bugün

Mal misın amk.

Hangi kesimi temsil ediyor bu andavallar !.

Hangi işçi 3100 ister mk salakları.

Resmen türkiye haram yiyen patronlar sendikası !.

Tisk'inçler ....

görsel

Milyonlarca kişinin merakla beklediği asgari ücretle ilgili bugün üçüncü toplantı gerçekleştirildi. Türk-iş artan hayat pahalılığı karşısında 3900 lira önerirken, TiSK topu TÜiK'in enflasyon rakamlarına atarak "3100 lira olsun" dedi.

https://www.gercekgundem....enflasyon-verilerine-atti
Sendika değil orospunun evladı galiba başka bir açıklaması olamaz.
dolar ve euro 3-4 civarında olsa ve dışa bağımlılığımız azalsa, asgari ücret de 2000 tl olsa hiçbir sorun kalmayacak aslında.
bu açıklamayı yapan adamların maaşı ne kadar acaba çok merak ettim, çocuklarının bir gece klubunde 1 günde yediği paradır bu 3100 TL. Hepinizden Tisk-iniyorum.
onlar masanın işçi tarafında değil öbür tarafında olduğu için şaşırtmayan bir tekliftir.
eskiden şerefsizliğinde bir seviyesi vardı.
o seviyeyeye "alçaklık" der geçerdin.

çukur ula bunlar bildiğin foseptik çukuru.

not: bir yanda somalı madenciyi tekmeleyenler...
bir yanda ananı da al git diyenler...
bir yanda havai fişek fabrikası havaya uçtuğunda ölenlerin parçalanmış bedenleri bulunamadan fabrika sahibine kahvaltılı toplantı düzenleyenler...
bunları asla unutmayacağız....
tisktirsin gitsin bir zahmet.
ehe heee söylemiştim

bu sene zam yerine vatandaştan fedakarlık isteyecek

hatta iban atacaklar.
çirkin erkeğin güzel kıza çıkma teklifi gibi bir tekliftir...
Makul ve gerçekçi bir istekte bulunmuşlardır.

Ha mallara göre 20.000 demeleri lazımdı.
Show yapıyorlar anlamak çok zor. Bu adamlar nasıl başkan oluyor.
Sıfır (0) olsun bu takıma müstahak.
tisk ne aq.
"Türkiye işveren Sendikaları Konfederasyonu asgari ücret zammı için “TÜiK'i esas alırız" demiş. Evet, sizin neyi esas alacağınızı bildiğim için gittim TÜiK kapısına. Geçin bunları da doğru düzgün bir teklifte bulunun işçilere!"
kemal kılıçdaroğlu.

not: geliyor gelmekte olan.
kapitalizmdir. net.
Milleti dükkanına gelmiş müjde ar gibi gören bakkal gibidirler. Sendikaların da, işverenin de, hükümetin de, tarikatların da, bilmem ne efendilerin de, siyasetçilerin de ayrım yapmadan Allah belasını versin, diyorum. Bu aziz milletin bu hale gelmesinde kimin payı varsa işte...
gerçekten tiskindim artık bunlardan tiskindim...
sonra tisk geri vites yaparak böyle bir rakam söylemedik biz 3500 olsun dedik diye açıklama yaptı.
Ben demedim kuzenim dedi diyerek savuşturulmaya çalışılan söylemdir.
Adamlar kapitalist tabiki kendini düşünecek.bu düzen değişmeli.her insan eşit olmalı.sinif farkı olmamalı.
Eniştelerinden öğrenmişler, onlar dememiş. Kesin bilgidir efendim. Yayınız!
fazla olmuş.
zahmet etmişler. bunları teklif ederken nasıl utanmıyorlar anlamıyorum.gerçi hoş. bunlarda utanma olsa..