bugün

her yıl kolpa basın tarafından beşiktaş fenerbahçe galatasaraya transfer edilen büyük ama çok büyük yetenek. saygılar reis.
Şu anda avrupa da futbol hayatına devam edebilecekken neden mls te oynadığını anlayamadığım efsane futbolcu. Çok büyük para da kazanmıyor beckham gibi. New york maçlarını da izliyorum hala deli goller atıyor ve gücü yerinde. Şu an çok rahat bir avrupa devinde oynayabilir bence.
bir zamanlar dünyanın en iyi futbolcusuydu. hızı, şutları ve tekniğiyle devleri peşinden koşturuyordu.
zamanının en iyisiydi, özledik.
hatrına arsenal sempatizanı olduğum günler vardı. Şimdi ise amerika ingiltere arasında mekik dokuyor.
Barcelona'ya gitmeyip Arsenal'de kalsaydı şimdikinden 2 kat daha büyük olurdu.
adı bir türlü okunamayandı.

hönri
henri
hanry
ismi "oğnri" şeklinde okunan müslüman futbolcu.
ahnri

ğanri şeklinde telafuz versiyonları duyulmuştur.

efsanedir.
taffarel'in çataldan çıkardığı, yerden yaklaşık 1.5 metre yukarıda sıçma pozisyonunda yaptığı kafa vuruşundan sonra efsane olacağı belliydi.

messi'den de cristiano ronaldo'dan da kat be kat fazla göz zevki verirdi. koşarken formasının dalgalanması bile alengirliydi adamın.
Ntv de işte premier lig bu söyleminde akılda kalan isim.
Mehmet Demirkol, kendisi ve trezeguet için "Yıllarca gollere surat asarak sevindiler. Yıllarca da biz bunları çektik" demiştir. Tam olarak kelimeler böyle olmasa da buna benzer bir şeydi.
gecenin bu saatinde bu kadar entry girilince öldü sanılan bir zamanların en iyi forveti.
http://www.youtube.com/watch?v=ko5jBnTn9hU
şu videosundaki şarkıları biri mesaj atarsa çok makbule geçecek olan efsane yıldız. * * *

edit: öğrendim arkadaşlar çok saolun. *
kariyerini sahanın sağ tarafına yalnız soyunma odasına gidip gelirken basmış olarak bitirecek target man.

bundan 6-7 yıl önce fifa serisinde arsenal'i alma nedeniydi. rakip çok zorlarsa fransa'yı alıp patrick vieira'yı liberoya çeker 5 4 1 oynar; uzun toplarla henry'yi buluştururdum. adeks'te yenilmezdim.

(bkz: those were the days)
ingilterede lig maçlarını en son ve sırf onun için izlemiş olduğum karayip kökenli, monaco formasıyla galatasaraya gol atan ama arsenal formasıyla atamayan 2006 yılında müslüman olan yetenekli bir futbolcudur.
dünyanın en zengin futbolcuları listesinde 48 milyon euro servetiyle 11. sırada bulunan futbolcu.
fifa serisinin yapılma nedeni futbolcu. unutmadık o şutları.
fifa 2005 ve frikikleri.
Dünayaca ünlü ve kariyeri geniş olan futbolcudur. en önemli olarak barcelona'da top koşturmuştur, ve bir çok kupa kazanmıştır.
sadece estetik gol vuruşları, zarif bilek hareketleri, yıkıcı driplingleri ile değil, gol sevinçleriyle de hatırlanan yıldız. bu adam rakip taraftarları rencide edecek biçimde hiçbir gole sevinmedi kariyeri boyunca. o yüzden farklıydı.

edit: havamızı da atalım: liseliler bilmez.
son maçında rovaşeta golüyle kalitesini hatırlatmıştır.
golen sonra koşarken forması öyle bir dalgalanırdı ki.. estetik varsa burda var. başka yerde arama...
http://www.youtube.com/watch?v=sve6lw2YPdI
arsenal'de oyle bir oynardi ki; hep orda kalacak zannederdik. oyle yakisiyordu o forma ustune. simdi neredesin be usta?