya diye aranır durur.
hele göğsünü çıkara çıkara gözlüğünü düzeltip ilk önce saçını hafif bir topuz yapıp sonra da kalemi alıp toka niyetine kullanmaz mı? işte tam o anda seksapalite tavan yapar, erkeklerde hormonlar durdurak bilmez.
çok meşgul bir bayandır.
sahip olduğu imkanları verimli değerlendirendir.
yaratıcı bayandır.
sürekli derste merste birinin gelip arkadan kalemini çekip saçını dağıtmasına maruz kalan kadındır.

saçını toplamak için illa lastikti tokaydı falan beklemeyen, kendi çözümünü kendi yaratan kadındır.
toka yerine kalem kullanan bayandır.
doğaldır.
her işini kendi görür(pislik yapmayın).
olaylara çözüm bulma da hızlıdır.
herkesden farklı düşünür.
herkes gibi aynı yerden bakmaz.
bildiğin seksidir.
şaka maka seviyorum seni lan!
Ofis de bulunan tüm kalemleri evine getiren bayandır.
pratiktir.