bugün

ABC’nin “The V” ile istediği sonucu alamaması üzerine yeni bir proje ile adını duyurduğu The Whispers’ı yeni sezonun ortalarına doğru izleyicilerine sunacak. The Whispers yani Fısıltılar, Bilim Kurgu-Gerilim konulu bir dizi olacak. The Whispers tanıtım filmini de yayınlayarak bilim kurgu sevenler üzerinde merak uyandırdı. Senaryosunu Soo Hugh’un yazdığı ve yönetmen koltuğunda da Mark Romanek’in bulunduğu The Whispers’ın oyuncu kadrosuna ise bir çok tanıdık isim göze çarpıyor.

The Whispers’ın konusunu; uzaylı bir ırkın, çocukların masumiyet ve görünüşlerinden yararlanarak bazı esrarengiz olayların döngüsel olarak anlatıldığı bir senaryoya sahip. Görünmeyen bu kuvvetlerin çocukları etki altına alması, ve bu etki altında çocukların yakınlarında bulunan kişilere gizemli olarak zarar gelmesi, bu duruma çocukların da farkında olmadan yardım etmeleri, kitlesel bir sorunu tetikleyecek ve bu düşmandan kurtulmak için gerekli olan savaş başlayacaktır. The Whispers’ın konusunu oluşturan fikir Ray Bradbury‘e ait.

The Whispers 60 dakikadan oluşacak bölümleriyle ABC kanalında yeni sezonun ortalarında izleyicilerin beğenisine sunulacak.

http://www.dizimerkezi.net/the-whispers-tanitim/
en nihayetinde gelmiş dizidir. 1.dakikadan gizemin dibine vurdular. izlenir!!
konusu ile ilgi çeken dizidir. tutacak gibi.
çok güzel bir dizi.. gayet başarılı ve akıcı bir dizi.. bir günde sıkılmadan bütün bölümlerini bitirdim.. finali de güzeldi ama iptal edildiği için sonuçsuz bir finaldi, 2. sezonu kesinlikle olmalıydı bence.