bugün

Son derece güvensiz ve ruhsuz bir ortam.gerçekten o sitede sevistiginiz birine dokunurken nasıl tiskinmiyorsunuz bu derece sadece seks durtusu adına sevismek kendinizi kötü hissetirmiyor mu.bilemiyorum sevisen orada sevissin banane.ancak tinder benim için insanın kendisini seks kölesi yerine koyması insanın kendini maddilestirmesi ruhsuz ve aptal insanların kullanacağı bir uygulama.
Sağ attığım kızların yüzde 70'i ile eşkeştiğim uygulama, anlamadığım şey direk konuya girdiğim kızlar kaçarken, sohbet edip numarasını alıp akşama-haftasonuna dışarıya çağırdığım kızlar kabul ediyor.
Yani sevişmemiz için illa gösteriş yapmamız lazım.
henüz hiç bir kurban düşüremediğim uygulama. biri beni uyandırsın nasıl nedir?
15 eşleşme ile kendimi iyi hissetmemi sağladı. Neyseki kötü biri değilim. Konuşup tanışıyoruz, arkadaş oluyoruz.

Edit : o kız olduğun için yazan arkadaşlar ben bir erkeğim.
insanlığın ahlaktan yoksun,igrenc bir noktaya geldiğini gosteren program.
hiç işimin olmayacağı program. lan ille bu işlerin peşindeyseniz çıkın dışarda avlanın ne diye milletin egosunu tatmin etmek uğruna bu tip işlere girersiniz.
'black mirror' a konu olabilecek türden bir uygulama.
Sözlükte yazılanlara bakıp bir gazla yüklediğim, sonrasında tipsiz olduğum için hiç eşleştirme gelmeyen uygulama.

Sildim zaten amk.
avrupaya tatile falan gittiginizde denemeniz gerekn uygulama. amsterdam, berlin, duseldorffta deneyin.
2015ten beri yaklaşık 10 avrupa ülkesinde kullandığım app. slavları bir kenara ayırırsak avrupalılara göre türk kızların güzellik ortalamasının açık ara önde olduğunu düşünüyorum.
yurtdisinda sex partneri icin lakin turkiyede sevgili bulma cabasinda kullanilan azgin insanlari bulundugu ortam bir aralar bende azgindim.
Elif adlı bir genç kızımız ders çalışacak arkadaş bulmak için kaydolmuş.Site böyle masumlaştırılsın. :D
2 ayda 5 eşleşme 2 si travesti.
Erkeklerin fuckbody, kadınların pohpoh beklediği mekan.
kadınlar instagram takipçisi kazanmak için kullanıyor burayı,
birde 100 usd karşılığı duşlu hizmet veren hanımlar var,
ayrıca kendisi 100 kg olup 1000 kg luk kapris yapan sadece yüz fotoğrafı paylaşan hanımlarda oldukça çok,
normal zannettiklerinde de hep bir ağraz var,
100 taneden 1 i normal çıkar, oda balık tutma şansı artık,
oraya vereceğin para ile seks satın al daha ucuz ve stressiz.
bir ayda toplamda üç kızla eşleştim. biri çok güzeldi, tam bir esmer güzeli, tam bir black swan idi fakat cevap vermedi. öteki ikisinide ben sildim, seri halde sağa kaydırırken beğenmişim. başlarda tek tek bakmak zevkli gelirken, bir anda sıkıntı basınca seri halde sağa kaydırıyor insan. kimbilir o esmer güzelide beni seri sağa kaydırdı heralde.

"merhaba deniz hanım" yazmıştım. sanırım pek esprili, güzel bir giriş bekliyordu mevzubahsini ettiğim hanımefendi. ne yapalım kader utansın. bu arada hiç haksızlık etmeyelim bizim türk kızlarıda bildiğin amerikan, israil, ukrayna, rusya standartında resmen yüz güzelliği olarak.

tamam boydan pek bir bıdıklar belki ama yüz güzelliği konusunda uluslararası kızlarımız baya çok.

ırklar zaman geçtikçe güzelleşiyor resmen. fakat kürt kızları kategorisinde rojda demirer ve belçim bilgin harici güzel kız pek yok.
bunu kullanan kişileri ben sevgili/fuckbody/takılma arıyorum diyerek net oldukları için tebrik ediyorum. ama beraber olacağım kişinin bu naneyi en fazla açıp kapatmış olmasını dilerim, çünkü onun da benim gibi "kaliteli insanın burada işi ne? o ya şu an manitasıyladır ya da manitadan önemli sorunlar için kafa yoruyordur" diyebilmesini istiyorum. kişisel fikrime göre net ama biraz çaresiz bunu kullanan insanlar. inşallah dünya bu yönde daha fazla ilerlemez...
Gothic kızı beğendim bence onu düşür. Bir platform .
bi kız arkadaşım sayesinde öğrenmiştim bu uygulamayı. kızın profil fotoğrafı arkadan tost makinesiyle çekilmiş bir fotoğraftı. beğeniler akıyordu kıza, tabi ego tavan. ben de yükledim o özgüvenle akşamına sildim. işte o öyle enflasyon daha da yükselecek diyolar ne diyon.
erkekler için,

piç bi görüntün olacak,
motorlu falan pozun olacak,
alkol aldığını belli ettiğin bi pozun olacak,
dünya sikime minare götüme havasında olacaksın..

türk kadınları için,
pazarcı nuriye teyze de olsan farketmez, like alırsın..
insanların kullanım amacı konusunda gereğinden fazla diyaloğa girdikleri bir aplikasyon.

kullanıcının programı kullanma amacına göre değişir. ben şahsen hiç tanımadığım bir kadınla hemen buluşup seks yapacağım bir platform olarak görmüyorum. tek gecelik ilişki akımını bayağı, iğrenç ve kokuşmuş buluyorum.

kullanma amacım öncelikle karşı cinsten güzel bir hanımefendi ile sohbet etmek, önce arkadaş olmak, sonra dört-beş hafta sohbet ettikten sonra buluşup birşeyler yiyip, içmek birbirimizi daha iyi tanımak, sonrasında sevgili olmak.
yapımcısı pezevenk olan gibimsonik bir uygulama.
üç kişiyle eşleştim, ikisi erkek. nasıl uygulama lan bu.
karıların %90'ının lezbiyen gibi durduğu şey...

%100 ise ilk amacı asla seks değil, ilk amaç nobel için aziz sancar a yardım..
benim derdim programın kendisiyle değil, benim derdim türk insanıyla.

Şimdi insanların birbirleriyle sevişmek istemeleri çok normal ki sanıyorum yurt dışında genelde bu amaçla kullanılıyor program. bence hiçbir yanlışlık yok burada. yalnız kız programı yükledi, yarım saat olmadan 200' ün üzerinde match aldı ki zaten sonrasında saymayı bıraktı, sayılabilecek gibi değil çünkü diyor. belli ki buradaki erkekler çok ekstrem bir durum olmadıkça sıradan beğenip geçiyorlar fotoğrafı, olur da bir geri dönüş yakalarlarsa da onunla seks yapma hayali kuruyorlar. herkes seks yapmak ister, normal ama bir insanın hiç mi kriteri olmaz? bu ilk eleştirim. hani profiller normal hayatta karşı cinsle iletişim sıkıntısı yaşayacak adamlar olsa nispeten anlarım ama doktorun, avukatın, asistanının hali bu. peki bunu nereden anlıyoruz? fotoğraflardan. ameliyathaneden foto koyacak neredeyse adam. yani ben şunu anlıyorum; ben doktorum/avukatım bana ver! aynı insan günlük muhabbette çıkar ilişkilerinden dem vurup sevgi, karakter güzellemeleri yapar ama genelde.

fotolardan şu sonuca ulaşmak çok normal; param var benimle flört et. mesleğim var benimle flört et. arabam var benimle flört et. eğer yorumlamamda yanlışım yoksa insanlar karşılıklı faydacılık durumu diye tanımlamaktalar flörtü ki ben de hep bunu söylemişimdir. arkadaş ile olan sevgi de, aile ile olan sevgi de, sevgili ile olan sevgi de çıkara dayanır. çok yakışıklı değilim ama zenginim, çok zengin değilim ama zekiyim, çok zeki değilim ama popülerim, ünlüyüm... vs. vs. elindekileri sunar, aynı oranda da bir karşılık talep edersin. güzellik, seks vs. vs.

şimdi geldik zurnanın zırt dediği yere; ulan üstü kapalı olarak bu programda kabul ettiğiniz bu meseleyi günlük hayatta neden bu kadar açıkça kabul etmiyorsunuz da bin tane şeyin arkasına gizliyorsunuz peki? zaten günlük hayatta da bu kadar samimi olsanız bu programa gerek kalmayacak neredeyse. ama iki yüzlülük öyle bir yerleşmiş ki para ve araba fotolarını oraya yığan sığırı 2 mesaj sonra ''ben aslında bu tarz şeylrden hoşlanan biri değilim'' kıvamına getirmek çocuk oyuncağı. lan arkasında dur bari yaptığının. yakışıklı sayılmam ama param ve arabam var. benimle takılırsan bu nimetlerden yararlanırsın karşılığında da sikişiriz de. ama o da haklı. çünkü bu kez kız kendini orospu gibi hisseder. ne yani benim vücudumu parayla mı satın alıyorsun der. e vücudunu yakışıklılığıyla satın alan adam da sonuçta senin ona sağladığın faydaya karşılık sana bir fayda sağlamış olmuyor mu? para bu kadar kaka bir şeyse neden herkes onun peşinde? ya da neden herkes iğrenilen o paranın fotosunu paylaşıyor? mehmet ersoy' un enfes bir karikatürü vardı; adam kadınla sevişiyor, para veriyor kadın sen beni ne sandın diyor. adam da yanlış anlama bu benim fantazim sadece diyor ve kadını ikna ediyor. baya da yüklüce bir para veriyor. sonrasında kadın bir gün başka bir arkadaşıyla geliyor, fantazinden bahsettim, biraz eli sıkışık da diyor. * yani tinder' da para geçer akçelerden biri belli ki tıpkı araba gibi ya da yakışıklılık gibi. ama püf nokta şu; ''paran için seninle flört edeceğim ama öyle bir şey yokmuş gibi davranalım''

denebilir ki toplumsal değerler var, insanlar sanal ortamda daha rahat. eğer bu sanal ortamda olanlar azınlık olsa evet katılırım buna ancak 24 saat dolmadan o kız arkadaşım semtinden, iş yerinden, okulundan bir sürü tanıdıkla karşılaştı. lan herkes orada! e o zaman bu sahteliğin amacı ne? telefon olunca değerler yok mu oluyor?

bu ülkede, bu sözlükte pek çok ''türk kızı'' eleştirisine tanık oldum ancak o eleştirilerin hepsi aynı zamanda bir türk erkeği eleştirisidir işte. bu saçmalığı, çarpıklığı biz yarattık, kızlar ve erkekler hep birlikte yarattık ve kontrolden öyle bir çıktı ki her gün kendimize, kendi hislerimize falan da yabancılaşıyoruz artık. yani zaten sistem seni kendine yabancılaştırmak üzerine kurulu ama bari arzularımıza bu kadar yabancılaşmasaydık.