bugün

Olamaz!

Çok güzeldi.
Nbc nin turkiye den cekilmesi ile 'cnbc-e' yi kastediyorum tabi haklari bu kanala devredilmisti. Ama turk eli girince olmuyor iste hemen ihlal hemen somuru. Sonuc ortada.
zaten son zamanlarda ne zaman açsam ağır yaşamlar programı çıkıyordu artık obezleri izlemekten gına gelmişti. ben de onu başka bir belgesel kanalıyla aldatmaya başladım artık onu izliyorum.
gerçek dışı bir iddiadır. bu konuyla ilgili bir duyuru mevcut değildir. böyle başlıklar açanlar bu arada bir kaynak göstererek açsın.
artık Amerika'daki emlak piyasasından uzak olacağım. doktor bodur gözlüğü izleyemeyeceğim. hüzünlü ...
robot savaşlarını izleyemeyeceğime üzüldüm. diğer pasta yapan eleman, kilo problemi yaşayan insanlar, marketlerden indirim çeki toplayan ölücüler çok da ilgimi çekmiyordu.
1-2 program hariç kötüydü.

CNBC-e gelsin bari, Victoria's secret show ne olacak acaba?
şahsımı üzecek durumdur.
Victoria's Secret Show dışında beni ilgilendirmeyen tv kanalı.
Cnbc-e gitti,tlc gitti kimi sevdiysek gitti be albayım.
sürekli yahudi propagandası yapan bir tv kanalının kapatılması durumudur. ne zaman açsam yahudi bayramı belgeseli,yahudi mutfağı programı. iyi olmuştur vatana millete hayırlı olmasını umarım.
tlc kanalının kapatıldığı falan yok. hala yayın akışı devam ediyor.
tamamen kapanmasa da bir müddet kapansa iyi olacak. şu obez programına çok pis takılıyorum.
Kapatılacaksa, bir kaç programı başka kanallar almadan kapanmasın.
Kör alım yapan emlakçıları, küçük evleri, Ağaç evleri ve bir ara pastacıları keyifle izlemeye devam edelim.
dünyayla entegre olmamıza katkı yapan, dünyada neler olduğundan haberimiz olmasına vesile olan güzel kanal kapatılması haberi eğer doğruysa üzücü bir gelişmedir.
7 Şubat pazar 23.59'da kapanacağına dair açıklama yapıldı tivitten.

Güzel kanaldı ama Türkiye'de böyle kaliteli kanallar tutmuyor.
Bir aralar CNBC-e vardı birde Cine5 ne güzel filmler izlerdik orada. Sonra onlar elveda dedi gitti yerine TNT geldi. Onunda göz yaşıyla uğurladık. Şimdi tam bu kanallara kitlendik o da off side oldu. Hadi bakalım silsile devam ediyor.
annem 7/24 izliyor.

kesin depresyona girer kapanırsa.
Tek zevkimiz ağır yaşamlar izlerken yemek yemek idi, onu da elimizden aldılar ya!
Özellikle yağ aldırma, deri kesme, mideyi küçültme gibi ameliyat kısımlarında iştah daha bi açılıyordu çünkü.
ne kapanması kardeşim yalan yanlış bilgi verip insanları yemeyin. aksine tlc tv kanalı 1 şubattan itibaren hd yayına geçiyor.

aha buda hd yayın bilgileri:
https://twitter.com/TLC_T...tatus/1086299678075904003
bok gibi kanal amk neresi güzel. sürekli obezite belgeseli yayınlayıp duruyorlar flash tv ye bağladılar. bir ara iyiydi şimdi beğenmiyorum.

yandaş falan ama trt belgesel bağımsız çok ilginç discovery channel tadında belgeseller yapmaya başladı.

bide eksilemişler sanki haksızız gibi. akp daha çok iktidar olur bunlarla amk.
Cnbc-e gibi türkiye'nin en kaliteli kanalını kapatıp bu şebeleği açtılar. Beter olsun.
CNBC-e gelsin o halde.
görsel
tlc türkiye twitter hesabından yapılan açıklama. kapandığı falan yok.
Sevdiğim her şey siktir olup gidiyor.