bugün

5. nesil yazar,
başlığına nasıl pek bir şey yazılmamış hayret.
hoş gelmiş desem olmaz, 7. nesil olarak,
o bana desin. neyse; nicki dikkatimi çeken yazar. *
5. nesil yazar,
başlığına pek birşey yazılmaması çok ta önemli değil zannımca.
bir yedinci nesil olarak hoşgeldin diyorum.
ama ne olursa olsun, olsun. *
2007 çıkışlı jorn lande ve russell allen albümü ki biz kısaca allen / lande diyoruz bu muhteşem karışıma. tadına doyum olmayacak albümlerden.. master of sorrow mutlaka dinlenesi.
gün itibariyle saat ilerledikçe agresifleşmektedir. veya bana öyle gelmektedir.

(bkz: beyler sakin)
cok zeki olduğunu düşündüğüm yazar.
agresif bir sözlük yazarı.
(bkz: #10567193) işbu entry'sinde çok farklı varyasyonları dile getirmiş, güldürmüş yazardır, sağ olsundur.
(#14454356) haftanın beğenilenlerine giren entrysi..

hiç birşey anlamadım! ne yazmış, anlatmak istediği nedir yeminle çözemedim. hayır o kadar mal bi adamda değilim ama şaşkınlığımdan yazıyorum nickaltına, yoksa kendine de öesajla sorardım. anlayamadığım şu, bu kadar haftanın beğenilenlerine girebilecek kadar anlaşılabilir bir entry olduğunu düşünsem, intiharı bile düşünürüm ama olay farklı...

hayır bide editlemişsin canım ciğerim, editlemişsin de ben de gene işe yaramadı o edit!!!
şanseseri olsa da bana en büyük iyiliği yapmış kişi nicki.
büyük atatürk'ün başmimarı olduğu 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını kutladığım uludağ sözlük yazarı.

"...çünkü en şerefli en mutlu gün!

bugün 23 nisan hep neşeyle doluyor insan..."
en az benim kadar makul bir yazar kışt diyebileceğim bir tavuk bulursa beraber kıştlarız.
(#23027130) kahkaha attırmıştır.
hala da kimse yalanlamadı.
onuncu ve on birinci nesili alenen istemediğini beyan eden yazar.
canı sağolsun, ama (bkz: gırdın gırdın)
(#23796023) 10 yıllık spor ayakkabı sakladığı anlaşılan yazar. kullanılan bir ayakkabı olsa 10 yıl dayanmaz. bırak, spor ayakkabısı dediğin spor yaparken kullanılır 1-2 senede dağılır.
spora pek düşkün olmayan yazardır.
23 nisan ulusal egemenlik bayramı'nın kutlanmasından bir türk olarak onur duyacak olan yazar.
agresif fakat perdelerini kaldırdığında kedi gibi bir insandır kendisi.
üzerine en az 6 nesil daha gelmiş yazardır.
Aşkın bir elmanın iki yarısı olduğunu bilmeyen kendince etikli yazar.

(#24136664) Onun deyimiyle aşk ya aşk acısı çekmektir, ya da kuyruk acısıdır. Tek başına yaşanılan acıdır, aşk değil. Birlikte yaşanmayan aşk aşk değildir. Ismin melis ise aşk yapabiliriz.
Beni savunan bir yazara sataşmış yazar.
Sen kendini ne sanıyorsun ya? Yıllardır beslediğim hayvanlarıma nasıl davranacağımı senden öğrenecek değilim. Hayatın boyunca hiç kedi veya köpek eline almamışsındır sen. senin gibiler sadece konuşmasını bilir. Fakat icraat asla göstermezler. Hayvanlara destek sadece konuşarak olmaz..