bugün

Messi, Kobe li reklam yanında halt etmiş dedirten reklamdir.
Insani duygulandirmistir.

Izlemenizi tavsiye etmekteyim,

http://www.youtube.com/watch?v=rPc8ovK2nZ0
https://www.youtube.com/watch?v=BHib7cSQ1fk

Reklamın sloganı oldukça güzel seçilmiş
"Türkiye'de uçmadığımız tek bir yer kalsa, dünyada en çok noktaya uçmuşuz ne fayda"
Sempatik reklamdır. Akıllarda "kobeyi messiyi dünyanın her şehrine götürürken öyle demiyodunuz ama" fikri uyandırmıştır.
Harika bir reklam filmidir. Anadolu'nun bağrından koptuğu için de kendine hayran bıraktırmıştır. Helal olsundur.
yine fakirlikten girizgah yapmışlar, amınıza koyayım sizin.
Güzel reklam tamam da milletin uçağa binecek parası olmayınca kıymeti olmuyor.
vizyontele 3 fragmanı zannettirip sevindirmiştir...
ağrı dağı nın unutulmadığı reklam. Ayrıca ığdır havaalanı değil ığdır havalimanı (tabelasında öyle yazıyordu)
ver duygusalı ver duygusalı reklamıdır fazlası değil. ulan o çocuklar öyle aprona girse uçağa bağlayıp sallarlar be.
o çocukların fukaralığını sorgulatmayan, aksine alıştırıp normalleştirmeye devam eden binlerce reklamdan biridir.

bu reklam thy'nin değil de, bisküvi reklamı olsaydı yine aynı derecede etkilerdi bizler.

güzel mi? evet, ama kasıtlı olarak duygusala bağlayıp batı/doğu çelişkimizi normalleştiren reklamdır.
COK GUZEL KURGULANMIS REKLAM, HELAL OLSUN DEMEKTEN BASKA BISE KALMIYOR.
içi boş, şovenizm dolu reklam...
on numara olmuş reklamdir. o değil de bu reklamları kurgulayan kişiyi çok merak ediyorum.
sırf kürtler diye türkçe konuşmaktan aciz ve cahil çocukların oynatıldığı ırkçı, faşist reklam filmidir. bir kere akıl var mantık var koskoca uçak senin 2 metrelik taşlı yoluna nasıl insin? hiç mi matematik, fizik görmemiş bu çocuklar? ne var benim memleketimin okulunu okumuş çocukları oynatılsa? ırkçılığın da bu kadarı. ayrıca içinde bir sürü mantık hatası barındıran reklam filmidir. o çocuklar 10 metre ilerideki türkler tarafından yapılan havalimanını görmemişler mi? yoksa dövlet bize bokmir yalanıyla gözleri ve kulakları kapatılmış mı?
business class uçarken viski içenleri etkilemeyecek reklamdır.
akp reklamı tadındadır.
insanın gözlerini dolduran ve çocuk olmanın bütün Masumiyetini gösteren muhteşem reklam. kürt düşmanı faşistlere de on Numara kapak olan reklamdır.
hayatımda izlediğim en güzel reklamdır.
günahım kadar sevmem; ama rahatlıkla "adamlar yapmış" denilebilecek reklamdır.
O miniklere sarılma hissi uyandıran reklamdır. Dogu hakkında, oradaki cocukların ne yasadıgı hakkında fikri olmayan insanların, hayatında hic yuruyen merdiven, hic asansor gormemis cocukların fizik, matematik bilgisini yargılamak kimsenin haddi degil. Mesela nereli oldugunu unutsak, sadece terkedilmis ve unutulmus hissetmelerine, kucucuk olmalarına baksak? Bu ortamda ilk kez birine sinirleniyorum.
garip hissettiren nadir reklamlardan bisidir.
Yapimcisinin epey ugrastigi reklamdir. Izlerken duygulandim. Yorumlardan anlasiliyor zaten. Cogu izleyende duygulanmis. Bu acidan bakinca olmus bir reklam filmi. Amacina ulasmis.

Amaa gelelim isin diger yuzune. Dogudaki o fakirlik ve zorluklar icindeki halk vergileri vs eklendiginde ortalama 200-250 tl gibi bir meblaga denk gelen thy biletlerini nasil alipta nasil o ucaga binecek acaba.

yakin zamanda bir tanidigima trabzona gidis donus ucak bileti almak istedim. 2 ay sonrasi icin alacagim biletin maliyeti 300 liraya yaklasti lan. Tamam ucak bu. Suyla calismiyor kabul ama bu nedir arkadas. Reklamlara bakacak olursan 100 liraya istedigin yere gider bide donersin. Ama is oyle degil.
küçücük çocukların o son sahnede birbirlerini dürtüp gülmeleri iç ısıtan bir detaydır. çok tatlı bir reklam olmuş. bir de o pilot nasıl bir pilot hey maşaallaah *
Pahali biletler yuzunden memleketine gidemeyen biri icin fazlasiyla duygusaldir.
Yukluyorsun o vergileri, 300luk bilet oluyor sana 700tl.
Yeme bizi thy. ucamiyoz igdira, fakiriz biz amk.
Kaldim yine icine ettigimin adasinda.
harika reklam, kendi kendilerine kapak yaptıkları cümle ile bitirmişler ve bu olayın üzerine en azından 1 hafta ücretsiz ığdır seferi düzenleseler efsane olur.
Açıkçası pilot daha çok ilgimi çekti ama reklamın da gideri var pilot kadar olamasa da.